Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Skybound Games – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Skybound Games. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Skybound Games,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Skybound Games,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Skybound Games najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Skybound Games, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na konsole od Skybound Games, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Skybound games Deep rock galactic - gra na ps5

Skybound games Deep rock galactic - gra na ps5 Najniższa Cena Online deep rock galacticdeep rock galactic to kooperacyjna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby dla 1-4 graczy. Wciel się w rolę niepokornego kosmicznego krasnoluda, poznaj otoczenie mogące ulec stuprocentowej destrukcji, odkryj proceduralnie generowane jaskinie i staw czoła niezliczonym hordom potwornych obcych.główne cechy:- tryb współpracy dla czterech graczy - współdziałaj w grupie podczas prac górniczych i eksploracyjnych, przedzierając się przez gigantyczny system jaskiń pełnych hord śmiertelnie groźnych wrogów i cennych zasobów. musisz polegać na reszcie drużyny, jeśli chcesz wyjść cało z najszczególniej niebezpiecznych grot w całej galaktyce!- 4 unikalne klasy - wybierz klasę zależnie od tego, czym się zajmiesz. Pokonuj szeregi wrogów jako strzelec (gunner), przeprowadzaj rekonesans i oświetlaj jaskinie jako zwiadowca (scout), drąż twarde skały będąc górnikiem (driller) albo wspieraj sojuszników przy pomocy struktur i wieżyczek obronnych, wcielając się w inżyniera (engineer).- otoczenie podlegające całkowitemu zniszczeniu - zniszcz wszystko wokół, by osiągnąć swój cel. nie istnieje z góry wytyczona trasa, możesz więc ukończyć misję tak, jak chcesz. Wykuj szlak wiodący prosto do celu lub stwórz zawiłą sieć ścieżek, dzięki którym poznasz otoczenie – wybór należy do ciebie. pamiętaj tylko, żeby zachować ostrożność: nieprzewidziane spotkanie z hordą obcych może okazać się fatalne w skutkach!- proceduralnie generowany system jaskiń - zbadaj sieć proceduralnie generowanych grot obfitujących w gotowych do walki wrogów i bogactwa, po które możesz sięgnąć. za każdym razem znajdzie się coś nowego do odkrycia – przebieg poszczególnych rozgrywek nigdy nie będzie taki sam.- nowoczesne technicznie gadżety i broń - krasnoludy wiedzą jak się wyposażyć, aby zwyciężyć. ich arsenał to najpotężniejsza broń i wysoce progresywne gadżety – miotacze ognia, działa gatlinga, przenośne platformy startowe i dużo, dużo więcej.- oświetl swój szlak - podziemne jaskinie obezwładniają mrokiem i czający
  • Producent Skybound Games 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Assemble - Ranking TOP10 gier konsolowych

2 ★  Skybound games Bear & breakfast - gra na nintendo switch

Skybound games Bear & breakfast - gra na nintendo switch Najniższa Cena Online ZAWARTOŚĆ WYDANIA PUDEŁKOWEGO: Pełna gra na nośniku fizycznym6 pocztówekekskluzywna dwustronna okładkaKod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej OPIS GRY: Zarządzanie. Przygoda. Gotowanie. Bear and Breakfast to relaksująca gra przygodowa, w której wcielasz się w rolę sympatycznego niedźwiedzia próbującego prowadzić pensjonat w lesie. Hank i przyjaciele znajdują opuszczoną chatę i w przebłysku nastoletniego geniuszu postanawiają zamienić ją w dochodowy pensjonat dla niczego nie podejrzewających turystów. W miarę rozwoju działalności na jaw wychodzą tajemnice lasu – Hank wkrótce trafia na historię zawiłą niczym leśne zarośla. Przemierzając bogaty w historię świat Bear and Breakfast, napotkasz szereg ciekawych postaci i dziwaków takich jak Ty. Większość ma coś do powiedzenia na temat Twoich wysiłków, a jeśli wysłuchasz ich, może pomogą Ci wznieść chatę na nowe wyżyny! Jednak nie wszyscy są równie pomocni albo potrzebujący. Czy wykażesz się niedźwiedzią odwagą, zaglądając głęboko w las i własną duszę, żeby odkryć kryjące się w środku tajemnice? cechy GRY: - Zbuduj i spersonalizuj pensjonat, wytwarzając dziesiątki pokoi gościnnych, łazienek, salonów i obiektów rozrywkowych. - Każde pokój można w pełni spersonalizować – od mebli po oprawy oświetleniowe. - Ściągnij gości z lasu do swego pensjonatu. Dbaj o ich zadowolenie, by utrzymać korzystną reputację, zarabiaj i przyciągaj nowych klientów! - Wykonuj zadania i odkrywaj wątki fabularne, by zbierać nowe przedmioty i korzyści dla pensjonatu. - Odkryj świat pełen historii, zadań pobocznych, postaci i tajemnic.
  • Producent Skybound Games 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole NetherRealm Studios - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Skybound Games – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Skybound Games, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Skybound Games jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Skybound games Deep rock galactic - gra na ps5

Skybound games Deep rock galactic - gra na ps5 Najniższa Cena Online deep rock galacticdeep rock galactic to kooperacyjna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby dla 1-4 graczy. Wciel się w rolę niepokornego kosmicznego krasnoluda, poznaj otoczenie mogące ulec stuprocentowej destrukcji, odkryj proceduralnie generowane jaskinie i staw czoła niezliczonym hordom potwornych obcych.główne atrybuty:- tryb współpracy dla czterech graczy - współdziałaj w grupie podczas prac górniczych i eksploracyjnych, przedzierając się poprzez gigantyczny system jaskiń pełnych hord śmiertelnie groźnych wrogów i cennych zasobów. musisz polegać na reszcie drużyny, jeśli chcesz wyjść cało z najbardziej niebezpiecznych grot w całej galaktyce!- 4 oryginalne klasy - wybierz klasę zależnie od tego, czym się zajmiesz. Pokonuj szeregi wrogów jako strzelec (gunner), przeprowadzaj rekonesans i oświetlaj jaskinie jako zwiadowca (scout), drąż twarde skały będąc górnikiem (driller) lub wspieraj sojuszników za pomocą struktur i wieżyczek obronnych, wcielając się w inżyniera (engineer).- otoczenie podlegające całkowitemu zniszczeniu - zniszcz wszystko wokół, żeby osiągnąć swój cel. nie istnieje z góry wytyczona trasa, możesz więc ukończyć misję tak, jak chcesz. Wykuj szlak wiodący prosto do celu lub stwórz zawiłą sieć ścieżek, dzięki którym poznasz otoczenie – dobór należy do ciebie. pamiętaj tylko, by zachować ostrożność: niespodziane spotkanie z hordą obcych może okazać się fatalne w skutkach!- proceduralnie generowany system jaskiń - zbadaj sieć proceduralnie generowanych grot obfitujących w gotowych do walki wrogów i bogactwa, po które możesz sięgnąć. za każdym razem odnajdzie się coś nowego do odkrycia – przebieg poszczególnych rozgrywek nigdy nie będzie taki sam.- progresywne technologicznie gadżety i broń - krasnoludy wiedzą jak się wyposażyć, by zwyciężyć. ich arsenał to najpotężniejsza broń i wysoce zaawansowane gadżety – miotacze ognia, działa gatlinga, mobilne platformy startowe i dużo, dużo więcej.- oświetl swój szlak - podziemne jaskinie obezwładniają mrokiem i czający
  • Producent Skybound Games 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 bijatyka - Ranking TOP10 gier konsolowych

2 ★  Skybound games Bear & breakfast - gra na nintendo switch

Skybound games Bear & breakfast - gra na nintendo switch Najniższa Cena Online ZAWARTOŚĆ WYDANIA PUDEŁKOWEGO: Pełna gra na nośniku fizycznym6 pocztówekluksusowa dwustronna okładkaKod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej OPIS GRY: Zarządzanie. Przygoda. Gotowanie. Bear and Breakfast to relaksująca gra przygodowa, w której wcielasz się w rolę sympatycznego niedźwiedzia próbującego prowadzić pensjonat w lesie. Hank i przyjaciele znajdują opuszczoną chatę i w przebłysku nastoletniego geniuszu postanawiają zamienić ją w dochodowy pensjonat dla niczego nie podejrzewających turystów. W miarę rozwoju działalności na jaw wychodzą tajemnice lasu – Hank wkrótce trafia na historię zawiłą niczym leśne zarośla. Przemierzając bogaty w historię świat Bear and Breakfast, napotkasz szereg niebanalnych postaci i dziwaków takich jak Ty. Większość ma coś do powiedzenia na temat Twoich wysiłków, a jeśli wysłuchasz ich, może pomogą Ci wznieść chatę na nowe wyżyny! Jednak nie wszyscy są tak samo pomocni albo potrzebujący. Czy wykażesz się niedźwiedzią odwagą, zaglądając głęboko w las i własną duszę, by odkryć kryjące się w środku tajemnice? właściwości GRY: - Zbuduj i spersonalizuj pensjonat, tworząc dziesiątki pokoi gościnnych, łazienek, salonów i obiektów rozrywkowych. - Każde pomieszczenie można w pełni spersonalizować – od mebli po oprawy oświetleniowe. - Ściągnij gości z lasu do swojego pensjonatu. Dbaj o ich zadowolenie, żeby utrzymać prawidłową reputację, zarabiaj i przyciągaj nowych klientów! - Wykonuj zadania i odkrywaj wątki fabularne, aby zbierać nowe przedmioty i korzyści dla pensjonatu. - Odkryj świat pełen historii, zadań pobocznych, postaci i tajemnic.
  • Producent Skybound Games 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Skybound Games najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Skybound Games w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Skybound Games w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Skybound Games nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *