Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe do 30 zł – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych do 30 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych do 30 zł,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych do 30 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe do 30 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe do 30 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych do 30 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Minecraft talia kart do gry, 2203-8979D

Minecraft talia kart do gry, 2203-8979D Najniższa Cena Online SUPER TALIA KART DO GRY MINECRAFT Z BOHATERAMI GRY cechy produktu - czyli co ważne: Producent: PALADONEtowar na licencji MOJANG ABNa kartach znajdują się bohaterowie MINECRAFTNa rewersie kart znajduje się tradycyjna pikselowe kombinacja - blok trawyTalia dekoratywne metalowe pudełko, które pozwala nam ją zabrać dosłownie wszędzie bez ryzyka utraty, bądź uszkodzenia kart Talia kart do gry MINECRAFT to licencjonowany produkt PALADONE, największego producenta gadżetów ze świata filmu i gier, cechuje się wyjątkowo starannym odwzorowaniem najpopularniejszych bohaterów uniwersum MINECRAFT. Na awersie kart znajdują się na nich między innymi: Creeper, Enderman, Alex, Steve, Zombie, Duch, Wilk i inni. Na rewersie znajduje się klasyczny konwencjonalny blok trawy. Talia kart do gry MINECRAFT jest umieszczona w dekoratywnym metalowym pudełku z logo gry w konwencjonalnej pikselowej kombinacji. Talia kart do gry MINECARFT to genialny pomysł na spędzanie wolnego czasu z bohaterami gry, to też gadżet interesujący każdego kolekcjonera i gracza;-
  • Producent Paladone 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Multigra - Ranking TOP10 gier planszowych

10 ★  Gra magnetyczna purple cow państwa - miasta marki The purple cow

Gra magnetyczna purple cow państwa - miasta marki The purple cow Najniższa Cena Online interesująca propozycja dla osób, które dużo podróżują. Linia gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra niedużo waży, dzięki temu za każdym razem możemy ją mieć pod ręką. Spełni oczekiwania w trakcie czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum. Każdy z graczy wybiera swój odcień magnesów (jeden z pięciu: czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, fioletowy). Należy wyznaczyć osobę odpowiedzialną za pulę magnesów i tarczę losującą podzieloną na kategorie (Song title - tytuł piosenki, Animal - zwierzę, Planet - planeta, Object - przedmiot, Country - kraj, City - miasto, Profession - zawód, Boy's name - imię męskie, Girl's name - imię żeńskie, Celebrity - popularna osoba, Dish - danie, Movie - film), oraz osobę, która będzie rozporządzać tablicą wyników. Zasady gry: inicjuje najmłodszy z graczy. Kolejka porusza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pierwszy gracz mówi alfabet, przy czym na głos wypowiada jedynie pierwszą literkę alfabetu, po czym kontynuuje alfabet w myślach. Alfabet kończy sie na hasło STOP wypowiedziane przez osobę następną w kolejności. Pierwszy gracz mówi na głos literkę, na której alfabet został zatrzymany. W tym momencie wskaźnik tarczki losującej zostaje wprawiony w ruch. W chwili, gdy tarczka zatrzyma się na danej kategorii, wszyscy gracze starają się jak najszybciej znaleźć słowo odpowiadające danej kategorii I rozpoczynające się od literki, na której zatrzymał się alfabet. Osoba, która pierwsza poda słowo uzyskuje magnes, który zostaje umiejscowiony w przypisanej danemu graczowi kolumnie w tabeli wyników. Gra kończy się w momencie uzyskania przez jednego z graczy 10 magnesów. parametry gry magnetycznej Państwa-Miasta: śladowa, gra podróżnazapakowana w metalowe pudełko, służące za planszędedykowana dla dzieci od 6 roku życiaw pakiecie znajduje się magnetyczna tarcza, a także 50 magnesówwymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm Gra magnetyczna The Purple Cow - Państwa-Miastawymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cmWiek: 6-99 latkod EAN: 7290016026054 Proponowana cena detaliczna 29 PLN
  • Producent The Purple Cow 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe GrajmyRazem - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe do 30 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe do 30 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych do 30 zł jest aktualizowany na bieżąco.

9 ★  Dodatek do gra w relacje - edycja związek marki Lupo verde jakub gadżała

Dodatek do gra w relacje - edycja związek marki Lupo verde jakub gadżała Najniższa Cena Online CDATAGra w Relacje została stworzona z myślą o poprawie relacji w związku. Budowaniu szczerego i długofalowego uczucia, które bazuje na komunikacji i zrozumieniu. W przygotowaniu gry brali udział psycholodzy, terapeuci,na ogół pary będące w związkach, tych niedługich jak i długich. CZYM wyróżnia SIĘ GRA W RELACJE? - Dopracowaniem merytorycznym, będącym efektem współpracy par i psychologów - Wysokiej jakości kartami pokrytymi ochronną folią - pozwala na stworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozmowy - interesującą formą (nie polega jedynie na zadawaniu pytań i odpowiadaniu na nie) - Pozytywnym wpływem na budowanie i pogłębianie relacji Zbudowana jest tak, aby nie opierać się jedynie na zadawaniu pytań (w końcu nikt nie lubi przesłuchań). Dzięki atrakcyjnej formule, urozmaiconym zadaniom oraz kartom Ciekawskiego Partnera gra staje się pasjonująca i wciągająca. CO ZYSKASZ GRA(JĄC) W RELACJE? - Nauczysz się mówić o swoich emocjach - Nauczysz się słuchać drugiej osoby i zrozumiesz ją lepiej - Spędzisz błogi i wartościowy czas ze swoją drugą połówką - Docenisz drugą osobę i przypomnisz sobie co dla Ciebie znaczy - Poflirtujesz w niekonwencjonalny sposób - Zobaczysz siebie i Wasz związek w nowym świetle - Poruszysz w bezpieczny sposób zróżnicowane tematy Gra w Relacje pomaga otworzyć się na drugą osobę, lepiej ją poznać i zrozumieć, a w konsekwencji – docenić. Dzięki grze można zobaczyć siebie i drugą osobę w zupełnie nowym świetle, nawet pomimo długiego stażu związku. Zaskocz wszystkich oryginalnym pomysłem na upominek ślubny, zaręczynowy, rocznice czy kiedy po prostu wybieracie się do znajomych w odwiedziny. Co zawiera dodatek? - 20 kart pytań w dwóch nowych kategoriach - 5 kart zadań Dodatek wymaga podstawowej wersji gry!
  • Producent Lupo Verde Jakub Gadżała 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe do 30 zł najlepsze?

Najlepsze gry planszowe do 30 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe do 30 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry planszowe – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych do 30 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *