Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Smart Games – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze dobrych gier planszowych Smart Games. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Smart Games,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gier planszowych Smart Games,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Smart Games najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Smart Games, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych Smart Games, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Smart games 0348 iq twist (pl) marki Iuvi

Smart games 0348 iq twist (pl) marki Iuvi Najniższa Cena Online Smart Games 0348 IQ Twist (PL) Wiek: 6+ ilość graczy: 1 Znane zasady - świeże zadania! Podejmij wyzwanie z "IQ Twist", kompaktową grą logiczną, ze znanej i lubianej linii IQ. Wybierz zadanie dla swego dziecka i spróbujcie umieścić w stosownych miejscach wszystkie elementy, zgodnie z poleceniem. Uważajcie jednak! Na planszy wynajdziecie także pojedyncze komponenty, które jednoczyć można tylko z elementami o tym samym kolorze. Każda ze 120 zadań wymaga innego podejścia do problemu i rozwija u dziecka koncentrację, a także zdolności analityczne - tak przydatne w dalszym życiu. Dzięki kompaktowej formie gra nieprzeciętnie spełni oczekiwania zarówno w domu jak i podczas podróży. Sprawdź sam! Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś! Za co Twoje dziecko pokocha tę grę? Proste zasady - sporo godzin zabawy Trening logicznego myślenia nadzwyczajna do podróży W skład gry wchodzą: ergonomiczna plansza z przykrywką 7 pojedynczych elementów 8 składników układanki książeczka ze 120 zadaniami i ich rozwiązaniami
  • Producent IUVI 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Kukuryku - Ranking TOP10 gier towarzyskich

4 ★  Smart games 0430 parada pingwinów (pl) games marki Iuvi

Smart games 0430 parada pingwinów (pl) games marki Iuvi Najniższa Cena Online Smart Games 0430 Parada pingwinów (PL) IUVI Games Wiek: 5+ liczba graczy: 1 Pamiętacie pingwiny, które szalały na lodzie? Powróciły, i tym razem urządzają paradę! W "Paradzie Pingwinów", magnetycznej grze logicznej, Ty i Twoje dziecko pomożecie znanym Wam bohaterom w utworzeniu pingwiniej parady! Każde z 48 w całości nowych zadań o narastającym poziomie trudności zapewni Wam mnóstwo godzin nadzwyczajnej zabawy. Podobnie jak w poprzednich grach o pingwinach, także i tutaj radosna rozgrywka idzie w parze z treningiem intelektu i koncentracji. Skorzystajcie z tej nieszablonowej możliwości naturalnego rozwoju! Dzięki magnetycznym płytkom, w grę można zagrać w dowolnym miejscu, a choćby w czasie podróży! Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszelkich Smartów! Poznaj je już dziś! Za co Twoje dziecko pokocha tę grę? Znane pingwiny powróciły! Kolorowe wykonanie świetna do podróży W skład gry wchodzą: magnetyczna książeczka-plansza z 48 zadaniami i ich rozwiązaniami 4 magnetyczne płytki z pingwinami 2 magnetyczne płytki z lodem „Uwaga! Zabawka gromadzi magnesy albo części magnetyczne. Magnesy przyciągnięte do siebie lub przywierające do przedmiotu metalowego w organizmie człowieka mogą być przyczyną poważnych, a nawet śmiertelnych obrażeń – w przypadku wprowadzenia magnesów do przewodu pokarmowego lub dróg oddechowych należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską." Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Gromadzi nieduże komponenty - ryzyko zadławienia.
  • Producent IUVI 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Smart Games – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Smart Games, często oferowane w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Smart Games jest aktualizowany na bieżąco.

7 ★  Portal games Neuroshima hex 3.0. smart

Portal games Neuroshima hex 3.0. smart Najniższa Cena Online Smart to część Molocha, która dotarła na drugą, południową stronę kontynentu, tam w wyniku walk z ludźmi pozostała odcięta od swojej pierwotnej macierzy i azyl znalazła w głębi Neodżungli. Z każdym dniem coraz mniej przypomina Molocha. Smart zupełnie zignorował zasady, którymi dotąd kierowały się elektroniczne mózgi Molocha i rozpoczął produkcję przedziwnych półmaszyn połączonych z żywymi organizmami, w tym biodroidów zdolnych do samoregeneracji, miniaturowych robotów o funkcji pasożytów i wyekwipowanych w progresywną technologicznie broń elektromagnetyczną.Większość baz Smarta ukryta jest w dżungli głęboko pod ziemią i to, co się tam dzieje, skryte jest za zasłoną tajemnicy zarówno przed ludźmi, jak i przed samym Molochem.Główną zaletą armii Smarta jest ogromna ruchliwość wojsk wokół Sztabu, możliwość tworzenia potężnych linii strzelających, a dopełniającą szansą na wstawienie właściwej jednostki we właściwe miejsce jest zastosowanie specjalnej zdolności Transporterów.Wadą zaś jest niewiele znacząca mobilność samego Sztabu.Rada taktyczna: Otocz najszybciej jak się da swój Sztab jednostkami Sieciarzy i strzelców, aby mogły się one poruszać i obracać dzięki specjalnej cesze Sztabu.Uwaga: Smart jest dodatkiem do gry Neuroshima HEX (edycja 3.0).Akcesoria w pakiecie- 35 żetonów armii,- istotniki ran, frakcji, sieci- 1 woreczek strunowy- 1 instrukcja
  • Producent Portal games 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie - Ranking TOP10 gier towarzyskich

8 ★  Neuroshima Hex 3.0: Smart PORTAL

Neuroshima Hex 3.0: Smart PORTAL Najniższa Cena Online Smart to część Molocha, która dotarła na drugą, południową stronę kontynentu, tam w wyniku walk z ludźmi pozostała odcięta od swej pierwotnej macierzy i azyl znalazła w głębi Neodżungli. Z każdym dniem coraz mniej przypomina Molocha. Smart zupełnie zignorował zasady, którymi dotąd kierowały się elektroniczne mózgi Molocha i rozpoczął produkcję przedziwnych półmaszyn połączonych z żywymi organizmami, w tym biodroidów zdolnych do samoregeneracji, miniaturowych robotów o funkcji pasożytów, a także wyposażonych w zaawansowaną technicznie broń elektromagnetyczną.Większość baz Smarta ukryta jest w dżungli głęboko pod ziemią i to, co się tam dzieje, skryte jest za zasłoną tajemnicy równocześnie przed ludźmi, jak i przed samym Molochem.Główną zaletą armii Smarta jest ogromna ruchliwość wojsk wokół Sztabu, możliwość tworzenia potężnych linii strzelających, a dodatkową szansą na wstawienie właściwej jednostki we właściwe miejsce jest zastosowanie specjalnej zdolności Transporterów.Wadą zaś jest śladowa mobilność samego Sztabu.Rada taktyczna: Otocz najszybciej jak się da swój Sztab jednostkami Sieciarzy i strzelców, by mogły się one poruszać i obracać dzięki specjalnej cesze Sztabu.Uwaga: Smart jest dodatkiem do gry Neuroshima HEX (edycja 3.0).Akcesoria w zestawie- 35 żetonów armii,- istotniki ran, frakcji, sieci- 1 woreczek strunowy- 1 instrukcja
  • Producent Portal games 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Smart Games najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Smart Games w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Smart Games w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Polecane gry planszowe – TOP5 luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Smart Games nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *