Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Tactic – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Tactic. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Tactic,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych Tactic,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Tactic najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Tactic, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych Tactic, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Tactic Poker deluxe 200 chips

Tactic Poker deluxe 200 chips Najniższa Cena Online W pokera gra się na całym świecie a dzisiaj pokerowa gorączka pojawiła się także u nas. Jeżeli lubisz zabawę z pogranicza hazardu i umiesz przewidywać reakcje przeciwnika, to poker jest asygnowany właśnie dla ciebie. Nie zapominaj o ”poker face” – spokojnie blefuj, ryzykuj, kombinuj i myl przeciwnika. Ale uwaga nawet najlepszy matematyk nie wie jak grać dalej, jeżeli nie dostanie prawidłowych kart.. Poker deluxe – to pakiet do gry w Pokera składający się z:- 200 żetonów bez nominałów o wadze 11,5 g, - 2 talii kart- Żetonów dealer, big i small blind. Wszystko znajduje się w konkretnej, metalowej walizce.Akcesoria w komplecie- 200 żetonów bez nominałów o wadze 11,5 g- 2 talii kart- Żetony dealer, big i small blind
  • Producent TACTIC 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Muduku - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Tactic – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Tactic, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Tactic jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Tactic Dekady - lata 60 (56954). wiek: 15+

Tactic Dekady - lata 60 (56954). wiek: 15+ Najniższa Cena Online Każda dekada miała swoje momenty i swoich bohaterów. Przypomnij je sobie wraz z nami. Każde pudełko mieści dużą kolekcję zaskakujących, szalonych i interesujących minigier na temat wybranej dekady.• Wybierz wyjaśnianie słów, blefowanie, prawda lub fałsz, ciekawostki lub anagramy.• świetne na podarunek dla starszych graczy, lecz nie tylko…• Młodsi dowiedzą się co nieco w trakcie tej niebanalnej rozgrywki. Zawartość: 200 kart, instrukcja. Gra quizowa dla 2-6 graczy w wieku 15+.
  • Producent Tactic 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane do 40 zł - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Tactic najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Tactic w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Tactic w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Polecane gry planszowe – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Tactic nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *