Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze dobrych gier planszowych. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

5 ★  Plan toys Rzucanie obręczy (plto-5652)

Plan toys Rzucanie obręczy (plto-5652) Najniższa Cena Online wyśmienita gra, która rozwija koordynację ruchową i celność Twojego dziecka. Pasuje równocześnie do pokoju jak i do ogrodu. Tworzona za naturalnych materiałów.W komplecie znajduje się 6 obręczy i 3 kołki.wymiary opakowania: 28 x 18,8 x 3,4 cm.Zabawka stworzona jest z ekologicznego materiału PlanWood - odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór. Prasowane pod wysokim ciśnieniem PlanWood odznacza się nieszablonową trwałością, a dzięki ekologicznemu barwieniu całego materiału nie odbarwia się i jest wytrzymałe na zabrudzenia. Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Dokładnie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat.
  • Producent Plan Toys 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie RavensBurger - Ranking TOP10 gier towarzyskich

7 ★  EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836)

EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836) Najniższa Cena Online EGMONT 7836 Gra Zaginiona Księga Baśni Wiek: 5+ ilość graczy: 2-4 Zaginiona Księga Baśni Czy uda Wam się odnaleźć „Zagonioną Księgę Baśni"?Zły król zniszczył ostatnią księgę baśni, a podarte strony rozrzucił po ogrodzie. Gracze wspólnie znajdują fragmenty baśni i składają je w całość. Będą przepychać kafelki na planszy, starając się odsłonić 2 obrazki pasujące do tej samej baśni. Czy gracze zdążą odnajdzieć wszystkie strony i uciec z ogrodu, zanim król powróci do zamku?spektakularnie wykonana gra dla dzieci, rozwijająca wyobraźnię, a także ćwicząca pamięć i współpracę w grupie.„Zaginiona Księga Baśni" to gra kooperacyjna, wszyscy gracze wspólnymi siłami dążą do zwycięstwa.„Zaginiona Księga Baśni" to jedna z gier kolekcji „ZAGRAJ ZE MNĄ" - unikatowej, wyznaczonej licznymi nagrodami (w tym prestiżową Kinderspiel des Jahres) serii gier planszowych dla dzieci i rodziców. kolekcja gier planszowych „ZAGRAJ ZE MNĄ" to nie tylko wspaniały sposób spędzenia czasu razem. To zwykle okazja do kontaktu z dzieckiem, budowania relacji, stymulacji rozwoju,to rozrywka z elementami edukacji. Gry uczą logicznego myślenia, przewidywania skutków własnych decyzji, wydobywania wniosków, współpracy w grupie. Rozwijają u dzieci umiejętności, takie jak: rozpoznawanie barw, liczenie, zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętność radzenia sobie z emocjami.ciekawe a równocześnie proste reguły to dobra sugestia dla najmłodszych zaczynających swoją przygodę z planszówkami. Dziecko poznaje satysfakcję z wygranej i nabywa umiejętności przegrywania.linię „ZAGRAJ ZE MNĄ" znamionuje bardzo prawidłowy design – najwyższej jakości drewniane organiczne elementy, spójny koncept plastyczny oraz kolorystyczne kodowanie wieku.
  • Producent EGMONT 

8 ★  Galakta gra star wars rebelia

Galakta gra star wars rebelia Najniższa Cena Online Po Republice nie pozostał ślad! Rządy Imperium sięgają najdalszych zakątków galaktyki.... I nawet się wydawało, iż nie ma nadziei, niewielka grupka rebeliantów stawia opór. Dzięki brawurowym partyzanckim akcjom, udaje sie skutecznie sabotować działania tyranii. Na jak długo$22 Oto "Star Wars. Rebelia" strategiczna gra planszowa, dla dwóch do czterech osób, opowiadająca o galaktycznych przepychankach znanych z sagi Gwiezdnych Wojen. Jedna ze stron- Imperium chce zachwycić wszystkie układy i światy, Rebelianci- sprzeciwiają sie bezprawnym rządom, próbując przywrócić Republikę. Która ze stron zwycięży$23 Jasna Strona Mocy przebije się poprzez kurtynę Ciemnej Strony$24 Przygotowanie gry, opis elementów, a choćby początkowy scenariusz podpowiada instrukcja. Każdy z graczy uzyskuje planszetkę,, a także talię Misji, Akcji, oraz początkowych Liderów (postacie znane z sagi). Uczestnik kierujący Sojuszem Rebeliantów, wybiera jedną z planet na której umieszcza bazę (w tajemnicy przed przeciwnikami). Licznik rund umieszczamy na polu 1, natomiast znacznik Rebeliantów na przeciwległej stronie Toru Rund. Możemy rozpoczynać! Cel gry "Star Wars: Rebelia" jest inny dla każdego z graczy. Ciemna Strona Mocy musi wkroczyć wojskami na planetę na której znajduje się główna baza ruchu oporu, natomiast Rebelianci muszą wykonywać misje sabotażowe, pozostając w ukryciu, aż do momentu zetknięcia się ze sobą Licznika Rund i wyraźnika Rebelii. Cele jasne- ale czy prosto je osiągnąć$25 Każda ze stron dysponuje charyzmatycznymi bohaterami, zwanymi Liderami. To właśnie na nich oparta jest cała mechanika gry. Początkując od pierwszej Fazy każdej rundy, gracze wybierają (w tajemnicy przed przeciwnikiem) Misje i przyporządkowują im lidera. Możemy wykonać dowolną liczba Misji, ale warto brać pod uwagę fakt, że są one jednorazowymi akcjami! W następnej fazie, przechodzimy do wykonywania zleconych zadań. Począwszy od Rebelii gracz odsłania dowolnie wybraną kartę misji, czyta jej treść i umieszcza przyporządkowanego lidera do wybranej przez siebie planety. Przeciwnik może zareagować na misję, wysyłając do tego samego układu pionek swego niewykorzystanego wcześniej Lidera. Jeśli tak się stanie- gracze rzucają kostkami (określone przed daną zdolność lub treść karty). A następnie rozstrzygają misje lub anulują jej działanie. Sabotować może każda ze stron, oczywiście jeśli posiada wolnego bohatera. Dodatkowo, Liderzy mogą zostać wykorzystani do przesunięcia wojsk, oraz zdobywania nowych planet. wystarczy zamiast misji zadeklarować ruch, przypisać pionek i położyć go na optymalnej plancie. Gdy obaj gracze spasują należy przejść do kolejnej fazy- pozyskania nowych liderów, produkcji, i rekrutacji wojsk. Zakończenie rundy odznaczamy przesunięciem licznika, sprawdzając czy aby Rebelianci nie zwyciężyli potyczki! (przypominamy, iż za każdą zrealizowaną akcję rebelianci zyskują punkty, przyspieszające koniec gry!).
  • Producent Galakta 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Bard - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe najlepsze?

Najlepsze gry planszowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Polecane gry planszowe – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *