Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe do 20 zł – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze dobrych gier planszowych do 20 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych do 20 zł,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych do 20 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe do 20 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe do 20 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych do 20 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Winning moves Match pzpn (5036905003049)

Winning moves Match pzpn (5036905003049) Najniższa Cena Online Jeżeli lubisz szybkie i emocjonujące gry, to Match jest właśnie dla Ciebie! To idealna gra, w której liczy się nie tylko logiczne myślenie oraz spryt,również szczęście! Top Trumps Match to rozbudowana gra, która przypomina kółko i krzyżyk, gdzie dwóch graczy rywalizuje ze sobą nie widząc nawzajem swoich plansz. Chcesz wygrać? Ułóż MATCH, czyli rząd 5 jednakowych postaci, kombinuj tak, aby pokrzyżować szyki przeciwnikowi! Dodatkowa zaleta to kompaktowe pudełko gry Match, dzięki któremu szybko sprzątniesz kostki po zakończonej rozgrywce. Poręczne opakowanie pozwoli Ci z łatwością wziąć grę Match w każdą podróż! Gra Top Trumps Match Reprezentacja Polski Obowiązkowa pozycja dla każdego fana piłki nożnej! Na kostkach tej nieszablonowej gry wynajdziesz nie tylko zawodników, lecz i zawodniczki polskiej kadry. Pierwszy raz w historii do piłkarzy dołączyły także reprezentantki Polski w piłce nożnej. Ćwicz refleks, obierz odpowiednią taktykę i wraz z piłkarzami i piłkarkami spróbuj szczęścia - przejrzyj, czy uda Ci się ułożyć Match! Zasady gry Top Trumps Match Reprezentacja Polski W grze Match jest jeden cel – ułożyć 5 jednorodnych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos! Rozmieść wszystkie kostki w taki sposób, aby w żadnym rzędzie nie było więcej aniżeli dwie takie same kostki. Następnie potasuj karty i rozdaj każdemu z graczy po dwie, lecz pamiętaj, kart nie wolno podglądać! Rozgrywkę początkuje młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy. Następnie drugi gracz bierze tę kostkę wypycha inną dowolną kostkę na stronę przeciwnika. Pamiętaj – nie możesz zastosować tego samego miejsca, z której Twój przeciwnik właśnie wypchnął jedną z kostek! Tę czynność należy powtarzać do momentu, gdy jeden z graczy krzyknie MATCH! Oznacza to, iż ułożył rząd jednolitych postaci w pionie, poziomie lub na ukos! Jednak uważaj, jeśli okaże się, że przeciwnik w swoich kartach będzie miał postać, którą ułożyłeś –zabiera Ci zwycięstwo i wygrywa grę! Zawartość gry Top Trumps Match Reprezentacja Polski 25 kostek15 kartZamykana, plastikowa plansza Główne właściwości produktu: firma Winning MovesDla dzieci od 4 roku życialiczba graczy - 2Oryginalna licencja PZPNĆwiczy refleksRozwija myślenie analitycznedoskonała zabawaWysoka jakość wykonania
  • Producent WINNING MOVES 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Magiera Rafał - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe do 20 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe do 20 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych do 20 zł jest aktualizowany na bieżąco.

7 ★  Winning moves Match pzpn (5036905003049)

Winning moves Match pzpn (5036905003049) Najniższa Cena Online Jeżeli lubisz prędkie i emocjonujące gry, to Match jest właśnie dla Ciebie! To świetna gra, w której liczy się nie tylko logiczne myślenie, a także spryt,w dodatku szczęście! Top Trumps Match to rozbudowana gra, która przypomina kółko i krzyżyk, gdzie dwóch graczy rywalizuje ze sobą nie widząc nawzajem swych plansz. Chcesz wygrać? Ułóż MATCH, czyli rząd 5 jednakowych postaci, kombinuj tak, aby pokrzyżować szyki przeciwnikowi! Dodatkowa zaleta to kompaktowe pudełko gry Match, dzięki któremu prędko sprzątniesz kostki po zakończonej rozgrywce. Funkcjonalne opakowanie pozwoli Ci łatwo wziąć grę Match w każdą podróż! Gra Top Trumps Match Reprezentacja Polski Obowiązkowa pozycja dla każdego fana piłki nożnej! Na kostkach tej wyjątkowej gry odnajdziesz nie tylko zawodników, ale i zawodniczki polskiej kadry. Pierwszy raz w historii do piłkarzy dołączyły także reprezentantki Polski w piłce nożnej. Ćwicz refleks, obierz odpowiednią taktykę i wraz z piłkarzami i piłkarkami spróbuj szczęścia - sprawdź, czy uda Ci się ułożyć Match! Zasady gry Top Trumps Match Reprezentacja Polski W grze Match jest jeden cel – ułożyć 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym albo na ukos! Rozmieść wszystkie kostki w taki sposób, żeby w żadnym rzędzie nie było więcej niżeli dwie takie same kostki. Następnie potasuj karty i rozdaj każdemu z graczy po dwie, lecz pamiętaj, kart nie wolno podglądać! Rozgrywkę zaczyna młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy. Następnie drugi gracz bierze tę kostkę wypycha inną dowolną kostkę na stronę przeciwnika. Pamiętaj – nie możesz użyć tego samego miejsca, z której Twój przeciwnik właśnie wypchnął jedną z kostek! Tę czynność należy powtarzać do momentu, gdy jeden z graczy krzyknie MATCH! Oznacza to, że ułożył rząd jednorodnych postaci w pionie, poziomie lub na ukos! Jednak uważaj, jeśli okaże się, że przeciwnik w swoich kartach będzie miał postać, którą ułożyłeś –zabiera Ci zwycięstwo i wygrywa grę! Zawartość gry Top Trumps Match Reprezentacja Polski 25 kostek15 kartZamykana, plastikowa plansza Główne atrybuty towaru: firma Winning MovesDla dzieci od 4 roku życialiczba graczy - 2Oryginalna licencja PZPNĆwiczy refleksRozwija myślenie analityczneświetna zabawaWysoka jakość wykonania
  • Producent WINNING MOVES 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Abbey - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe do 20 zł najlepsze?

Najlepsze gry planszowe do 20 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe do 20 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Polecane gry planszowe – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych do 20 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *