Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Capcom – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Capcom. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Capcom,
  • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Capcom,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Capcom najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Capcom, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na konsole od Capcom, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Capcom Resident evil 3 ps4

Capcom Resident evil 3 ps4 Najniższa Cena Online W Resident Evil 3, agentka Jill Valentine, należąca do specjalnej jednostki wojskowej S.T.A.R.S. I jedna z najbardziej rozpoznawalnych protagonistek w świecie gier video, ucieka z miasta opanowanego przez zombie i inne, przerażające kreatury. Gra Resident Evil 3, wykonana za pomocą zastrzeżonego poprzez Capcom silnika RE Engine, wykorzystuje innowacyjne mechanizmy rozgrywki, żeby dostarczyć kompozycję akcji i klasycznego survivalowego horroru w jak najlepszej oprawie graficznej. Wstrząsające doświadczenia Jill w Resident Evil 3, dziejące się na kilka godzin przed koszmarnymi wydarzeniami z Resident Evil 2, rzucają świeże światło na sytuację, która dotknęła Raccoon City i jego mieszkańców. Każda podjęta próba ucieczki jest przerywana przez następną rozpoznawalną osobowość franczyzy Resident Evil potężnego mutanta Nemesis. To brutalne, ale inteligentne monstrum, używa innowacyjnej i potężnej broni w celu natychmiastowej eliminacji któregokolwiek żyjącego członka oddziału S.T.A.R.S. a Jill jest jego ostatnim celem. Atrybuty gry Resident Evil 3: Powrót cenionej przez entuzjastów części konkretnie wyczekiwany poprzez zwolenników tytuł powraca w nowej odsłonie, 20 lat po premierze. Blisko, szczególnie blisko Kamera znad ramienia postaci i ulepszone sterowanie w grze unowocześniają klasyczny horror z roku 1999, wciągając graczy, przemierzających ruiny miasta Raccoon, w krwawe starcia i przepełnione grozą sceny. Inna strona Raccoon City Doświadcz z innej pespektywy tego niegdyś tętniącego życiem miasta, koszmarnie dotkniętego epidemią T-Virusa broni biologicznej wyprodukowanej poprzez Europejski Oddział Umbrella Chemical Inc.. Wstrząsająca walka Jill o przetrwanie zaprowadzi ją do początków wybuchu epidemii, a wydarzenia nałożą się na te, przedstawione w nad wyraz korzystnie ocenianej grze Resident Evil 2, przed dramatycznym zakończeniem sagi Raccoon City. Intensywna akcja w kompozycji z klasycznym survivalowym horrorem Wyjdź z życiem z mrożących krew w żyłach starć w ciągłej walce o przetrwanie. Eksploracja otoczenia wzbogacona będzie o łamigłówki, lubiane przez miłośników kolekcji. Wyczuwalne napięcie Silnik RE wytwarza foto-realistyczne, apokaliptyczne otoczenie, gdzie groteskowe zombie, przerażające kreatury oraz uciążliwy prześladowca czyhają za każdym, mrocznym zakrętem. Zastrzeżony przez Capcom silnik został wykorzystany przy tworzeniu uznanych gier: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 i Resident Evil 7 biohazard.
  • Producent Capcom 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Focus Home Interactive - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Capcom – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Capcom, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Capcom jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Traveller's Tales - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Resident Evil Village Xbox One / Xbox Series X, G3Q-01124

Resident Evil Village Xbox One / Xbox Series X, G3Q-01124 Najniższa Cena Online Data premiery:7.05.2021;dostępne wyłącznie na Xbox One:nie;Działa z Kinect:nie;Edycja:Cyfrowa Deluxe;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe rodzaj:opcjonalne zakupy w grze;Gatunek:akcja, horror, przygodowa, survival;Informacja ESD:UWAGA Ten artykuł nie podlega zwrotowi i anulacji;Kod regionu:region 2;Kompatybilna 3D:nie;Nośnik:kod aktywacyjny;Platforma:Xbox One;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):18+;Ratingi:Wulgarny język, Przemoc, Zakupy w grze;typ wydania:specjalne;Tryb:singleplayer (jednoosobowy), multiplayer (wieloosobowy);Twórca:Capcom;Tytuł gry (wariantowanie):Resident Evil Village;Wersja:cyfrowa;Wersja językowa:angielska;Wydawca:Capcom;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;oczekiwania sprzętowe:konsola Xbox One, konsola Xbox Series X, konsola Xbox Series S;wymogi systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate, wymaga połaczenia z internetem, gra wykorzystuje funkcję "Inteligentne Pobieranie", umożliwiając dostęp do tytułu równocześnie na konsoli Xbox One, jak i Xbox Series X;Zoptymalizowane dla Xbox Series X:tak...
  • Producent Capcom 

2 ★  Capcom Resident evil 3 ps4

Capcom Resident evil 3 ps4 Najniższa Cena Online W Resident Evil 3, agentka Jill Valentine, należąca do specjalnej jednostki wojskowej S.T.A.R.S. I jedna z najmocniej rozpoznawalnych protagonistek w świecie gier video, ucieka z miasta opanowanego poprzez zombie i inne, przerażające kreatury. Gra Resident Evil 3, wytworzona za pomocą opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine, wykorzystuje postępowe mechanizmy rozgrywki, żeby dostarczyć kombinację akcji i konwencjonalnego survivalowego horroru w jak najlepszej oprawie graficznej. Wstrząsające doświadczenia Jill w Resident Evil 3, dziejące się na kilka godzin przed koszmarnymi wydarzeniami z Resident Evil 2, rzucają świeże światło na sytuację, która dotknęła Raccoon City i jego mieszkańców. Każda podjęta próba ucieczki jest przerywana przez następną rozpoznawalną osobowość franczyzy Resident Evil mocnego mutanta Nemesis. To brutalne, lecz inteligentne monstrum, używa nowoczesnej i solidnej broni w celu natychmiastowej eliminacji któregokolwiek żyjącego członka oddziału S.T.A.R.S. a Jill jest jego ostatnim celem. Właściwości gry Resident Evil 3: Powrót cenionej poprzez zwolenników części solidnie wyczekiwany poprzez fanów tytuł powraca w nowej odsłonie, 20 lat po premierze. Blisko, szczególnie blisko Kamera znad ramienia postaci i ulepszone sterowanie w grze unowocześniają klasyczny horror z roku 1999, wciągając graczy, przemierzających ruiny miasta Raccoon, w krwawe starcia i przepełnione grozą sceny. Inna strona Raccoon City Doświadcz z innej pespektywy tego niegdyś tętniącego życiem miasta, koszmarnie dotkniętego epidemią T-Virusa broni biologicznej wytworzonej poprzez Europejski Oddział Umbrella Chemical Inc.. Wstrząsająca walka Jill o przetrwanie zaprowadzi ją do początków wybuchu epidemii, a wydarzenia nałożą się na te, przedstawione w niezwykle prawidłowo ocenianej grze Resident Evil 2, przed dramatycznym zakończeniem sagi Raccoon City. Intensywna akcja w kombinacji z tradycyjnym survivalowym horrorem Wyjdź z życiem z mrożących krew w żyłach starć w ciągłej walce o przetrwanie. Eksploracja otoczenia wzbogacona będzie o łamigłówki, lubiane przez entuzjastów kolekcji. Wyczuwalne napięcie Silnik RE stwarza foto-realistyczne, apokaliptyczne otoczenie, gdzie groteskowe zombie, przerażające kreatury i uciążliwy prześladowca czyhają za każdym, mrocznym zakrętem. Opatentowany przez Capcom silnik został wykorzystany przy tworzeniu uznanych gier: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 i Resident Evil 7 biohazard.
  • Producent Capcom 
  • Wersja językowa polska 

4 ★  Resident evil 4 + steelbook gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Capcom

Resident evil 4 + steelbook gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Capcom Najniższa Cena Online Data premiery:24.03.2023;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:standardowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe wariant:dodatki do gry;Gatunek:akcja, horror, survival;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Dzięki zmodernizowanej rozgrywce, wyobrażonej na nowo fabule i żywej, szczegółowej grafice Resident Evil 4 stanowi odrodzenie jednej z najistotniej znanych kolekcji gier w branży.;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):18+;Ratingi:Przemoc;rodzaj wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Capcom;Tytuł gry (wariantowanie):Resident Evil 4;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska;Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Capcom;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;kryteria sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;kryteria systemowe:aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, lecz niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne, gra zezwala na pobranie bezpłatnej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
  • Producent Capcom 
Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 30 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Capcom najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Capcom w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Capcom w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole – Ranking grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Capcom nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *