Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Kapitan Nauka – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze dobrych gier planszowych Kapitan Nauka. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Kapitan Nauka,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych Kapitan Nauka,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Kapitan Nauka najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Kapitan Nauka, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych Kapitan Nauka, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Kapitan Nauka – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Kapitan Nauka, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Kapitan Nauka jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry planszowe do 200 zł - Ranking TOP10 gier planszowych

1 ★  Gra loteryjka pojazdy kapitan nauka marki Edgard

Gra loteryjka pojazdy kapitan nauka marki Edgard Najniższa Cena Online Loteryjka Pojazdy (4+) to tematyczna gra dla przedszkolaków, z którą poznają środki transportu, maszyny na placu budowy i pojazdy ratunkowe, a także będą ćwiczyć pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednim miejscu. Dzięki czterem wariantom rozgrywki można przypasować do wieku i możliwości graczy. Gra na refleks i spostrzegawczość! Loteryjki to nie tylko gry, lecz także dobre pomoce do poznawania świata czy nauki języków. Pomagają ćwiczyć najczęściej spostrzegawczość, ale też pamięć, koordynację ręka-oko czy refleks. Ich zaletą są spektakularne ilustracje. Ania Oka, dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl Która maszyna porusza się na gąsieniach? Kiedy pojazdy włączają sygnały ostrzegawcze? Gdzie jedzie motocyklistka? Loteryjka Pojazdy (4+) to gra na spostrzegawczość dla entuzjastów pojazdów i urządzeń. Kolorowe ilustracje Justyny Walczak w barwny i realistyczny sposób przedstawiają m.in. Autobus, który zatrzymał się na przystanku, koparkę na placu budowy, a także radiowóz, karetkę i wóz strażacki w akcji. Proste zasady pozwalają skoncentrować się na rozgrywkach i doskonalić refleks oraz koordynację oko-ręka. Rozwój poznawanie świata, spostrzegawczość, myślenie logiczne, koordynacja oko-ręka Autorzy Justyna Walczak? graficzka z doświadczeniem w animacji, ilustratorka książek dla dzieci. Sama uwielbia i kolekcjonuje efektownie zilustrowane powieści. Jej pasją są także filmy animowane, z których czerpie radość i inspirację. W serii w dodatku Loteryjka barwy 2+ Loteryjka. Na wsi 2+ Loteryjka Zwierzęta 2+ Loteryjka Ubrania 3+ Loteryjka Świat 3+ Loteryjka Angielski. Pierwsze słowa 4+ Loteryjka Kosmos 4+ Loteryjka Pory roku 4+ Loteryjka Recykling 4+ Loteryjka Rodzinka 4+
  • Producent Edgard 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Black Monk - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Kapitan Nauka najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Kapitan Nauka w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Kapitan Nauka w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Polecane gry planszowe – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Kapitan Nauka nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *