Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Nasza Księgarnia – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Nasza Księgarnia. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Nasza Księgarnia,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych Nasza Księgarnia,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Nasza Księgarnia najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Nasza Księgarnia, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier planszowych Nasza Księgarnia, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Gra. Bankrut (5902719470127)

Gra. Bankrut (5902719470127) Najniższa Cena Online Wciel się w handlarza, lecz uważaj, by nie zostać… Bankrutem!Sprzedawcy na targu starają się sprzedać jak najwięcej i jak najwięcej zyskać! niejednokrotnie wykrzykują swoje oferty, chcąc zyskać jak najwięcej klientów. Refleks, spostrzegawczość, siła przebicia to właściwości, który musi posiadać korzystny handlarz. W grze od Nasza Księgarnia o tytule Bankrut wcielimy się w takich sprzedawców i pod presją czasu będziemy gromadzić towary.W tej grze nie ma kolejek, tur czy rund! Wszystko dzieje się naraz, co fantastycznie oddaje ducha handlu na targu. Gra została wykonana przez renomowanego przez entuzjastów Reinera Knizię – niekwestionowanego mistrza gier planszowych. Jeśli lubicie dynamiczne, niebanalne i zabawne gry – Bankrut będzie dla was strzałem w dziesiątkę!Szybka rozgrywka, proste zasady i masa śmiechuGra Bankrut zaskarbi sobie sympatię wszystkich swym ciekawym pomysłem na rozgrywkę oraz unikalną dynamikę. Zasady są wyjątkowo proste. Drobne urodziwe pudełko skrywa talię specjalnych kart, notesik do zapisywania punktów oraz ołówek. Losowo wybrana karta ląduje na środku stołu – widniejący na niej towar będzie na końcu rozgrywki dawał ujemne punkty. Ale nie przywiązujcie się do niego zbytnio, podczas handlu może się zmienić. Ważne, by jakiś leżał na stole.Resztę kart rozdajemy graczom. Gra Bankrut od Nasza Księgarnia się zaczyna i wszyscy naraz zaczynają handel. Mogą się przekrzykiwać, oferować coraz udoskonalone zamiany albo pozbywać się kart za darmo. Ważne, by zgromadzić na ręce jak najwięcej kart dowolnego, jednego towaru. Gdy to zrobimy, możemy krzyknąć STOP. Za wszystkie karty towaru, który leży na środku gracze uzyskują ujemne punkty.Gra karciana, która zniewoli niewielkich i obfitychW grze Bankrut od Nasza Księgarnia będziemy musieli wykazać się refleksem, spostrzegawczością i smykałką do interesów, żeby przekonać współgraczy do wymiany. Kartę na stole też można wymieniać, dlatego ważne jest, aby ciągle mieć na uwadze, jaki towar ukazuje. Jeden zły ruch i każdy może zostać Bankrutem!Celem graczy jest posiadanie największej ilości kart danego typu. Na kartach są rysunki towarów i cyfry oznaczające, ile jest w ich w całej grze. Bankrut trwa kilka rund, a po wszelkich podlicza się punkty z każdej rundy. Wygrywa gracz, który zdobył ich najwięcej. Gra planszowa od Nasza Księgarnia przeznaczona jest osobom w wieku od 8 lat i przeznaczona dla od 3 do 6 osób.
  • Producent Nasza Księgarnia 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Jawo - Ranking TOP10 gier karcianych

10 ★  Nasza księgarnia gra pucio gdzie to położyć? 2+ (5902719475382)

Nasza księgarnia gra pucio gdzie to położyć? 2+ (5902719475382) Najniższa Cena Online Kolejna zabawka z Puciem to sprzyjające rozwojowi myślenia i mowy malucha spotkanie z ulubioną postacią! W pudełku znajduje się 6 plansz z najróżniejszymi pomieszczeniami w mieszkaniu należącym do rodziny naszego bohatera. Do każdego z nich dostosowano po 6 żetonów z przedmiotami charakterystycznymi dla tych pomieszczeń. Dziecko układa przedmioty w trafnych miejscach na planszach (np. Na stoliku w salonie, pod krzesłem w kuchni, w pudełku) według dołączonej instrukcji lub poleceń wymyślonych przez rodzica. Uczy się przy tym rozumienia stosunków przestrzennych, czyli położenia przedmiotów względem siebie. Dopełniającą atrakcją są stojące postaci bohaterów książek o Puciu, które można użyć także w innych dziecięcych zabawach. Dr n. Hum. Marta Galewska-Kustra logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży pomiędzy Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka kolekcji książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych Z muchą na luzie ćwiczymy buzie i Pucio uczy się mówić. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk błyskotliwych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, żeby wreszcie zostawić pracę na etacie i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami...
  • Producent nasza księgarnia 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Nasza Księgarnia – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Nasza Księgarnia, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Nasza Księgarnia jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Cartamundi - Ranking TOP10 gier towarzyskich

1 ★  Gra. Bankrut (5902719470127)

Gra. Bankrut (5902719470127) Najniższa Cena Online Wciel się w handlarza, lecz uważaj, by nie zostać… Bankrutem!Sprzedawcy na targu starają się sprzedać jak najwięcej i jak najwięcej zyskać! niejednokrotnie wykrzykują swoje oferty, chcąc zyskać jak najwięcej klientów. Refleks, spostrzegawczość, siła przebicia to właściwości, który musi posiadać dobry handlarz. W grze od Nasza Księgarnia o tytule Bankrut wcielimy się w takich sprzedawców i pod presją czasu będziemy gromadzić towary.W tej grze nie ma kolejek, tur czy rund! Wszystko dzieje się naraz, co fantastycznie oddaje ducha handlu na targu. Gra została wytwarzana poprzez renomowanego poprzez entuzjastów Reinera Knizię – niekwestionowanego mistrza gier planszowych. Jeśli lubicie dynamiczne, interesujące i zabawne gry – Bankrut będzie dla was strzałem w dziesiątkę!Szybka rozgrywka, proste zasady i masa śmiechuGra Bankrut zaskarbi sobie sympatię wszelkich swoim ciekawym pomysłem na rozgrywkę, a także unikalną dynamikę. Zasady są szczególnie proste. Śladowe przeurocze pudełko skrywa talię specjalnych kart, notesik do zapisywania punktów i ołówek. Losowo wybrana karta ląduje na środku stołu – widniejący na niej towar będzie na końcu rozgrywki dawał ujemne punkty. Ale nie przywiązujcie się do niego zbytnio, w trakcie handlu może się zmienić. Ważne, żeby jakiś leżał na stole.Resztę kart rozdajemy graczom. Gra Bankrut od Nasza Księgarnia się zaczyna i wszyscy naraz zaczynają handel. Mogą się przekrzykiwać, oferować coraz udoskonalone podmiany lub pozbywać się kart za darmo. Ważne, aby zgromadzić na ręce jak najwięcej kart dowolnego, jednego towaru. Gdy to zrobimy, możemy krzyknąć STOP. Za wszystkie karty towaru, który leży na środku gracze uzyskują ujemne punkty.Gra karciana, która olśni minimalnych i wielkichW grze Bankrut od Nasza Księgarnia będziemy musieli wykazać się refleksem, spostrzegawczością, a także smykałką do interesów, żeby przekonać współgraczy do podmiany. Kartę na stole jeszcze można wymieniać, dlatego ważne jest, aby ciągle mieć na uwadze, jaki towar przedstawia. Jeden zły ruch i każdy może zostać Bankrutem!Celem graczy jest posiadanie największej ilości kart danego typu. Na kartach są rysunki towarów oraz cyfry oznaczające, ile jest w ich w całej grze. Bankrut trwa kilka rund, a po wszelkich podlicza się punkty z każdej rundy. Wygrywa gracz, który zdobył ich najwięcej. Gra planszowa od Nasza Księgarnia przeznaczona jest osobom w wieku od 8 lat i przeznaczona dla od 3 do 6 osób.
  • Producent Nasza Księgarnia 

3 ★  Nasza księgarnia gra pucio gdzie to położyć? 2+ (5902719475382)

Nasza księgarnia gra pucio gdzie to położyć? 2+ (5902719475382) Najniższa Cena Online Kolejna zabawka z Puciem to sprzyjające rozwojowi myślenia i mowy malucha spotkanie z ulubioną postacią! W pudełku znajduje się 6 plansz z rozmaitymi pomieszczeniami w mieszkaniu należącym do rodziny naszego bohatera. Do każdego z nich dobrano po 6 żetonów z przedmiotami standardowymi dla tych pomieszczeń. Dziecko układa przedmioty w odpowiednich miejscach na planszach (np. Na stoliku w salonie, pod krzesłem w kuchni, w pudełku) według dołączonej instrukcji lub poleceń wymyślonych przez rodzica. Uczy się przy tym rozumienia stosunków przestrzennych, czyli położenia przedmiotów względem siebie. Dodatkową atrakcją są stojące postaci bohaterów książek o Puciu, które można zastosować także w innych dziecięcych zabawach. Dr n. Hum. Marta Galewska-Kustra logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka linii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych Z muchą na luzie ćwiczymy buzie i Pucio uczy się mówić. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk błyskotliwych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, aby wreszcie zostawić pracę na etacie i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swymi psami...
  • Producent nasza księgarnia 

4 ★  Nasza księgarnia Gra liczbowa (5902719477416)

Nasza księgarnia Gra liczbowa (5902719477416) Najniższa Cena Online Szalona gra pełna liczb i emocji!Wszyscy gracie jednocześnie! Wykładacie trafne karty na stół – wygra osoba, która najszybciej wyłoży wszystkie swoje karty. Aby wygrać, przyda się dobra koncentracja, spostrzegawczość i szybkość reakcji.Gra pomaga młodszym graczom opanować umiejętność dodawania i odejmowania. Nie ma ulepszonej metody niż nauka poprzez zabawę!
  • Producent Nasza Księgarnia 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Kendama Europe - Ranking TOP10 gier towarzyskich

5 ★  Gra edukacyjna NASZA KSIĘGARNIA Pucio Pierwsze zabawy (5902719478765)

Gra edukacyjna NASZA KSIĘGARNIA Pucio Pierwsze zabawy (5902719478765) Najniższa Cena Online Pucio. Ceniony przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej poprzez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach edukacyjnych! Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki! Pudełko mieści 20 obrazków, 20 kartoników z podpisami, a także propozycje 6 zabaw z dziećmi rocznymi i starszymi. Pakiet składa się z dwóch rodzajów kartoników. Na jednych znajdują się obrazki z wyrażeniem dźwiękonaśladowczym oraz obiektem lub zwierzęciem wydającym dany dźwięk, a także wizerunkiem Pucia ulubionego bohatera maluchów. Na drugich są wyłącznie teksty te same onomatopeje, które występują na kartonikach z obrazkami. Wyrażenia dźwiękonaśladowcze są wypowiadane już poprzez roczne dzieci i stanowią wyjątkowo istotny komponent rozwoju mowy. skategoryzowane w estetycznym pudełku obrazki dają okazję do zróżnicowanych zabaw, w zależności od możliwości intelektualnych i potrzeb dziecka: nauki nazywania obiektów, powtarzania i rozpoznawania wyrażeń dźwiękonaśladowczych, wyszukiwania wyodrębnionych przez rodziców obiektów spomiędzy kilku wybranych kartoników i wielu innych gier (opisanych w dołączonej do zestawu instrukcji). Zabawka może także stanowić pomoc w stawianiu pierwszych kroków w nauce czytania. Wytworzono w Polsce....
  • Producent Nasza księgarnia 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Nasza Księgarnia najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Nasza Księgarnia w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Nasza Księgarnia w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry planszowe – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Nasza Księgarnia nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *