Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry komputerowe

Gry komputerowe od producenta Wired Productions – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC firmy Wired Productions. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC firmy Wired Productions,
  • TOP10 najtańszych Gier na PC firmy Wired Productions,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na PC.

Jakie Gry komputerowe Wired Productions najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe od producenta Wired Productions, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC firmy Wired Productions, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  The Falconeer - Edycja Deluxe PC

The Falconeer - Edycja Deluxe PC Najniższa Cena Online Lata toksycznych decyzji i zdrad wirują w powietrzu, gdy wrogie frakcje ścierają się ze sobą. Wzbij się w przestworza jako Falconeer, sokolnik kontrolujący niszczycielskiego, mocnego Warbirda. Odkryj tajemnice zagubione w morzu, dołączając albo sprzeciwiając się zróżnicowanym frakcjom i klanom, rozsianym po nieodgadnionym świecie wielkiego Ursee. Wypróbuj sporo klas sokolnictwa z zróżnicowanymi statystykami, broniami i ptakami bojowymi, które możesz ulepszać poprzez wygrywanie bitew, wykonywanie zadań, odkrywanie tajemnic, albo wykorzystanie mutagenów i pieśni. Wykorzystaj kominy termiczne i energię, by nurkować, robić uniki i beczki, a także skręcać-wszystko, żeby uzyskać przewagę w walce. The Falconeer to gra RPG z otwartym światem, zawierająca szybkie, brutalne walki powietrzne i oferująca eksplorację niesamowitego świata fantasy, który posiada się nie tylko ponad chmurami, lecz także wśród fal i w toni oceanu. Zakup The Falconeer i graj na PC! Eksploruj i lataj: obszerne Ursee to starożytne miejsce, pełne błyskotliwych lokacji dozwiedzania-nie tylko ponad chmurami, lecz też w głębinach. Odkryj iskry porządku i cywilizacji oraz dzikie i niebezpieczne wybrzeża pełne skarbów, piratów, zagubionejtechnologii i niesamowitych stworzeń.szybkie, brutalne potyczki w powietrzu: walka w Falconeer jest szybka, brutalna i niszczycielska. Specyficzne zdolności Warbirds pozwalają na niezrównany poziom kontroli i mobilności, dzięki temu mierzenie się z przeciwnikami, takimi jak War Falcons, Weaver dragons, Mantarays czy Razorbeetles będzie za każdym razem emocjonujące.Frakcje: Bogate i konkretne floty statków powietrznych i Falconeerzy broniący ich własności, w trakcie gdy biedni i uciskani szykują się do rewolucji. Dołącz do wybranej frakcji i wspieraj ją, wykonując misje lotnicze, które mogą zmienić losy twoich towarzyszy, a także ciebie.niemało zachwycających historii: wybierz historię pochodzenia swojej niepowtarzalnej postaci i zbuduj nierozerwalną więź ze swym ptakiem bojowym w jednej z wielu kampanii, obejmujących świat pełen zadań pobocznych i swobodnej eksploracji, której po prostu nie można przegapić!Dodaj sobie skrzydeł: kupuj nową broń, zbroje, ulepszenia wyglądu i mutageny, wszystko, żeby udoskonalić swojego wierzchowc-bez względu na cenę.ZAWARTOŚĆ FALCONEER DELUXE EDITION: Gra w pudełku z dwustronną okładkąŚcieżka dźwiękowa - do pobrania: Wielokrotnie nagradzany kompozytor Benedict Nichols stworzył niepowtarzalną ścieżkę dźwiękową, łączącą eklektyczną muzykę od mongolskiego śpiewu gardłowego po ostre dźwięki syntetyczne i organy, od chórów bałkańskich po dudy i cymbały. Poznaj dźwiękowy świat enigmatycznego Ursee, gdy wrogie frakcje ścierają się w walce o zachowanie starego porządku, lub ucieczkę przed jego konsekwencjami.Przewodnik do gry-do pobrania: niezbędny przewodnik po niesamowitym świecie gry
  • Producent Wired Productions 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Square Enix - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe Wired Productions – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe od producenta Wired Productions, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC firmy Wired Productions jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  The Falconeer - Edycja Deluxe PC

The Falconeer - Edycja Deluxe PC Najniższa Cena Online Lata toksycznych decyzji i zdrad wirują w powietrzu, gdy wrogie frakcje ścierają się ze sobą. Wzbij się w przestworza jako Falconeer, sokolnik kontrolujący niszczycielskiego, potężnego Warbirda. Odkryj tajemnice zagubione w morzu, dołączając lub sprzeciwiając się przeróżnym frakcjom i klanom, rozsianym po nieodgadnionym świecie obfitego Ursee. Wypróbuj sporo klas sokolnictwa z różnorodnymi statystykami, broniami i ptakami bojowymi, które możesz ulepszać poprzez wygrywanie bitew, wykonywanie zadań, odkrywanie tajemnic, albo użycie mutagenów i pieśni. Wykorzystaj kominy termiczne i energię, by nurkować, robić uniki i beczki i skręcać-wszystko, aby uzyskać przewagę w walce. The Falconeer to gra RPG z otwartym światem, zawierająca szybkie, brutalne walki powietrzne i oferująca eksplorację niesamowitego świata fantasy, który gromadzi się nie tylko ponad chmurami, ale także wśród fal i w toni oceanu. Zakup The Falconeer i graj na PC! Eksploruj i lataj: duże Ursee to starożytne miejsce, pełne atrakcyjnych lokacji dozwiedzania-nie tylko ponad chmurami, lecz też w głębinach. Odkryj iskry porządku i cywilizacji oraz dzikie i niebezpieczne wybrzeża pełne skarbów, piratów, zagubionejtechnologii i niesamowitych stworzeń.prędkie, brutalne potyczki w powietrzu: walka w Falconeer jest szybka, brutalna i niszczycielska. Oryginalne zdolności Warbirds zezwalają na nieporównany poziom kontroli i mobilności, dzięki czemu mierzenie się z przeciwnikami, takimi jak War Falcons, Weaver dragons, Mantarays czy Razorbeetles będzie za każdym razem emocjonujące.Frakcje: Bogate i mocne floty statków powietrznych i Falconeerzy chroniący ich własności, w trakcie gdy biedni i uciskani szykują się do rewolucji. Dołącz do wybranej frakcji i wspieraj ją, wykonując misje lotnicze, które mogą zmienić losy twoich towarzyszy, a także ciebie.niemało zachwycających historii: wybierz historię pochodzenia swej niepowtarzalnej postaci i zbuduj nierozerwalną więź ze swoim ptakiem bojowym w jednej z wielu kampanii, obejmujących świat pełen zadań pobocznych i swobodnej eksploracji, której po prostu nie można przegapić!Dodaj sobie skrzydeł: kupuj nową broń, zbroje, ulepszenia wyglądu i mutageny, wszystko, żeby udoskonalić swego wierzchowc-bez względu na cenę.ZAWARTOŚĆ FALCONEER DELUXE EDITION: Gra w pudełku z dwustronną okładkąŚcieżka dźwiękowa - do pobrania: Wielokrotnie nagradzany kompozytor Benedict Nichols stworzył specyficzną ścieżkę dźwiękową, łączącą eklektyczną muzykę od mongolskiego śpiewu gardłowego po ostre dźwięki syntetyczne i organy, od chórów bałkańskich po dudy i cymbały. Poznaj dźwiękowy świat tajemniczego Ursee, gdy wrogie frakcje ścierają się w walce o zachowanie starego porządku, lub ucieczkę przed jego konsekwencjami.Przewodnik do gry-do pobrania: niezbędny przewodnik po niesamowitym świecie gry
  • Producent Wired Productions 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe do 120 zł - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe Wired Productions najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe od producenta Wired Productions w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe od producenta Wired Productions w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najlepsze gry na PC – Zestawienie grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC firmy Wired Productions nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *