Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe od producenta THQ – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC firmy THQ. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC firmy THQ,
 • TOP10 najtańszych Gier na PC firmy THQ,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych na PC.

Jakie Gry komputerowe THQ najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe od producenta THQ, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC firmy THQ, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Thq The dwarves pc dvdrom pl

Thq The dwarves pc dvdrom pl Najniższa Cena Online The Dwarves jest grą z gatunku RPG o tematyce fantasy, z niezwykłą fabułą, a także walkami w czasie rzeczywistym, które wymagają taktycznego myślenia. Do wystawienia na polu walki przystępnych jest 15 grywalnych bohaterów, z których każdy specyficzne umiejętności. Zmierz się z hordami orków, ogrów, elfrów, bognilców, zombie, mrocznych magów i wieloma innymi przeciwnikami. Gra oparta na bestsellerowej powieści Markusa Heitza „The Dwarves". Poznaj fascynującą historię skupioną wokół najznamienitszej rasy w świecie fantasy: krasnoludów!cechy Gry:- TAKTYCZNE BITWY W CZASIE RZECZYWISTYM - podczas bitew twoja nieliczna armia niejednokrotnie będzie się mierzyć z setkami przeciwników równocześnie. Pozdrowienia z Helmowego Jaru!- PORUSZAJĄCA FABUŁA Bohater gry to wychowany wśród ludzi krasnolud Tungdil. Jego wiedza na temat krasnoludów jest czysto książkowa. Oś fabuły gry stanowi jego niezwykła podróż przez Girdlegard.- MASOWE WALKI Przeciwnicy krasnoludów wykazują zbiorowe zachowania i reakcje: jeśli krasnolud wyprowadzi konkretny cios młotem, porażeni orkowie odrzucani są w tył. Niektórzy nawet wprost do otchłani!- ODKRYWANIE ŚWIATA Wejdź w interakcję ze światem ­­– wykonuj zadania poboczne, rozmawiaj z napotkanymi postaciami lub członkami drużyny.- OGROMNA MAPA Wrogie oddziały przeciwnika przemieszczają się po mapie świata. Unikniesz walki, a może stawisz czoła armiom orków przy pierwszej nadarzającej się okazji? dobór należy do ciebie. Jednakże przedwczesna konfrontacja oznacza trudniejszą walkę...kryteria sprzętowe- System operacyjny: Window 7, 8, 8.1, 10- Procesor: Q9650 / AMD Phenom II X4 940 - Pamięć RAM: 6 GB- Karta graficzna: GTX660 / Radeon 7870 / 2GB- Dysk twardy: 25 GB wolnego miejsca - Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX - Napęd: DVD-ROM
 • Producent THQ 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek RPG 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Activision - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe THQ – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe od producenta THQ, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC firmy THQ jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Thq The dwarves pc dvdrom pl

Thq The dwarves pc dvdrom pl Najniższa Cena Online The Dwarves jest grą z gatunku RPG o tematyce fantasy, z niezwykłą fabułą, a także walkami w czasie rzeczywistym, które wymagają taktycznego myślenia. Do wystawienia na polu walki przystępnych jest 15 grywalnych bohaterów, z których każdy oryginalne umiejętności. Zmierz się z hordami orków, ogrów, elfrów, bognilców, zombie, mrocznych magów i wieloma innymi przeciwnikami. Gra oparta na bestsellerowej powieści Markusa Heitza „The Dwarves". Poznaj fascynującą historię skupioną wokół najznamienitszej rasy w świecie fantasy: krasnoludów!właściwości Gry:- TAKTYCZNE BITWY W CZASIE RZECZYWISTYM - podczas bitew twoja nieliczna armia często będzie się mierzyć z setkami przeciwników jednocześnie. Pozdrowienia z Helmowego Jaru!- PORUSZAJĄCA FABUŁA Bohater gry to wychowany wśród ludzi krasnolud Tungdil. Jego wiedza na temat krasnoludów jest czysto książkowa. Oś fabuły gry stanowi jego niezwykła podróż przez Girdlegard.- MASOWE WALKI Przeciwnicy krasnoludów wykazują zbiorowe zachowania i reakcje: jeśli krasnolud wyprowadzi solidny cios młotem, porażeni orkowie odrzucani są w tył. Niektórzy choćby wprost do otchłani!- ODKRYWANIE ŚWIATA Wejdź w interakcję ze światem ­­– wykonuj zadania poboczne, rozmawiaj z napotkanymi postaciami albo członkami drużyny.- OGROMNA MAPA Wrogie oddziały przeciwnika przemieszczają się po mapie świata. Unikniesz walki, a może stawisz czoła armiom orków przy pierwszej nadarzającej się okazji? wybór należy do ciebie. Jednakże przedwczesna konfrontacja oznacza trudniejszą walkę...oczekiwania sprzętowe- System operacyjny: Window 7, 8, 8.1, 10- Procesor: Q9650 / AMD Phenom II X4 940 - Pamięć RAM: 6 GB- Karta graficzna: GTX660 / Radeon 7870 / 2GB- Dysk twardy: 25 GB wolnego miejsca - Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX - Napęd: DVD-ROM
 • Producent THQ 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek RPG 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe we francuskiej wersji językowej - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe THQ najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe od producenta THQ w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe od producenta THQ w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Dobre gry komputerowe na PC – Ranking październik 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC firmy THQ nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier komputerowych na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *