Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Skybound Games – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Skybound Games. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Skybound Games,
  • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Skybound Games,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Skybound Games najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Skybound Games, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Skybound Games, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Disco Elysium - The Final Cut Gra Nintendo Switch PLAION

Disco Elysium - The Final Cut Gra Nintendo Switch PLAION Najniższa Cena Online OPIS GRY: Disco Elysium - The Final Cut to najpełniejsza edycja bezprecedensowej gry RPG. Wcielasz się w detektywa, który dysponuje unikalnym zestawem umiejętności i całą dzielnicą obfitego miasta do eksploracji. Przesłuchuj niezapomniane, charyzmatyczne postaci, rozwiązuj zagadki morderstw albo bierz łapówki. Zostań bohaterem lub totalnym degeneratem - wszystko zależy wyłącznie od ciebie. Disco Elysium - The Final Cut oferuje nie tylko niezliczone narzędzia do odgrywania roli, przełomowy system dialogów i nieprzeciętną swobodę wyboru znane z podstawowej gry, lecz także dodaje nowe zadania i, po raz pierwszy, angielskie głosy postaci we wszystkich rozmowach. ZAWARTOŚĆ PUDEŁKOWEJ EDYCJI FINAL CUT: pełna gra na fizycznym nośnikuelitarny plakat 46 x 61 cm190-stronicowy cyfrowy artbook cechy GRY: Pełne głosy we wszelkich dialogach - Wszyscy mieszkańcy miasta ożywają i przemawiają swoimi głosami. Skonfrontuj postaci ze sobą, staraj się im pomóc lub beznadziejnie się zakochaj, gdy każde słowo zostanie wypowiedziane z odpowiednim akcentem i emocjami. nowe zadania związane z aspektem politycznym - Zmierz się z rzeczywistością swojego światopoglądu, gdy polityczny kompas prowadzi cię nowymi ścieżkami. Odkryj nowych mieszkańców, cały dodatkowy obszar i monumentalne zabytki, pozostawiając jeszcze pokaźniejszy ślad na świecie, gdy gonisz za swymi marzeniami. niesłychana wolność wyboru​ - Zastraszaj, omamiaj, uciekaj się do przemocy, pisz wiersze, śpiewaj na karaoke, tańcz jakby jutra nie było lub odnajdź sens życia. Disco Elysium - The Final Cut to najwierniejsze przełożenie papierowych gier fabularnych na grę video w historii. Niezliczone narzędzia do odgrywania ról - Łącz jak zechcesz 24 skrajnie rozmaite umiejętności. Rozwijaj swój styl dzięki ponad 80 elementom garderoby. Korzystaj z 14 narzędzi, od pistoletów przez latarki aż po boombox, lub mieszaj 6 najróżniejszych substancji psychoaktywnych. Rozwijaj swoją postać jeszcze lepiej dzięki 60 dzikim przemyśleniom w Gabinecie Myśli detektywa. przełomowy system dialogów z niezapomnianymi postaciami - ​Świat żyje i jest wypełniony czującymi ludźmi, a nie statystami. Zadawaj dociekliwe pytania, dokonuj wnikliwych obserwacji albo wyrażaj najdziksze pragnienia, odgrywając policjanta lub kogoś zupełnie innego. Przełomowy system dialogowy Disco Elysium pozwala zrobić niemal wszystko. Wyznacz własną, unikatową ścieżkę poprzez miasto - Eksploruj, manipuluj, zbieraj fanty lub zostań milionerem w otwartym świecie, jakiego jeszcze nie było. Miasto Revachol jest do wzięcia, kawałek po kawałku. Od ulic po plaże – i nie tylko. Twardzi twardziele - ​Śmierć, seks, podatki i imprezy, nic nie jest wykluczone. Revachol to prawdziwe miasto z prawdziwymi wyzwaniami. Rozwiąż zagmatwane śledztwo w sprawie morderstwa lub zrelaksuj się i odpręż się z okazałymi sprawami pobocznymi. Detektyw decyduje, obywatele to zniosą.
  • Producent Skybound Games 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Double Eleven - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Skybound Games – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Skybound Games, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Skybound Games jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Nintendo Software - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Disco Elysium The Final Cut PS4 / PS5 (0811949033772)

Disco Elysium The Final Cut PS4 / PS5 (0811949033772) Najniższa Cena Online Data premiery:9.12.2021;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:tak;Gatunek:przygodowa, RPG;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Wcielasz się w detektywa, który dysponuje oryginalnym zestawem umiejętności i całą dzielnicą dużego miasta do eksploracji. Przesłuchuj niezapomniane, charyzmatyczne postaci, rozwiązuj zagadki morderstw albo bierz łapówki.;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):18+;Ratingi:Wulgarny język, Używki, Przemoc;typ wydania:specjalne;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:ZA/UM;Tytuł gry (wariantowanie):Disco Elysium;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska, polska (napisy);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Skybound Games;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;wymogi sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;wymagania systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus, gra umożliwia pobranie bezpłatnej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
  • Producent Skybound Games 

2 ★  Disco Elysium - The Final Cut Gra Nintendo Switch PLAION

Disco Elysium - The Final Cut Gra Nintendo Switch PLAION Najniższa Cena Online OPIS GRY: Disco Elysium - The Final Cut to najpełniejsza edycja bezprecedensowej gry RPG. Wcielasz się w detektywa, który dysponuje oryginalnym zestawem umiejętności i całą dzielnicą dużego miasta do eksploracji. Przesłuchuj niezapomniane, charyzmatyczne postaci, rozwiązuj zagadki morderstw lub bierz łapówki. Zostań bohaterem albo totalnym degeneratem - wszystko zależy wyłącznie od ciebie. Disco Elysium - The Final Cut oferuje nie tylko niezliczone narzędzia do odgrywania roli, bezprecedensowy system dialogów i niezrównaną swobodę wyboru znane z podstawowej gry, ale także dodaje świeże zadania i, po raz pierwszy, angielskie głosy postaci we wszystkich rozmowach. ZAWARTOŚĆ PUDEŁKOWEJ EDYCJI FINAL CUT: pełna gra na fizycznym nośnikuelitarny plakat 46 x 61 cm190-stronicowy cyfrowy artbook atrybuty GRY: Pełne głosy we wszystkich dialogach - Wszyscy mieszkańcy miasta ożywają i przemawiają swoimi głosami. Skonfrontuj postaci ze sobą, staraj się im pomóc lub beznadziejnie się zakochaj, gdy każde słowo zostanie wypowiedziane z odpowiednim akcentem i emocjami. nowe zadania związane z aspektem politycznym - Zmierz się z rzeczywistością swego światopoglądu, gdy polityczny kompas prowadzi cię nowymi ścieżkami. Odkryj nowych mieszkańców, cały dodatkowy obszar i monumentalne zabytki, pozostawiając jeszcze obszerniejszy ślad na świecie, gdy gonisz za swymi marzeniami. niespotykana wolność wyboru​ - Zastraszaj, omamiaj, uciekaj się do przemocy, pisz wiersze, śpiewaj na karaoke, tańcz jakby jutra nie było lub odnajdź sens życia. Disco Elysium - The Final Cut to najwierniejsze przełożenie papierowych gier fabularnych na grę wideo w historii. Niezliczone narzędzia do odgrywania ról - Łącz jak zechcesz 24 skrajnie rozmaite umiejętności. Rozwijaj swój fason dzięki ponad 80 elementom garderoby. Korzystaj z 14 narzędzi, od pistoletów poprzez latarki aż po boombox, lub mieszaj 6 najróżniejszych substancji psychoaktywnych. Rozwijaj swoją postać jeszcze lepiej dzięki 60 dzikim przemyśleniom w Gabinecie Myśli detektywa. bezprecedensowy system dialogów z niezapomnianymi postaciami - ​Świat żyje i jest wypełniony czującymi ludźmi, a nie statystami. Zadawaj dociekliwe pytania, dokonuj wnikliwych obserwacji albo wyrażaj najdziksze pragnienia, odgrywając policjanta albo kogoś zupełnie innego. Rewolucyjny system dialogowy Disco Elysium pozwala zrobić niemal wszystko. Wyznacz własną, nieszablonową ścieżkę przez miasto - Eksploruj, manipuluj, zbieraj fanty albo zostań milionerem w otwartym świecie, jakiego jeszcze nie było. Miasto Revachol jest do wzięcia, kawałek po kawałku. Od ulic po plaże – i nie tylko. Twardzi twardziele - ​Śmierć, seks, podatki i imprezy, nic nie jest wykluczone. Revachol to prawdziwe miasto z prawdziwymi wyzwaniami. Rozwiąż zagmatwane śledztwo w sprawie morderstwa lub zrelaksuj się i odpręż się z okazałymi sprawami pobocznymi. Detektyw decyduje, obywatele to zniosą.
  • Producent Skybound Games 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole 4A Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Skybound Games najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Skybound Games w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Skybound Games w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Skybound Games nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *