Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Egmont – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Egmont. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Egmont,
 • TOP10 najtańszych gier planszowych Egmont,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Egmont najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Egmont, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych Egmont, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836)

EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836) Najniższa Cena Online EGMONT 7836 Gra Zaginiona Księga Baśni Wiek: 5+ liczba graczy: 2-4 Zaginiona Księga Baśni Czy uda Wam się odnaleźć „Zagonioną Księgę Baśni"?Zły król zniszczył ostatnią księgę baśni, a podarte strony rozrzucił po ogrodzie. Gracze wspólnie odnajdują fragmenty baśni i składają je w całość. Będą przepychać kafelki na planszy, starając się odsłonić 2 obrazki pasujące do tej samej baśni. Czy gracze zdążą wynajdzieć wszystkie strony i uciec z ogrodu, zanim król powróci do zamku?pięknie tworzona gra dla dzieci, rozwijająca wyobraźnię oraz ćwicząca pamięć i współpracę w grupie.„Zaginiona Księga Baśni" to gra kooperacyjna, wszyscy gracze wspólnymi siłami dążą do zwycięstwa.„Zaginiona Księga Baśni" to jedna z gier kolekcji „ZAGRAJ ZE MNĄ" - unikatowej, wyszczególnionej licznymi nagrodami (w tym prestiżową Kinderspiel des Jahres) kolekcji gier planszowych dla dzieci i rodziców. linia gier planszowych „ZAGRAJ ZE MNĄ" to nie tylko wspaniały sposób spędzenia czasu razem. To w głównej mierze okazja do kontaktu z dzieckiem, budowania relacji, stymulacji rozwoju,to rozrywka z elementami edukacji. Gry uczą logicznego myślenia, przewidywania skutków własnych decyzji, wyciągania wniosków, współpracy w grupie. Rozwijają u dzieci umiejętności, takie jak: rozpoznawanie kolorów, liczenie, zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętność radzenia sobie z emocjami.ciekawe a równocześnie proste reguły to dobra propozycja dla najmłodszych inicjujących swoją przygodę z planszówkami. Dziecko poznaje satysfakcję z wygranej, a także nabywa umiejętności przegrywania.kolekcję „ZAGRAJ ZE MNĄ" charakteryzuje wyjątkowo prawidłowy design – najwyższej jakości drewniane organiczne komponenty, spójny koncept plastyczny i kolorystyczne kodowanie wieku.
 • Producent EGMONT 

2 ★  Egmont egmont egmont gra bits travel (pl)

Egmont egmont egmont gra bits travel (pl) Najniższa Cena Online Fantastyczna Gra planszowa Bits Travel dla entuzjastów układania!Poznajcie kontynuację światowego bestsellera wśród gier planszowych – rewelacyjną układankę Bits Travel, która wciągnie na całego! Ta kolorowa sugestia od wydawnictwa Egmont przypadnie do gustu młodszym graczom, jak i tym trochę starszym. To gra, która rozbudzi logiczne myślenie i da masę satysfakcji!W grze planszowej Bits Travel układamy klocki na planszy podobnie jak w znanej wszystkim grze Tetris. Lecz nie możemy tego robić dowolnie – specjalne karty zadań powiedzą nam, jak to robić. Tutaj liczą się barwy i ułożenie. Trzeba więc kombinować!interesująca logiczna gra planszowa dla kilku albo jednego graczaRozgrywka Bits Travel (PL) od Egmont jest dziecinnie prosta. Każdy z graczy dostaje planszę oraz zestawklocków do układania. Gracze wyciągają ze stosiku kartę, na której znajduje się rysunek klocka w rozmaitych kolorach. Taki właśnie klocek będzie następny do ułożenia. Gracze mogą przekręcać go dowolnie i wpasowywać na górze swej planszy, a potem w takim ułożeniu przesunąć na dół.W grze znajdują się dodatkowo karty zadań, które dodają lub odejmują punkty za solidne ułożenie klocków. Wygrywa gracz z największą ilością punktów. W grze planszowej Bits Travel liczy się kombinowanie i logiczne myślenie, które niesamowicie relaksuje i wciąga na całego!Gr planszowa, którą bezproblemowo zabierzemy w podróż!Gracze pokochali grę Bits Travel za jej prosty,interesujący zamysł, możliwości kombinowania i główkowania. Gra jest w dodatku kompaktowa iwziąć ją do znajomych czy na wycieczkę. Jednorazowo grać mogą od 1 do 4 graczy – gra ma specjalny tryb rozgrywki w pojedynkę.W pudełku odszukamy cztery plansze, karty zadań, karty z klockami, zestawy kolorowych klocków do układania i instrukcję. Bits będzie świetne na rodzinną posiadówkę czy imprezę wśród znajomych. Grę pokochają także dzieci, nauczą się logicznie myśleć i niejeden raz pokonają dorosłych! Gra Bits Travel dedykowana jest dla ośmiolatków i starszych graczy.
 • Producent Egmont 

4 ★  Egmont Dc batman ninja

Egmont Dc batman ninja Najniższa Cena Online Dodatek crossover „DC Batman Ninja” to zestaw oparty na filmie animowanym pod tym samym tytułem. Można go zespalać z każdą grą z serii „DC DECK BUILDING GAME” i grać jako Batman oraz jego sojusznicy przeniesieni do feudalnej Japonii! Zadawaj prędkie ciosy dzięki Ninjutsu i walcz z przerażającymi wersjami klasycznych Superłotrów z Gotham. Ostatecznym wyzwaniem będzie megazamek wyprodukowany przez połączenie pięciu Superłotrów! liczba graczy: 2-5 Wiek: 14+ Czas gry: 45 minut
 • Producent Egmont 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe praca zbiorowa - Ranking TOP10 gier planszowych

10 ★  Gra. GOOOL!

Gra. GOOOL! Najniższa Cena Online Gra „Goool!" to jedna z najlepszych futbolowych gier planszowych. Ma proste zasady, ponieważ jest pojedynkiem piątek piłkarskich,perfekcyjnie oddaje specyfikę piłkarskiego meczu. Przejął piłkę! Kiwa obrońcę! Podanie! Wrzutka na pole karne! Goool! zobacz się jako trener piłkarskiej drużyny. Rozegraj emocjonujący mecz i doprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Gra „Goool!" ma średniej wielkości pudełko, zapewnia szybką rozgrywkę, a jej autorem jest Corné van Moorsel, który stworzył kilka zróżnicowanych gier, gdzie zawodnicy toczą mecze piłki nożnej. Zawartość pudełka: - plansza boiska - figurki piłkarzy - kostka do gry - instrukcja ilość graczy:2 Wiek: 6-106 lat. Plusy: - szybka rozgrywka o prostych zasadach - regrywalność – możliwość testowania różnorodnych rozstawień - przyjemna oprawa graficzna, figurki zawodników Opinie: Gra pozwala nam też na pewne zagrania taktyczne. Nie każdy ruch naszych piłkarzy musi wywoływać dojście do piłki. Pozwala nam to (zwłaszcza przy słabym rzucie kostką) lepiej przygotować się na atak przeciwnika. Czasem właśnie prawidłowo rozstawiony zawodnik może przełamać nawet najlepiej zapowiadający się atak. Przyjemnie jest rzucać raz za razem „6" i widzieć jak piłka pokonuje całe boisko, żeby ostatecznie trafić w siatce przeciwnika. Jednak jak mówi stare piłkarskie przysłowie: „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie". Niemało będzie tu zależeć od rzutów. Nic nie poradzimy. Gwarantuje to jednak pewien poziom napięcia. Mój brat – spory fan piłki – docenił grę. Losowość nie była dla niego przeszkodą. Na dodatek mecz nie trwa za długo, a kolejki są szybkie. Gdy los nie będzie po naszej stronie, zawsze można zagrać rewanż. Fani piłki nożnej znajdą tu szybki przerywnik – być może do zagrania w czasie przerwy meczu. Ponadto prawidłowo, jakby owi fani nie byli uczuleni na losowość Acha, niby piątki piłkarskie, lecz czuć emocje prawdziwego, porządnego meczu.
 • Producent Egmont 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Wolters Kluver - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Egmont – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Egmont, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Egmont jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836)

EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836) Najniższa Cena Online EGMONT 7836 Gra Zaginiona Księga Baśni Wiek: 5+ liczba graczy: 2-4 Zaginiona Księga Baśni Czy uda Wam się odnaleźć „Zagonioną Księgę Baśni"?Zły król zniszczył ostatnią księgę baśni, a podarte strony rozrzucił po ogrodzie. Gracze wspólnie wynajdują fragmenty baśni i składają je w całość. Będą przepychać kafelki na planszy, starając się odsłonić 2 obrazki pasujące do tej samej baśni. Czy gracze zdążą wyszukać wszystkie strony i uciec z ogrodu, zanim król powróci do zamku?efektownie wytworzona gra dla dzieci, rozwijająca wyobraźnię i ćwicząca pamięć i współpracę w grupie.„Zaginiona Księga Baśni" to gra kooperacyjna, wszyscy gracze wspólnymi siłami dążą do zwycięstwa.„Zaginiona Księga Baśni" to jedna z gier serii „ZAGRAJ ZE MNĄ" - wyjątkowej, wyznaczonej licznymi nagrodami (w tym prestiżową Kinderspiel des Jahres) kolekcji gier planszowych dla dzieci i rodziców. linia gier planszowych „ZAGRAJ ZE MNĄ" to nie tylko nieprzeciętny sposób spędzenia czasu razem. To na ogół okazja do kontaktu z dzieckiem, budowania relacji, stymulacji rozwoju,to rozrywka z elementami edukacji. Gry uczą logicznego myślenia, przewidywania skutków własnych decyzji, wydobywania wniosków, współpracy w grupie. Rozwijają u dzieci umiejętności, takie jak: rozpoznawanie kolorów, liczenie, zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętność radzenia sobie z emocjami.interesujące a jednocześnie proste reguły to dobra propozycja dla najmłodszych rozpoczynających swoją przygodę z planszówkami. Dziecko poznaje satysfakcję z wygranej oraz nabywa umiejętności przegrywania.serię „ZAGRAJ ZE MNĄ" cechuje niezwykle korzystny design – najwyższej jakości drewniane organiczne komponenty, spójny koncept plastyczny, a także kolorystyczne kodowanie wieku.
 • Producent EGMONT 

2 ★  Gra. GOOOL!

Gra. GOOOL! Najniższa Cena Online Gra „Goool!" to jedna z najlepszych futbolowych gier planszowych. Ma proste zasady, ponieważ jest pojedynkiem piątek piłkarskich,perfekcyjnie oddaje specyfikę piłkarskiego meczu. Przejął piłkę! Kiwa obrońcę! Podanie! Wrzutka na pole karne! Goool! zobacz się jako trener piłkarskiej drużyny. Rozegraj emocjonujący mecz i doprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Gra „Goool!" ma średniej wielkości pudełko, zagwarantuje szybką rozgrywkę, a jej autorem jest Corné van Moorsel, który stworzył kilka różnorodnych gier, gdzie zawodnicy toczą mecze piłki nożnej. Zawartość pudełka: - plansza boiska - figurki piłkarzy - kostka do gry - instrukcja ilość graczy:2 Wiek: 6-106 lat. Plusy: - szybka rozgrywka o prostych zasadach - regrywalność – możliwość testowania najróżniejszych rozstawień - przyjemna oprawa graficzna, figurki zawodników Opinie: Gra pozwala nam też na pewne zagrania taktyczne. Nie każdy ruch naszych piłkarzy musi wywoływać dojście do piłki. Pozwala nam to (zwłaszcza przy słabym rzucie kostką) lepiej przygotować się na atak przeciwnika. Czasem właśnie poprawnie rozstawiony zawodnik może przełamać choćby najlepiej zapowiadający się atak. Przyjemnie jest rzucać raz za razem „6" i widzieć jak piłka pokonuje całe boisko, by ostatecznie trafić w siatce przeciwnika. Jednak jak mówi stare piłkarskie przysłowie: „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie". Mnóstwo będzie tu zależeć od rzutów. Nic nie poradzimy. Gwarantuje to jednak pewien poziom napięcia. Mój brat – spory fan piłki – docenił grę. Losowość nie była dla niego przeszkodą. Na dodatek mecz nie trwa za długo, a kolejki są prędkie. Gdy los nie będzie po naszej stronie, za każdym razem można zagrać rewanż. Fani piłki nożnej znajdą tu szybki przerywnik – być może do zagrania w czasie przerwy meczu. W dodatku korzystnie, jakby owi fani nie byli uczuleni na losowość Acha, niby piątki piłkarskie, ale czuć emocje prawdziwego, porządnego meczu.
 • Producent Egmont 

3 ★  Egmont egmont egmont gra bits travel (pl)

Egmont egmont egmont gra bits travel (pl) Najniższa Cena Online Fantastyczna Gra planszowa Bits Travel dla wielbicieli układania!Poznajcie kontynuację światowego bestsellera wśród gier planszowych – wspaniałą układankę Bits Travel, która wciągnie na całego! Ta kolorowa sugestia od wydawnictwa Egmont przypadnie do gustu młodszym graczom, jak i tym trochę starszym. To gra, która rozbudzi logiczne myślenie i da masę satysfakcji!W grze planszowej Bits Travel układamy klocki na planszy podobnie jak w znanej wszystkim grze Tetris. Ale nie możemy tego robić dowolnie – specjalne karty zadań powiedzą nam, jak to robić. Tutaj liczą się barwy i ułożenie. Trzeba więc kombinować!interesująca logiczna gra planszowa dla kilku albo jednego graczaRozgrywka Bits Travel (PL) od Egmont jest dziecinnie prosta. Każdy z graczy otrzymuje planszę, a także zestawklocków do układania. Gracze wyciągają ze stosiku kartę, na której znajduje się rysunek klocka w różnorodnych kolorach. Taki właśnie klocek będzie następny do ułożenia. Gracze mogą przekręcać go dowolnie i wpasowywać na górze swej planszy, a potem w takim ułożeniu przesunąć na dół.W grze znajdują się też karty zadań, które dodają lub odejmują punkty za konkretne ułożenie klocków. Wygrywa gracz z największą ilością punktów. W grze planszowej Bits Travel liczy się kombinowanie i logiczne myślenie, które niesamowicie relaksuje i wciąga na całego!Gr planszowa, którą bezproblemowo zabierzemy w podróż!Gracze pokochali grę Bits Travel za jej prosty,niebanalny zamysł, możliwości kombinowania i główkowania. Gra jest na dodatek kompaktowa iwziąć ją do znajomych czy na wycieczkę. Jednorazowo grać mogą od 1 do 4 graczy – gra ma specjalny tryb rozgrywki w pojedynkę.W pudełku odszukamy cztery plansze, karty zadań, karty z klockami, zestawy kolorowych klocków do układania i instrukcję. Bits będzie doskonałe na rodzinną posiadówkę czy imprezę wśród znajomych. Grę pokochają także dzieci, nauczą się logicznie myśleć i niejeden raz pokonają dorosłych! Gra Bits Travel asygnowana jest dla ośmiolatków i starszych graczy.
 • Producent Egmont 

4 ★  Gra ubongo trigo (5903707560059)

Gra ubongo trigo (5903707560059) Najniższa Cena Online Ubongo TrigoKażdy gracz uzyskuje kafelki o wielorakich, trójkątnych kształtach, które co rundę będzie musiał jak najszybciej układać na kartach zadań. Buduj, obracaj, przekręcaj i kombinuj z kafelkami, by zapełnić dwa pola na karcie. Kto najszybciej rozwiąże swoją łamigłówkę, zdobywa punkty zwycięstwa. Po ośmiu rundach wygrywa ten, który ma ich najwięcej. Dwa poziomy trudności pozwolą dostosować grę do wieku i umiejętności graczy. W dodatku gra ma tryb rozgrywki dla jednego gracza....
 • Producent Egmont 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Goliath - Ranking TOP10 gier karcianych

9 ★  Pan tu nie stał. Demoludy

Pan tu nie stał. Demoludy Najniższa Cena Online Grając w „Pan tu nie stał! DEMOLUDY” masz szansę zdobyć rosyjski telewizor, tureckie futro, węgierskie wino i sporo innych kultowych towarów! W pierwszej grze z tej linii, czyli w „Pan tu nie stał!”, podpisywałeś listę społeczna w kolejce. teraz pora na coś więcej. Zdobyłeś upragniony paszport, zatem czas na wyjazd za granicę! Wokół Ciebie szary PRL. Na półkach brakuje wielu towarów, które są dostępne u socjalistycznych sąsiadów. Starczy trochę sprytu i gotowości do podjęcia ryzyka, aby sprowadzić je do Polski. Wyrusz z innymi graczami w podróż wakacyjną leciwym maluchem, znacznym fiatem i innymi cudami polskiej motoryzacji czasów PRL-u. Zabierz ze sobą kremy, butle gazowe, wódkę i staraj się wymienić je na deficytowe towary podczas zaciętych licytacji. Aby tego dokonać będziesz odwiedzać rozmaite państwa, takie jak ZSRR, Turcja czy Czechosłowacja. Musisz przy tym uważać na celników, milicjantów i unikać awarii samochodu. „Pan tu nie stał! DEMOLUDY” to kontynuacja tematyki znanej z największego bestselleru Egmontu - „Pan tu nie stał!” A więc pakuj walizki do malucha i ruszaj na wakacje! Dlaczego warto nabyć tę grę? - To kontynuacja bestsellerowej gry "Pan tu nie stał!" - Gracze mają do dyspozycji 10 kultowych samochodów! - W pudełku znajduje się dodatek do gry "Pan tu nie stał!" Gra planszowa dla 3-5 graczy Wiek: 10-110 lat Autor: Reiner Knizia Ilustracje: Marek Szyszko
 • Producent Egmont 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Egmont najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Egmont w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Egmont w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry planszowe – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Egmont nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *