Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 dla dzieci – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier PS4 dla dzieci. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 dla dzieci,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier PS4 dla dzieci,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na PlayStation4.

Jakie Gry PS4 dla dzieci najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 dla dzieci, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 dla dzieci, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Namco bandai Gra ps4 psi patrol: rusza do akcji!

Namco bandai Gra ps4 psi patrol: rusza do akcji! Najniższa Cena Online Psi Patrol - zestaw 2 gier w 1 na PlayStation 4 zestaw 2 gier w 1! Wydanie mieści gry Psi Patrol rusza do akcji, a także Kosmopieski ratują Zatokę Przygód. Psi Patrol to najpopularniejsza seria rozrywkowa dla przedszkolaków i globalny fenomen, który dzięki programom telewizyjnym, zabawkom, grom wideo, liniom odzieżowym, a nawet parkom rozrywki dociera do ponad 170 krajów. Żadne zadanie nie jest zbyt niełatwe dla drobnych, lecz wielce odważnych szczeniaków! Psi Patrol jest gotowy na uratowanie sytuacji w Zatoce Przygód, w 16 ekscytujących misjach. Gracze będą mogli użyć unikalne zdolności każdego ze zwierzaków, żeby uratować przyjaciół oraz zapewnić bezpieczeństwo na wybrzeżu, a przy okazji będą mogli odwiedzić osiem niesamowitych lokacji Zatoki Przygód, takich jak: Farma Yumi, góra snowboardera Jakea, pustynny kanion i sporo innych. Psi Patrol: Rusza do akcji! to gra platformowa, wzorowana na jednym z najpopularniejszych seriali animowanych dla dzieci. W grze będzie można usłyszeć głos Rydera z nowego sezonu animowanego hitu Nickelodeon! Psi Patrol rusza do akcji! Bądź przygotowany, bo wypadki i nieszczęścia dzieją się na całym wybrzeżu Zatoki Przygód! Tylko Psi Patrol jest w stanie uratować sytuacje i potrzebuje do tego Twojej pomocy! Weź udział w 16 ekscytujących przygodach i wykorzystaj unikalne umiejętności każdego ze szczeniaków Marshalla, Chasea, Everesta, a także reszty Patrolu by uratować mieszkańców i inne zwierzaki na wybrzeżu. Stwórz swoją jednostkową przygodę z Psim Patrolem i odwiedź osiem niesamowitych lokacji Zatoki Przygód, takich jak: Farma Yumi, Wyspa Fok i inne. Ta pełna zabawy gra wspaniale nadaje się dla dzieci w każdym wieku. A z Tobą w drużynie Psi Patrol może znowu ruszyć do akcji! Graj razem z przyjaciółmi i rodziną w trybie kooperacji, wybierz swego ulubionego szczeniaka i użyj jego konkretnych mocy, podczas bardzo niebezpiecznych misji. Fani znajdą tu cały Patrol oraz najważniejsze, gotowe do zwiedzania miejsca w ogromnym mieście Zatoka Przygód - zaczynając od punktu widokowego po ośrodek snowboardowy Jake'a kończąc. Fani gry będą potrzebować specjalnych mocy każdego dzielnego szczeniaka, takich jak: super szybkości Chasea, mocnego żaru Marshalla i mocy trąby powietrznej Skye, by uratować sytuację by bawić się z przyjaciółmi w zabawne mini gry, takie jak Pup Pup Boogie i skakanka.
 • Producent Namco Bandai 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Gatunek dla dzieci 
 • Wersja językowa niemiecka 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Sega - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 dla dzieci – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 dla dzieci, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 dla dzieci jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Namco bandai Gra ps4 psi patrol: rusza do akcji!

Namco bandai Gra ps4 psi patrol: rusza do akcji! Najniższa Cena Online Psi Patrol - komplet 2 gier w 1 na PlayStation 4 komplet 2 gier w 1! Wydanie zawiera gry Psi Patrol rusza do akcji oraz Kosmopieski ratują Zatokę Przygód. Psi Patrol to najpopularniejsza kolekcja rozrywkowa dla przedszkolaków i globalny fenomen, który dzięki programom telewizyjnym, zabawkom, grom video, liniom tekstylnym, a choćby parkom rozrywki dociera do ponad 170 krajów. Żadne zadanie nie jest zbyt niełatwe dla znikomych, ale wielce odważnych szczeniaków! Psi Patrol jest gotowy na uratowanie sytuacji w Zatoce Przygód, w 16 ekscytujących misjach. Gracze będą mogli wykorzystać specyficzne zdolności każdego ze zwierzaków, żeby uratować przyjaciół, a także zapewnić bezpieczeństwo na wybrzeżu, a przy okazji będą mogli odwiedzić osiem niesamowitych lokacji Zatoki Przygód, takich jak: Farma Yumi, góra snowboardera Jakea, pustynny kanion i niemało innych. Psi Patrol: Rusza do akcji! to gra platformowa, wzorowana na jednym z najpopularniejszych seriali animowanych dla dzieci. W grze będzie można usłyszeć głos Rydera z nowego sezonu animowanego hitu Nickelodeon! Psi Patrol rusza do akcji! Bądź przygotowany, bo wypadki i nieszczęścia dzieją się na całym wybrzeżu Zatoki Przygód! Tylko Psi Patrol jest w stanie uratować sytuacje i potrzebuje do tego Twojej pomocy! Weź udział w 16 ekscytujących przygodach i wykorzystaj niepowtarzalne umiejętności każdego ze szczeniaków Marshalla, Chasea, Everesta oraz reszty Patrolu by uratować mieszkańców i inne zwierzaki na wybrzeżu. Stwórz swoją jednostkową przygodę z Psim Patrolem i odwiedź osiem niesamowitych lokacji Zatoki Przygód, takich jak: Farma Yumi, Wyspa Fok i inne. Ta pełna zabawy gra idealnie pasuje dla dzieci w każdym wieku. A z Tobą w drużynie Psi Patrol może znowu ruszyć do akcji! Graj razem z przyjaciółmi i rodziną w trybie kooperacji, wybierz swojego ulubionego szczeniaka i użyj jego potężnych mocy, w trakcie niezwykle niebezpiecznych misji. Fani znajdą tu cały Patrol, a także najważniejsze, gotowe do zwiedzania miejsca w ogromnym mieście Zatoka Przygód - zaczynając od punktu widokowego po ośrodek snowboardowy Jake'a kończąc. Fani gry będą potrzebować specjalnych mocy każdego dzielnego szczeniaka, takich jak: super prędkości Chasea, potężnego żaru Marshalla i mocy trąby powietrznej Skye, aby uratować sytuację aby bawić się z przyjaciółmi w zabawne mini gry, takie jak Pup Pup Boogie i skakanka.
 • Producent Namco Bandai 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Gatunek dla dzieci 
 • Wersja językowa niemiecka 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Blizzard - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 dla dzieci najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 dla dzieci w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 dla dzieci w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na PlayStation4 – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 dla dzieci nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *