Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Pro Kids – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Pro Kids. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Pro Kids,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gier planszowych Pro Kids,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Pro Kids najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Pro Kids, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier planszowych Pro Kids, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Pro kids Memory w co wdepnąłem

Pro kids Memory w co wdepnąłem Najniższa Cena Online " Gra Memory w innowacyjnej i szalonej wersji z butem przyssawką. Rewelacyjna gra rodzinna, przy której dziecko bawi się i uczy o otaczającym świecie. Gra dla 2 - 4 osób, trwająca około 15 minut. Celem gry jest znalezienie jak największej liczby pasujących do siebie par. Ale uważaj w co wdepniesz! Pod niektórymi kartami kryją się nieprzewidzianki, niektóre są nagrodą, a inne są szczególnie ""śmierdzące"". Gra uczy cierpliwości, odcieni, polepsza koncentrację i pamięć. Rozwija identyfikację różnic i podobieństw. 2-4 graczy Czas około 15 minut W komplecie: - but z przyssawką - 21 kart z obrazkami - 28 kart nieprzewidzianek - instrukcja w języku polskim Wiek 4+"
  • Producent Pro Kids 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Muduku - Ranking TOP10 gier planszowych

7 ★  Pro kids Uno junior strażak sam

Pro kids Uno junior strażak sam Najniższa Cena Online "Mattel Gra FMW18 UNO Junior Strażak Sam teraz przystępna jest młodsza wersja UNO, w której możesz równocześnie bawić się ze strażakiem Samem i jego przyjaciółmi Grając w UNO Firefighter Sam, dzieci uczą się rozpoznawać barwy i liczby, układając karty według odcieni, liczb lub przedstawionej osoby Zwycięzcą zostaje gracz, który jako pierwszy upuścił wszystkie karty Dzieci będą się poprawnie bawić z tymi jaskrawymi barwnymi kartami do gry pokazującymi strażaka Sama i jego przyjaciół Dla dwóch albo więcej graczy w wieku 3+ Opis produktu dzisiaj strażak Sam i jego przyjaciele mieszają się z UNO. Strażak Sam, ukochany bohater z sąsiedztwa, za każdym razem jest gotowy pomóc swoim przyjaciołom w wiosce Pontypandy. Teraz on i kilku jego gaśniczych przyjaciół, w tym Norman Price, Arnold McKinley i Penny Morris, są w w całości zabawnej wersji ONZ ze strażakiem Samem. Lubiana gra dla dzieci zawiera kolorowe karty do gry przedstawiające strażaka Sama i jego przyjaciół. Ten młodszy rodzaj UNO pomaga w uczeniu się barw i liczb, ponieważ karty muszą być składane zgodnie z tymi cechami - albo zgodnie z przedstawioną osobą. I nie możesz zapomnieć o połączeniu się z UNO, jeśli masz tylko jedną kartę na ręce. Dla dwóch lub więcej graczy w wieku od 3 lat. Wiek 3+"
  • Producent Pro Kids 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe do 40 zł - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Pro Kids – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Pro Kids, często oferowane w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Pro Kids jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Pro Kids najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Pro Kids w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Pro Kids w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry planszowe – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Pro Kids nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *