Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe do 50 zł – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych do 50 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych do 50 zł,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych do 50 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier planszowych do 50 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

5 ★  Quiz o Polsce

Quiz o Polsce Najniższa Cena Online Alexander Gra Quiz o Polsce to perfekcyjny turniej wzbogacający wiedzę i poszerzający zainteresowania dzieci. 388 pytań obejmuje takie tematy jak: historia, geografia, kultura i przyroda. Edukacyjna gra będzie idealna formą przyswajania wiadomości, które dzieci wykorzystają na lekcjach w szkole. Jeśli Twoje dziecko jest żądne zdobywania wiedzy to bez dwóch zdań uraduje się na widok planszówki.Quiz o Polsce to rodzinna gra, która pozytywnie wpływa na rozwój dzieci. Kartoniki z pytaniami, mają odpowiedzi, wiec uczestnicy poznają korzystne stwierdzenia. Wędrówka po planszy zaskakuje graczy nieoczekiwankami i dodatkowymi zadaniami. Gra quizowa, sprawi, iż dzieci polubią naukę i ochoczo będą zdobywać wiedzę.zalety:• Liczne, edukacyjne treści;• podczas gry uczestnicy zdobywają wiedzę o Polsce;;• Quizowa zabawa dostarcza niemało pozytywnych emocji i zadowolenia;• Nauka przez zabawę to świetna forma spędzania wolnego czasu;• w trakcie rozgrywki dzieci dowiadują się niebanalnych informacji.W komplecie:• 97 kart z pytaniami;• Karty z literami;• Nazwy działów;• 4 pionki;• Kostka do gry;• Plansza;• 80 żetonów;• Klepsydra i notes;• Kulka, a także katapulta.właściwości:• Wiek dziecka: od 10 lat;• ilość graczy: od 2 do 4 osób;
  • Producent ALEXANDER 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie - Ranking TOP10 gier towarzyskich

8 ★  Lacerta Gra o mój zboże! (5908445421426)

Lacerta Gra o mój zboże! (5908445421426) Najniższa Cena Online Wejdź do świata przeciętniewiecza z grą karcianą O mój Zboże! Znudziły Ci się już zwykłe karcianki? Pora sięgnąć po fantastyczną grę ekonomiczno-strategiczną i z radością krzyknąć: O mój Zboże! Wcielamy się w przeciętniewiecznych rzemieślników, którzy budujeją różne konieczne przedmioty. To skomplikowane zadanie, wymagające od nas strategicznego podejścia i przemyślanych ruchów.Gra O mój Zboże! to gra złożona w całości z kart. Odszukamy tutaj karty budynków, surowców oraz robotników. Wszystkim zarządzamy, by utrzymać efektywny łańcuch produkcji i jak najszybciej zebrać odpowiednią liczba punktów zwycięstwa. To gra dla każdego, kto lubi kombinować i trochę pomyśleć!Gra O mój Zboże! olśni możliwościami strategii i układaniaW grze karciano-towarzyskiej O mój Zboże! wcielamy się w przeciętniewiecznego rzemieślnika. Naszym celem jest zebranie jak największej liczby punktów zwycięstwa i wygrać. Żeby to osiągnąć musimy umiejętnie kreować różnorodne budynki, wysyłać do pracy robotników i kontrolować swój łańcuch produkcji.Codziennie otwiera się tak zwany Targ, na którym możemy kupić ascetycznce do produktów. Od niego inicjuje się decydowanie o naszej strategii i dalszych poczynaniach. Potem cała rozgrywka dzieli się na tury aż do zmierzchu. W każdej turze ciągniemy kartę i używamy te, trzymane na rękach. Ten, kto za zbudowanie budowle i wytworzone produkty zbierze najwięcej punktów zwycięstwa – wygrywa.Strategiczno-ekonomiczna gra O mój Zboże!, która dorównuje wielu planszówkomWszyscy fani gier dotyczących zarządzania i budowania z pewnością prędko wciągną się w grę O mój Zboże! Jej chwytliwa nazw przyciąga uwagę, ale rozbudowana rozgrywa i masa możliwości sprawia, że gracze ochoczo do niej wracają.W pudełku wynajdziemy 110 kart i instrukcję. Całość ma piękną oprawę graficzną, estetyczne rysunki i klimatyczne oznaczenia. W grę o mój Zboże! może grać od 2 do 4 graczy. Czas jednej rozgrywki zajmuje jakieś 30 min,z całą pewnością na jednym rozegraniu się nie skończy! Gra dedykowana dla osób, które ukończyły 10 lat. Idealnie trenuje umysł i strategiczne myślenie.
  • Producent Lacerta 

10 ★  Hook!. wiek: 8+ - marco teubner marki Lacerta

Hook!. wiek: 8+ - marco teubner marki Lacerta Najniższa Cena Online Kiedy ocean jest spokojny, a statki pirackie stoją bez ruchu w wodzie, równocześnie piraci, jak i marynarze zwykli spędzać czas na renomowanej przez nich wszystkich grze zręcznościowej. Zabawa polega na strzelaniu do siebie z armat, które przy okazji połączone jest z łapaniem jak największej liczby przestraszonych papug. Wszyscy jednak poprawnie wiemy, iż największym postrachem mórz i oceanów jest Czarny Pirat. Czy jesteś piratem, czy marynarzem – on za każdym razem czyha właśnie na ciebie.podczas walki możesz chować się za beczkami lub w pustych klatkach. Aby ulżyć sobie w bólu zadanym przez armatnie kule, możesz łyknąć buteleczkę rumu. Bez względu na to, ile guzów i siniaków zdobędziesz podczas gry, na jej koniec ważne będzie tylko to, abyś posiadał jak najwięcej papug... Ahoj! Piraci na horyzoncie! Zawartość pudełka: 6 kart obrażeń, 96 kart celów, 18 kart z otworami po kulach armatnich, 54 żetony kul armatnich, 1 karta z kompasem, 5 kart podsumowania zasad, 1 instrukcja.ilość graczy: 3 - 6Minimalny wiek: 8Czas rozgrywki: 20 - 30 min.
  • Producent LACERTA 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Tactic - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe do 50 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  kapitan nauka. sprzątanie. gra edukacyjna

kapitan nauka. sprzątanie. gra edukacyjna Najniższa Cena Online Gra edukacyjna,,Sprzątanie" (3-7 lat) to wesoła gra dla przedszkolaków, których zadaniem jest ujarzmienie bałaganu. Aby zaprowadzić porządek, gracze szukają przedmiotów rozrzuconych w rozmaitych pomieszczeniach i wrzucają je do kufra. Przeszkadzać im w tym będą znikome podstępne kłębki kurzu, z którymi można poradzić sobie tylko z pomocą mioteł. Gra doskonali myślenie logiczne, pamięć, spostrzegawczość i refleks. Proste zasady, a także trzy warianty rozgrywki zezwalają na rywalizację z innymi graczami, kooperację oraz grę w pojedynkę. Trening pamięci i spostrzegawczości Gra edukacyjna,,Sprzątanie" (3-7 lat) zezwala na trzy sposoby rozgrywek. Najprostszy typu memory polega na wyszukiwaniu przedmiotów tego samego typu i kompletowaniu ich w pary. W wariancie kooperacyjnym gracze współpracują, wyszukując jak najszybciej przedmioty, zanim kłębki opanują pokój i nabałaganią. W wariancie rywalizacyjnym gracze ścigają się, który z nich jako pierwszy uporządkuje swoją planszę.,,Sprzątanie" zwiąże równocześnie młodszych, jak i starszych graczy, dostarczając dużo pozytywnych emocji. nadzwyczajnie spełni oczekiwania w dodatku w wariancie jednoosobowym. Pełne szczegółów, barwne ilustracje Katarzyny Urbaniak przykuwają wzrok i angażują uwagę dzieci, wspierając trening spostrzegawczości wzrokowej, pamięci i koncentracji. Plansze, żetony i miotły zostały tworzone z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę i wytrzymałość nawet w trakcie najistotniej emocjonujących rozgrywek. Rozwój: spostrzegawczość, pamięć, myślenie logiczne, koordynacja oko-ręka Autorzy: Hubert Bobrowski - redaktor, miłośnik dobrych gier, zwłaszcza towarzyskich. Katarzyna Urbaniak - graficzka i ilustratorka. W wolnych chwilach maluje, czyta komiksy i rysuje własne.. W linii dodatkowo: Gra edukacyjna. Psi wyścig Gra edukacyjna. Smart Bingo Koty Gra edukacyjna. Smart Bingo Alfabet Gra na spostrzegawczość. Zwierzaki bystrzaki wiek: 3-7
  • Producent Edgard 

4 ★  Gra Planszowa Grzybobranie w Zielonym Gaju Trefl 00988 (5900511009880)

Gra Planszowa Grzybobranie w Zielonym Gaju Trefl 00988 (5900511009880) Najniższa Cena Online Wybierzcie się na spacer po Zielonym Gaju i weźcie udział w leśnej przygodzie.Przemierzcie krętą trasę, góry i pagórki w poszukiwaniu pysznych, jadanych grzybków. Weźcie ze sobą koszyczek i wypełnijcie go po brzegi. Wygra ten kto zbierze ich najwięcej.Pamiętajcie, że las to dom dla wielu zwierząt. Bądźcie czujni, aby nie spłoszyć stada saren lub nie natknąć się na groźnego dzika. W zamian za to, może uda Wam pobawić z zającem. Patrzcie pod nogi! Nie trudno tu o potknięcie, a za wysypanie grzybków z koszyczka grozi kara.Grzybobranie w Zielonym Gaju to kultowa gra dla dzieci w nowym, ciekawym wydaniu. Jej sporym atutem jest przestrzenna plansza z polami zadań oraz piękną, kolorową grafiką.W zależności od wybranego typu, gra umożliwia zabawę jednocześnie młodszym jak i nieco starszym dzieciom.Zawartość opakowania:- Plansza wraz z elementami przestrzennymi- 4 koszyczki- 21 grzybów jadalnych- 5 czerwonych muchomorów- kostka do gry- instrukcjaEAN: 5900511009880...
  • Producent Trefl 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Mattel - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe do 50 zł najlepsze?

Najlepsze gry planszowe do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry planszowe – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych do 50 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *