Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Adamigo – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Adamigo. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Adamigo,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych Adamigo,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Adamigo najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Adamigo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier planszowych Adamigo, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Gra Psotne słówka - Głoski ciszące, 5_652115

Gra Psotne słówka - Głoski ciszące, 5_652115 Najniższa Cena Online Gra Psotne słówka - Głoski ciszące kolekcja gier Psotne słówka dedykowana jest dla wszystkich, którzy chcą doskonalić korzystną wymowę skomplikowanych głosek. Psotne polskie słowa powodują najmłodszym niemało trudności. Dzięki grze ćwiczenia logopedyczne staną się przyjemnością.Każde dziecko wie już o tym,Słówka mogą robić psoty,Plączą język nieprzystępne słowa,Katastrofa więc gotowa.Jednak na to jest już rada,Ćwiczyć język wciąż wypada,Zagraj w grę dla przyjemności,A pokonasz te trudności!Nr katalogowy: 7301Akcesoria w pakiecie: 56 kart 36 tafelków 4 dwustronne plansze Instrukcja Pozostałe cechy: rozmiary opakowania: 24.5 x 22 x 4.5 cm...
  • Producent Adamigo 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Dodo - Ranking TOP10 gier towarzyskich

8 ★  - grzybobranie - gra planszowa - adamigo marki Adamigo

- grzybobranie - gra planszowa - adamigo marki Adamigo Najniższa Cena Online Gra Grzybobranie od Adamigo to gra, którą pokochały dzieciaki!By od małego rozkochać dzieciaki w grach planszowych warto zacząć o tradycyjnych gier dla całej rodziny. Prezentujemy Grzybobranie, które nieprzerwanie od lat króluje jako ulubiona planszówka dla dzieci. Ta prosta gra zniewala pomysłowością i pasuje dla każdego!Gra Grzybobranie ma sporo walorów edukacyjnych i pasuje dla dzieci już od 4. Roku życia! Mogą w ten sposób spędzać czas z rodzicami, rówieśnikami lub rodzeństwem. Gra składa się z kilku prostych oraz planszy, a maksymalnie mogą w nią zagrać 4 graczy. Przekonamy się, kto zbierze najwięcej grzybów?Jak się gra w Grzybobranie i na czym polegają zasady?W Grzybobraniu od Adamigo wcielamy się w dzielnych grzybiarzy, który wyruszają na poszukiwanie grzybów. Każdy dostaje koszyczek, do którego będzie zbierał napotkane grzyby. O ruchu naszych pionków decydować będzie rzut kością.Po drodze napotkamy grzyby – te jadalne, ale i te trujące! Musimy uważać, aby nazbierać tylko prawidłowe grzyby i wyprzedzić innych grzybiarzy! Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej grzybów. Proste zasady i dynamiczna rozgrywka przynosi niemało radości i nadzwyczajnie uczy rywalizacji.Masa korzyści dla dzieciaków, które zagrają w grę Grzybobranie!Grzybobranie będzie fantastycznym sposobem na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Zawęzi więzi społeczne, pokaże czym jest wygrana i powoli zacznie oswajać najmłodszych graczy z pierwszymi przegranymi. Podczas Grzybobrania rozgrywka jest bardzo dynamiczna i wszystko może odmienić prawidłowy rzut kością!W zestawie znajdziemy koszyczki, grzyby, pionki, planszę i instrukcję obsługi. Naraz maksymalnie może grać 4 graczy. Gra Grzybobranie od Adamigo dedykowana jest dla dzieci od 4 lat i starszaków, a także dorosłych. Przekonajmy się, kto zostanie królem Grzybobrania!
  • Producent Adamigo 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Axer Sport - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Adamigo – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Adamigo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Adamigo jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  - grzybobranie - gra planszowa - adamigo marki Adamigo

- grzybobranie - gra planszowa - adamigo marki Adamigo Najniższa Cena Online Gra Grzybobranie od Adamigo to gra, którą pokochały dzieciaki!By od małego rozkochać dzieciaki w grach planszowych warto zacząć o konwencjonalnych gier dla całej rodziny. Demonstrujemy Grzybobranie, które nieustannie od lat króluje jako ulubiona planszówka dla dzieci. Ta prosta gra olśniewa pomysłowością i nadaje się dla każdego!Gra Grzybobranie ma niemało walorów edukacyjnych i pasuje dla dzieci już od 4. Roku życia! Mogą w ten sposób spędzać czas z rodzicami, rówieśnikami lub rodzeństwem. Gra składa się z kilku prostych i planszy, a maksymalnie mogą w nią zagrać 4 graczy. Przekonamy się, kto zbierze najwięcej grzybów?Jak się gra w Grzybobranie i na czym polegają zasady?W Grzybobraniu od Adamigo wcielamy się w dzielnych grzybiarzy, który wyruszają na poszukiwanie grzybów. Każdy dostaje koszyczek, do którego będzie zbierał napotkane grzyby. O ruchu naszych pionków decydować będzie rzut kością.Po drodze napotkamy grzyby – te jadalne, lecz i te trujące! Musimy uważać, aby nazbierać tylko dobre grzyby i wyprzedzić innych grzybiarzy! Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej grzybów. Proste zasady i dynamiczna rozgrywka przynosi dużo radości i nadzwyczajnie uczy rywalizacji.Masa korzyści dla dzieciaków, które zagrają w grę Grzybobranie!Grzybobranie będzie fantastycznym sposobem na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Zawęzi więzi społeczne, pokaże czym jest wygrana i powoli zacznie oswajać najmłodszych graczy z pierwszymi przegranymi. W trakcie Grzybobrania rozgrywka jest szczególnie dynamiczna i wszystko może odmienić dobry rzut kością!W komplecie wynajdziemy koszyczki, grzyby, pionki, planszę i instrukcję obsługi. Naraz maksymalnie może grać 4 graczy. Gra Grzybobranie od Adamigo przeznaczona jest dla dzieci od 4 lat i starszaków, a także dorosłych. Przekonajmy się, kto zostanie królem Grzybobrania!
  • Producent Adamigo 

4 ★  Flagi świata memory marki Adamigo

Flagi świata memory marki Adamigo Najniższa Cena Online Gra Flagi świata memory - nowa Gra ADAMIGO MEMORY jest wyśmienitą grą towarzyską dla wszystkich ceniących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. Tym razem młody gracz ma okazję zapoznać się z wyglądem aż 40 flag rozmaitych państw z całego świata.Nr katalogowy: 7332Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości: wymiary opakowania: 24,5 x 22 x 4,5 cm...
  • Producent Adamigo 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Hippocampus - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Adamigo najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Adamigo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Adamigo w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najlepsze gry planszowe – Ranking grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Adamigo nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *