Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry po angielsku dla dzieci – Ranking TOP10 gier po angielsku dla dzieci

Pomagamy w wyborze dobrych gier po angielsku dla dzieci. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier po angielsku dla dzieci,
  • TOP10 najtańszych gier po angielsku dla dzieci,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier po angielsku dla dzieci.

Jakie gry po angielsku dla dzieci najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry po angielsku dla dzieci, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier po angielsku dla dzieci, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Alexander Gra Pamięć Angielska (5906018001303)

Alexander Gra Pamięć Angielska (5906018001303) Najniższa Cena Online "Pamięć - po angielsku i po polsku" to gra o idealnie prostych regułach. Jej zasady sprawiają, że jest ona oryginalną, emocjonującą i pouczającą zabawą tak dla dzieci jak i dorosłych. "Pamięć" to nie tylko trening pamięci i spostrzegawczości, to jeszcze znakomity wstęp do nauki języka angielskiego. Rekwizyty gry - obrazki - są podpisane w języku angielskim, a ich odpowiedniki w języku polskim. Uczestnicy gry uczą się angielskich nazw podczas zabawy. Taka nauka powoduje mnóstwo przyjemności.
  • Producent Alexander 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci COBI - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najtańsze gry po angielsku dla dzieci – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry po angielsku dla dzieci, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier po angielsku dla dzieci jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Alexander - Ranking TOP10 gier dla dzieci

1 ★  Alexander Gra Pamięć Angielska (5906018001303)

Alexander Gra Pamięć Angielska (5906018001303) Najniższa Cena Online "Pamięć - po angielsku i po polsku" to gra o nadzwyczajnie prostych regułach. Jej zasady sprawiają, iż jest ona oryginalną, emocjonującą i pouczającą zabawą tak dla dzieci jak i dorosłych. "Pamięć" to nie tylko trening pamięci i spostrzegawczości, to ponadto nadzwyczajny wstęp do nauki języka angielskiego. Rekwizyty gry - obrazki - są podpisane w języku angielskim, a ich odpowiedniki w języku polskim. Uczestnicy gry uczą się angielskich nazw podczas zabawy. Taka nauka sprawia mnóstwo przyjemności.
  • Producent Alexander 

4 ★  gra angielski sklepik marki Adamigo

gra angielski sklepik marki Adamigo Najniższa Cena Online Kiedy Zosia była w gościnie u cioci Hani w Londynie, ciocia wysłała Zosię do sklepiku z produktami spożywczymi na tej samej ulicy, przy której mieszkała. Dała jej listę zakupów napisaną w języku polskim, więc Zosia musiała odnaleźć na półkach ich angielskie odpowiedniki. Czy i Ty poradzisz sobie w angielskim sklepiku? Celem gry jest nauka, poprzez interesującą zabawę, słówek angielskich przy pomocy skojarzeń: obraz, zapis, wymowa. Instrukcja gromadzi opis 3 gier,pakiet... (sprawdź więcej)
  • Producent Adamigo 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci gotowanie - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Podsumowanie, czyli Jakie gry po angielsku dla dzieci najlepsze?

Najlepsze gry po angielsku dla dzieci w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry po angielsku dla dzieci w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najlepsze gry po angielsku dla dzieci – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier po angielsku dla dzieci nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier po angielsku dla dzieci.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *