Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Mattel – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Mattel. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Mattel,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych Mattel,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Mattel najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Mattel, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier planszowych Mattel, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mattel Scrabble junior

Mattel Scrabble junior Najniższa Cena Online Nowa wersja dla najmłodszych modnej gry skrabble Dwie nadzwyczajne gry słowne w jednej - dla młodszych dzieci, dla których klasyczna gra w Scrabble® jest za niełatwa. W tej wersji jest odpowiednia dla dzieci od 5 lat i pomaga im zwiększyć zakres słownictwa, nauczyć się nowych słów i nabrać efektywności w posługiwaniu się językiem. Pierwsza z gier: "Słowa i obrazki" asygnowana jest dla młodszych dzieci i gra się w nią na niebieskiej, ilustrowanej stronie planszy. Na planszy nadrukowano słowa wraz z odpowiednimi ilustracjami. Taka kompozycja słów i obrazów pomaga dzieciom w nauce czytania i bezbłędnego pisania. Zielono-pomarańczowa strona planszy nosi nazwę "kolory i litery". Ta bardziej zaawansowana gra jest przeznaczona dla starszych dzieci. Dzieciom, które potrafią wymyślać słowa i są bardziej pewne ich pisowni, ta wersja "Scrabble" dostarczy niemało zabawy. Także wyjątkowy sposób punktowania jest łatwy i zabawny. ZAWARTOŚĆ: - 84 płytki z literami - instrukcja - dwustronna plansza do gry - 30 niebieskich żetonów - worek na płytki WIEK: 5 + ilość GRACZY: 2 - 4 wymiary: opakowania: 37 x 4,5 x 2,65 cm UWAGI: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 5 roku życia. Gromadzi śladowe komponenty.
  • Producent Mattel 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Cartamundi - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Mattel – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Mattel, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Mattel jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry planszowe G3 - Ranking TOP10 gier planszowych

1 ★  Mattel Scrabble junior

Mattel Scrabble junior Najniższa Cena Online Nowa wersja dla najmłodszych lubianej gry skrabble Dwie perfekcyjne gry słowne w jednej - dla młodszych dzieci, dla których klasyczna gra w Scrabble® jest za trudna. W tej wersji jest odpowiednia dla dzieci od 5 lat i pomaga im rozszerzyć zakres słownictwa, nauczyć się nowych słów i nabrać sprawności w posługiwaniu się językiem. Pierwsza z gier: "Słowa i obrazki" dedykowana jest dla młodszych dzieci i gra się w nią na niebieskiej, ilustrowanej stronie planszy. Na planszy nadrukowano słowa wraz z odpowiednimi ilustracjami. Taka kompozycja słów i obrazów pomaga dzieciom w nauce czytania, a także bezbłędnego pisania. Zielono-pomarańczowa strona planszy nosi nazwę "barwy i litery". Ta bardziej innowacyjna gra jest dedykowana dla starszych dzieci. Dzieciom, które potrafią wymyślać słowa i są bardziej pewne ich pisowni, ta wersja "Scrabble" dostarczy dużo zabawy. Także nieszablonowy sposób punktowania jest nieskomplikowany i zabawny. ZAWARTOŚĆ: - 84 płytki z literami - instrukcja - dwustronna plansza do gry - 30 niebieskich żetonów - worek na płytki WIEK: 5 + ilość GRACZY: 2 - 4 rozmiary: opakowania: 37 x 4,5 x 2,65 cm UWAGI: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 5 roku życia. Zawiera niewiele znaczące komponenty.
  • Producent Mattel 

2 ★  Mattel Scrabble. star wars. gwiezdne wojny (0194735082704)

Mattel Scrabble. star wars. gwiezdne wojny (0194735082704) Najniższa Cena Online Edycja Star Wars Gwiezdne Wojny. Dzisiaj możesz przenieść grę Scrabble w nadprzestrzeń na 2 najróżniejsze sposoby! Ciesz się klasyczną grą Scrabble z dodanym słownictwem z Gwiezdnych Wojen albo wypróbuj Tryb Galaktyczny pełen kosmicznej zabawy. Tryb Galaktyczny zmienia metodę zdobywania punktów, dlatego gracze na przeróżnych stopniach zaawansowania mogą cieszyć się grą. W Trybie Galaktycznym układasz słowa, aby móc poruszać się wokół planszy jednym z czterech pionków w postaci statków kosmicznych – do wyboru jest Sokół Millennium, statek Boby Fetta, X-wing lub TIE Fighter – i zbierać Karty Galaktyczne, aby zdobywać moc i punkty. Słowniczek Gwiezdnych Wojen używany w obu trybach gry gromadzi słownictwo Imperium, Rebeliantów i całej reszty mieszkańców galaktyki! W grze chodzi o to, by przejąć kontrolę nad galaktyką!...
  • Producent Mattel 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Plan Toys - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Mattel najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Mattel w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Mattel w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry planszowe – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Mattel nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *