Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe do 40 zł – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych do 40 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych do 40 zł,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych do 40 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe do 40 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe do 40 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier planszowych do 40 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836)

EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836) Najniższa Cena Online EGMONT 7836 Gra Zaginiona Księga Baśni Wiek: 5+ liczba graczy: 2-4 Zaginiona Księga Baśni Czy uda Wam się odnaleźć „Zagonioną Księgę Baśni"?Zły król zniszczył ostatnią księgę baśni, a podarte strony rozrzucił po ogrodzie. Gracze wspólnie odnajdują fragmenty baśni i składają je w całość. Będą przepychać kafelki na planszy, starając się odsłonić 2 obrazki pasujące do tej samej baśni. Czy gracze zdążą wyszukać wszystkie strony i uciec z ogrodu, zanim król powróci do zamku?efektownie stworzona gra dla dzieci, rozwijająca wyobraźnię i ćwicząca pamięć i współpracę w grupie.„Zaginiona Księga Baśni" to gra kooperacyjna, wszyscy gracze wspólnymi siłami dążą do zwycięstwa.„Zaginiona Księga Baśni" to jedna z gier serii „ZAGRAJ ZE MNĄ" - nieszablonowej, wyszczególnionej licznymi nagrodami (w tym prestiżową Kinderspiel des Jahres) kolekcji gier planszowych dla dzieci i rodziców. linia gier planszowych „ZAGRAJ ZE MNĄ" to nie tylko nadzwyczajny sposób spędzenia czasu razem. To typowo okazja do kontaktu z dzieckiem, budowania relacji, stymulacji rozwoju,to rozrywka z elementami edukacji. Gry uczą logicznego myślenia, przewidywania skutków własnych decyzji, wyciągania wniosków, współpracy w grupie. Rozwijają u dzieci umiejętności, takie jak: rozpoznawanie odcieni, liczenie, zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętność radzenia sobie z emocjami.interesujące a równocześnie proste reguły to dobra sugestia dla najmłodszych inicjujących swoją przygodę z planszówkami. Dziecko poznaje satysfakcję z wygranej oraz nabywa umiejętności przegrywania.linię „ZAGRAJ ZE MNĄ" charakteryzuje niezwykle dobry design – najwyższej jakości drewniane naturalne komponenty, spójny koncept plastyczny, a także kolorystyczne kodowanie wieku.
  • Producent EGMONT 

2 ★  Egmont egmont egmont gra bits travel (pl)

Egmont egmont egmont gra bits travel (pl) Najniższa Cena Online Fantastyczna Gra planszowa Bits Travel dla entuzjastów układania!Poznajcie kontynuację światowego bestsellera wśród gier planszowych – perfekcyjną układankę Bits Travel, która wciągnie na całego! Ta kolorowa sugestia od wydawnictwa Egmont przypadnie do gustu młodszym graczom, jak i tym trochę starszym. To gra, która rozbudzi logiczne myślenie i da masę satysfakcji!W grze planszowej Bits Travel układamy klocki na planszy podobnie jak w znanej wszystkim grze Tetris. Ale nie możemy tego robić dowolnie – specjalne karty zadań powiedzą nam, jak to robić. Tutaj liczą się odcienie i ułożenie. Trzeba więc kombinować!ciekawa logiczna gra planszowa dla kilku lub jednego graczaRozgrywka Bits Travel (PL) od Egmont jest dziecinnie prosta. Każdy z graczy otrzymuje planszę oraz zestawklocków do układania. Gracze wyciągają ze stosiku kartę, na której znajduje się rysunek klocka w różnorodnych kolorach. Taki właśnie klocek będzie następny do ułożenia. Gracze mogą przekręcać go dowolnie i wpasowywać na górze swojej planszy, a potem w takim ułożeniu przesunąć na dół.W grze znajdują się ponadto karty zadań, które dodają lub odejmują punkty za solidne ułożenie klocków. Wygrywa gracz z największą ilością punktów. W grze planszowej Bits Travel liczy się kombinowanie i logiczne myślenie, które niesamowicie relaksuje i wciąga na całego!Gr planszowa, którą bezproblemowo zabierzemy w podróż!Gracze pokochali grę Bits Travel za jej prosty,niebanalny zamysł, możliwości kombinowania i główkowania. Gra jest ponadto kompaktowa iwziąć ją do znajomych czy na wycieczkę. Jednorazowo grać mogą od 1 do 4 graczy – gra ma specjalny tryb rozgrywki w pojedynkę.W pudełku wynajdziemy cztery plansze, karty zadań, karty z klockami, zestawy kolorowych klocków do układania i instrukcję. Bits będzie wyśmienite na rodzinną posiadówkę czy imprezę wśród znajomych. Grę pokochają także dzieci, nauczą się logicznie myśleć i niejeden raz pokonają dorosłych! Gra Bits Travel przeznaczona jest dla ośmiolatków i starszych graczy.
  • Producent Egmont 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Eureka - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe do 40 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe do 40 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych do 40 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  oh yes! gra dla par (5904012523005)

oh yes! gra dla par (5904012523005) Najniższa Cena Online OH YES! To karciana gra dla par, która powstała po to, by pomóc cieszyć się udanym życiem intymnym iczerpać z niego jeszcze więcej satysfakcji i radości!:) Jest to możliwe dzięki realizacji seksownych scenariuszy pieszczot, które za każdym razem będą inne. Jeśli zapytasz jak to realne?, odpowiemy: zagrasz, zobaczysz:D OH YES! rozpala zmysły do czerwoności. Jeśli szukasz gry dla par, która przełamie lody, doda waszym igraszkom energii, świeżości i spontaniczności, a może nawet pozwoli nieco bardziej poeksperymentować włóżku... To poprawnie, iż tu jesteś. Enjoy!;]
  • Producent Starhouse games 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Becreo - Ranking TOP10 gier towarzyskich

8 ★  Gra story cubes nowa edycja, ASMRSC301

Gra story cubes nowa edycja, ASMRSC301 Najniższa Cena Online Oto prosta w założeniach i jednocześnie rewelacyjna gra, która dostarczy wammasę radości, stanowiąc przy tym idealny trening pomysłowości i wyobraźni.Story Cubes to dziewięć spektakularnie wytworzonych, sześciennych kostek, z których każdazawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Na czym to polega$695 Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od"Dawno, dawno temu" albo jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł twoją uwagę. Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia.Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie! Nieograniczone możliwości Im więcej będziesz grał w Story Cubes, tym z pokaźniejszą łatwością będzie ciprzychodziło budowanie fascynujących, coraz bardziej rozbudowanych historii.Możesz swą wyobraźnię ćwiczyć sam, możesz także zaprosić grupę znajomych dowspólnej zabawy. Możecie grać indywidualnie albo drużynowo. Story Cubes posiada niemało wariantów rozgrywki, dzięki którym doskonalesprawdza się w grupach o najróżniejszej liczebności i w różnorodnym wieku. Kto w waszymgronie najistotniej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią iumiejętnością snucia pasjonujących opowieści$696 Kreatywna rozrywka dla każdego Story Cubes stworzył Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności itwórczego rozwiązywania problemów. Ta nieznaczna gra momentalnie okazała się nieocenioną pomocą dla nauczycieli, trenerów, terapeutów, jak jeszcze doskonałą, ćwiczącą kreatywność i wyobraźnię grą dla całej rodziny albo gronaprzyjaciół. Niepozorny komplet Story Cubes gwarantuje dużo godzin rozrywki praktyczniekażdej grupie wiekowej. Zaimponuj znajomym swoją opowieścią, pozwól ponieść się fantazji przyjaciołom, daj się zaskoczyć własnemu dziecku. Szybko przekonasz się, że Story Cubes to pasjonująca rozrywka, do której ochoczo i regularnie będziecie powracać. Nagrody i wyróżnienia przyznane Story Cubes pokaźna Brytania: Imagination Gaming Silver Award 2013, Original TheSlow Toy Movement Award 2012, The Independent Toy Awards 2012, Polska: Kids' Biz Fair 2013 USA: PAL Award 2012, Parent's Choice Award 2011, Creative ChildMagazine Seal Of Excellence 2010, Major Fun Keeper Award 2010, Oppenheimer Toy Portfolio Gold Seal 2010, Dr. Toy 10 Best Games Winner2009, iParenting Media Award 2009 Australia: Best Game, It's A Good Toy Awards 2012, Educational Toy ofThe Year 2012
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Arson - Ranking TOP10 gier towarzyskich

9 ★  Magiczny labirynt (w metalowej puszce) marki G3

Magiczny labirynt (w metalowej puszce) marki G3 Najniższa Cena Online Magiczny labirynt to gra planszowa dla dzieci, dzięki której trenujemy naszą pamięć. Gracze zbierają magiczne symbole, a ten który jako pierwszy zdobędzie odpowiednią ich liczbę - wygrywa! W tym mniejszym wydaniu ściany labiryntu są znakomicie widoczne, jednakprzez nie przejść, mali magicy muszą podać kolor przeszkody. Zasobność układów ukrytych barw gwarantuje, że każda rozgrywka jest inna i stanowi wyzwanie dla graczy.Celem gry jest jak najszybsze dotarcie swym pionkiem do pola prezentującego obrazek z wylosowanego żetonu. W swojej turze, gracz deklaruje jakiego koloru ściana znajduje się na jego drodze i dopiero wtedy wyjmuje ją ostrożnie z labiryntu i sprawdza czy przekazany kolor jest poprawny. Jeśli wskazał kolor poprawnie, przesuwa swój pionek na sąsiednie pole i kontynuuje wędrówkę, podając kolor kolejnej ściany. Jeśli się pomylił, jego magik zostaje na swoim miejscu. Oznacza to na dodatek koniec tury gracza, który musi dzisiaj powkładać z powrotem wyjęte ścianki tak, żeby pozostali widzieli gdzie znajduje się który kolor.Czym różni się Magiczny labirynt w puszce od podstawowej, obszerniejszej wersji:- ścianki i pionki są tekturowe, a nie drewniane- labirynt nie jest schowany pod planszą, nie widać tylko dolnej części ścianki z kolorem- nie posiada magnesów- brak kostki, tura gracza trwa tak długo, jak się nie pomyliZawartość:- labirynt (4 ściany boczne i plansza)- 24 ścianki- 12 pokaźników magicznych symboli- 4 figurki magików z podstawkami- instrukcja
  • Producent G3 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe do 40 zł najlepsze?

Najlepsze gry planszowe do 40 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe do 40 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry planszowe – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych do 40 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *