Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie Albi – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier towarzyskich Albi. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich Albi,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich Albi,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie Albi najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie Albi, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier towarzyskich Albi, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Brainbox Matematyka (5902650615106)

Brainbox Matematyka (5902650615106) Najniższa Cena Online Szukasz sprawdzonego narzędzia do powtarzania matematyki? Chcesz pomóc dziecku w nauce tabliczki mnożenia, objętości, ułamków czy figur geometrycznych? BrainBox - Matematyka przychodzi z pomocą! To połączenie pasjonującej rozgrywki z treningiem zapamiętywania i utrwalaniem najważniejszych pojęć. Czym jest BrainBox? To kolekcja wyjątkowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci albo podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. Każde pudełko to zestaw kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się poprzez określony czas), a z drugiej pakiet pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu. Na czym to polega? Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie do czasu, aż przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2). Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty. Jeśli odpowiedź jest korzystna, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa! Dlaczego pokochasz tę grę? To połączenie perfekcyjnej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z solidnych dziedzin. Testy wykazały, iż gry z linii BrainBox stanowią nadzwyczajne powiększenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do użycia zarówno w szkole, jak i w domu. BrainBoxy są przypasowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, aby była ona satysfakcjonująca dla obu stron. Gry powstają w etycznych warunkach, z tworzyw pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.
  • Producent ALBI 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Eurobisness Games - Ranking TOP10 gier karcianych

8 ★  Albi Party alias (8590228001092)

Albi Party alias (8590228001092) Najniższa Cena Online nadzwyczajna gra planszowa na imprezę? Czas na Party Time!Szukasz rewelacyjnej gry na imprezę w gronie znajomych? Chcesz się sprawdzić w różnorodnych rywalizacjach, współpracując w drużynach? Nie ma lepszej towarzyskiej gry planszowej niżeli Party Time od ALBI, które zapewnia całą masę wspaniałej zabawy. To nie tylko jedna gra planszowa, ale pięć gier w jednej, więc każdy odszuka tu coś dla siebie!Party Time to gra drużynowa, w której współpraca to klucz do zwycięstwa! Główną kategorią jest znane wszelkich Tabu – przekazanie konkretnego słowa, nie używając go, przy pomocy synonimów i opisów. Oczywiście to wszystko na czas! Presja jest niemała, a satysfakcja ze zwycięstwa jeszcze pokaźniejsza! lecz to nie wszystko – na premiowanych polach czekają nas zadania specjalne! Za wszystkie otrzymujemy punkty, kto pierwszy dotrze do mety, wygrywa.Jedna gra planszowa łącząca w sobie kilka przeróżnych gier!Jeśli nie jesteście dobrzy w tabu – nic straconego! Gra towarzyska Party Time od ALBI przygotowała dla was jeszcze kilka niespodziewanek. Oprócz pól, na których musimy przekazać reszcie swojej drużyny zakazane słowo, na planszy znajdują się także pola premiowane. Gdy na nie staniemy – musimy wykonać solidne zadanie z karty. Jakie?Wśród kart specjalnych na planszy Party Time znajdziemy takie kategorie, jak: kalambury z pokazywaniem zwierzęcia lub zawodu, opisywanie znanych osobistości (prawdziwych i fikcyjnych), wyszukiwanie rymów czy znalezienie stosownej ilości słów na tę samą literę. Podobnie jak przy kartach z tabu – wszystko jest na czas! ZParty Time od ALBI nie będzie nudy.Co wyszukamy w pudełku gry planszowo-imprezowej Party Time?Przekonaj się, jak atrakcyjna może być zabawa na imprezie, gdy mamy w zasięgu ręki Party Time! W pakiecie odnajdziemy aż 300 kart z zadaniami, plansze do gry z ruletką, 6 pionków, klepsydrę do odmierzania czasu, a także instrukcję. W Party Time mogą grać od 4 do 12 graczy – przynajmniej dwie drużyny po dwie osoby.Party Time to najlepsza gra planszowa dla rodziny i przyjaciół na długie jesienne wieczory albo wystrzałową imprezę. Wszyscy będą się wyśmienicie bawić, a dzięki masie różnych kategorii każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie, czy wymiatasz w tabu lub jesteś mistrzem w kalambury – Party Time skradnie twoje serce!
  • Producent Albi 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Nasza Księgarnia - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie Albi – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie Albi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich Albi jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Brainbox Matematyka (5902650615106)

Brainbox Matematyka (5902650615106) Najniższa Cena Online Szukasz sprawdzonego narzędzia do powtarzania matematyki? Chcesz pomóc dziecku w nauce tabliczki mnożenia, pojemności, ułamków czy figur geometrycznych? BrainBox - Matematyka przychodzi z pomocą! To połączenie pasjonującej rozgrywki z treningiem zapamiętywania i utrwalaniem najważniejszych pojęć. Czym jest BrainBox? To kolekcja nieszablonowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę i wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. Każde pudełko to komplet kart, które po jednej stronie posiadają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej pakiet pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, lecz też wiedzę z zakresu danego przedmiotu. Na czym to polega? Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie do czasu, aż przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2). Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty. Jeśli odpowiedź jest korzystna, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa! Dlaczego pokochasz tę grę? To połączenie rewelacyjnej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z potężnych dziedzin. Testy wykazały, iż gry z linii BrainBox stanowią genialne zwiększenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do użycia zarówno w szkole, jak i w domu. BrainBoxy są dopasowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, aby była ona satysfakcjonująca dla obu stron. Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.
  • Producent ALBI 

6 ★  Party Time. Wielki Zakład (84664). Wiek: 11+, AU_8590228012012

Party Time. Wielki Zakład (84664). Wiek: 11+, AU_8590228012012 Najniższa Cena Online Wiecie od jakich słów zaczynają się najkorzystniejsze imprezy?- Ja nie zrobię..?Ja?! - A założymy się... Gra Party Alias - duży Zakład to idealny dobór na dowolną imprezę – nieistotne, ile macie lat i gdzie się bawicie. Party Alias - obfity Zakład jest kontynuacją Party Alias. To nie jest dodatek, ale samodzielna gra. W Wielkim Zakładzie będziecie mogli zakładać się z drużyną przeciwników o to, że nie dadzą rady wykonać zadania, które dla nich wybierzecie. Zadania słowne pozwolą przetestować zasób słów oraz pamięć, twórcze - pozwolą pochwalić się artystyczną duszą. Dzięki zadaniom ruchowym rozruszacie swoje ciała i umysły... W tej grze jest WSZYSTKO, czego potrzebaperfekcyjnie się bawić! Zawartość pudełka: dwustronna plansza do gry 249 kart z zadaniami 6 żetonów do zakładów 6 figurek klepsydra kostka do gry plastelina instrukcja
  • Producent Albi 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Waimea - Ranking TOP10 gier planszowych

8 ★  Albi Party alias (8590228001092)

Albi Party alias (8590228001092) Najniższa Cena Online genialna gra planszowa na imprezę? Czas na Party Time!Szukasz genialnej gry na imprezę w gronie znajomych? Chcesz się sprawdzić w różnorodnych rywalizacjach, współpracując w drużynach? Nie ma ulepszonej towarzyskiej gry planszowej niżeli Party Time od ALBI, które gwarantuje całą masę nieprzeciętnej zabawy. To nie tylko jedna gra planszowa, lecz pięć gier w jednej, więc każdy wynajdzie tu coś dla siebie!Party Time to gra drużynowa, w której współpraca to klucz do zwycięstwa! Główną kategorią jest znane wszelkich Tabu – przekazanie mocnego słowa, nie używając go, za pomocą synonimów i opisów. Oczywiście to wszystko na czas! Presja jest niemała, a satysfakcja ze zwycięstwa jeszcze większa! lecz to nie wszystko – na premiowanych polach czekają nas zadania specjalne! Za wszystkie uzyskujemy punkty, kto pierwszy dotrze do mety, wygrywa.Jedna gra planszowa łącząca w sobie kilka różnorodnych gier!Jeśli nie jesteście dobrzy w tabu – nic straconego! Gra towarzyska Party Time od ALBI przygotowała dla was jeszcze kilka nieoczekiwanek. Oprócz pól, na których musimy przekazać reszcie swojej drużyny zakazane słowo, na planszy znajdują się także pola premiowane. Gdy na nie staniemy – musimy wykonać solidne zadanie z karty. Jakie?Wśród kart specjalnych na planszy Party Time wynajdziemy takie kategorie, jak: kalambury z pokazywaniem zwierzęcia lub zawodu, opisywanie znanych osobistości (prawdziwych i fikcyjnych), wyszukiwanie rymów czy znalezienie odpowiedniej ilości słów na tę samą literę. Podobnie jak przy kartach z tabu – wszystko jest na czas! ZParty Time od ALBI nie będzie nudy.Co znajdziemy w pudełku gry planszowo-imprezowej Party Time?Przekonaj się, jak atrakcyjna może być zabawa na imprezie, gdy mamy w zasięgu ręki Party Time! W pakiecie wyszukamy aż 300 kart z zadaniami, plansze do gry z ruletką, 6 pionków, klepsydrę do odmierzania czasu i instrukcję. W Party Time mogą grać od 4 do 12 graczy – przynajmniej dwie drużyny po dwie osoby.Party Time to najlepsza gra planszowa dla rodziny i przyjaciół na długie jesienne wieczory albo wystrzałową imprezę. Wszyscy będą się doskonale bawić, a dzięki masie rozmaitych kategorii każdy wyszuka coś dla siebie. Niezależnie, czy wymiatasz w tabu lub jesteś mistrzem w kalambury – Party Time skradnie twoje serce!
  • Producent Albi 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie Albi najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie Albi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie Albi w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najlepsze gry towarzyskie – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich Albi nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *