Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe od producenta Koch Media – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC firmy Koch Media. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC firmy Koch Media,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na PC firmy Koch Media,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych.

Jakie Gry komputerowe Koch Media najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe od producenta Koch Media, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC firmy Koch Media, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Alone in the dark gra pc plaion marki Koch media

Alone in the dark gra pc plaion marki Koch media Najniższa Cena Online PC Alone in the Dark DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) Horror psychologiczny spotyka się z południowym gotykiem w tym nowym wydaniu konwencjonalnego survival horroru Alone in the Dark. Ten list miłosny do bezprecedensowego oryginału pozwala ci przeżyć przerażającą historię oczami jednego z dwojga bohaterów. Wciel się w Edwarda Carnby'ego lub Emily Hartwood i eksploruj otoczenie, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkrywaj niepokojącą prawdę o dworze Derceto... Wujek Emily Hartwood zaginął głęboko na południu w latach 20. XX wieku. Wraz z prywatnym detektywem Edwardem Carnbym, Emily wyrusza w podróż do dworu Derceto, domu dla umysłowo chorych, gdzie ukrywa się coś nieokreślonego. Spotkasz tam dziwnych mieszkańców, koszmarne krainy, niebezpieczne potwory i ostatecznie odkryjesz spisek rodzącego się zła. Gdzieś między rzeczywistością, tajemnicą i szaleństwem czeka na ciebie przygoda, która zakwestionuje twoje dotychczasowe przekonania. Komu możesz zaufać, w co uwierzysz i co zrobisz dalej? atrybuty GRY: - Odkryj dwór Derceto w tym nowym wydaniu Alone in the Dark będącym listem miłosnym do kultowej gry grozy z lat 90. - Wróć do korzeni horroru psychologicznego i przeżyj klimatyczną podróż godną gry, która zapoczątkowała ten gatunek. - Zanurz się w świecie pełnym dźwięków, które sprawią, że włos ci się zjeży na skórze. Posłuchaj niepokojącej, ale i hipnotyzującej ścieżki dźwiękowej z gatunku doom jazzu. - Poczuj dreszcz podniecenia, jakiego dostarcza próba przetrwania w świecie, w którym rzeczywistość początkuje się rozpadać, zło czai się w każdym cieniu, a amunicja bardzo błyskawicznie się kończy. - Przeżyj ten koszmar z perspektywy Emily Hartwood lub Edwarda Carnby'ego i odkryj mroczne sekrety gotyckiej rezydencji. - Zanurz się w głębokiej psychologicznej opowieści, która wykracza poza sferę tego, co wyobrażalne, autorstwa Mikaela Hedberga, kultowego pisarza horrorów SOMA i Amnesia.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek przygodowa 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 

2 ★  King's Bounty II Day One Edition Gra PC CENEGA

King's Bounty II Day One Edition Gra PC CENEGA Najniższa Cena Online Data premiery:24.08.2021;Edycja:Kolekcjonerska;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe (świeże):dodatki do gry;Gatunek:RPG, strategia;Klucz / Platforma:Steam;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta DVD / kod aktywacyjny w pudełku;Platforma:komputer PC;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):16+;Ratingi:Przemoc;rodzaj wydania:kolekcjonerskie;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:1C Entertainment;Tytuł gry (wariantowanie):King's Bounty II;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska, polska (napisy);Wydawca:Koch Media;Wyjście video HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p...
 • Producent Koch Media 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe do 10 zł - Ranking TOP10 gier na PC

3 ★  Koch media Wreckreation gra pc

Koch media Wreckreation gra pc Najniższa Cena Online PC Wreckreation DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) Wreckreation to miejsce na twój własny, osobisty MixWorld, 400-kilometrowe królestwo wyścigów, które możesz wytwarzać, kształtować i niszczyć. Przygotowany przez Three Fields Entertainment, twórców gier z serii Burnout i Need for Speed, Wreckreation został zaprojektowany jako najkorzystniejszy otwarty świat który wielbicieli zarówno jazdy, jak i wyścigów. To kompletny świat według twojego własnego projektu albo tworzony wspólnie ze znajomymi w sieci. We Wreckreation możesz nieustannie starać się prześcignąć, przewyższyć w akrobacjach, a nawet stworzyć największą kraksę jaka udała się tobie albo reszcie świata na torach i trasach zaprojektowanych poprzez ciebie albo twoich znajomych. Lecz twoje pewnie i tak będą ulepszone. cechy GRY: - Wymieszaj rankingi - Ustanawiaj rekordy na siedem różnych sposobów, gdziekolwiek i kiedykolwiek jeździsz na każdej ulicy w swoim MixWorld: Drift, Air, Near Miss, Stunt, Crash i najszczególniej konwencjonalny, Time. - Wymieszaj świat - ogromny, otwarty świat, który możesz odkryć i zaprojektować. Umieszczaj skocznie, pętle, half-pipe'y, ruchome przeszkody i więcej w dowolnych miejscach w swoim MixWorld. Nic cię nie ogranicza! - Wymieszaj samochód - Maluj karoserię, wykończenia, koła, dodawaj płomienie, odgłosy silnika, kolory szkła, opony, wybierz samoczynną albo manualną zmianę biegów. Wszystko co przyjdzie ci do głowy, możesz dostosować. Każda z tych rzeczy będziedostępna od samego początku. - Wymieszaj muzykę - stacje radiowe to niedoceniani bohaterowie gier wyścigowych. Słuchaj 16 najróżniejszych kanałów i dostaj aktualizacje ze swego MixWorld albo przesyłaj strumieniowo własne listy bezpośrednio ze Spotify. - Wymieszaj wszystkie tryby - Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w prostym wyścigu, czy zawodach kaskaderskich, w których przeskoczenie najdalej i najmocniej efektowne koziołkowanie przy lądowaniu przyniesie punkty twojej drużynie, kontrolujesz rozgrywkę w swym świecie. - Wymieszaj wszystko - W MixWorld możesz być bogiem! Kontroluj pogodę, porę dnia i ruch uliczny! odnajduj puste miejsca i wybuduj struktury, które wpłyną na twój świat poza ich fundamentami. Moc jest w twoich rękach.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek wyścigi 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 

4 ★  Tempest rising gra pc plaion marki Koch media

Tempest rising gra pc plaion marki Koch media Najniższa Cena Online PC Tempest Rising DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) tradycyjna RTS-owa akcja spotyka nowoczesny styl i produktywność. Tempest Rising to inspirowana dziełami z lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych konwencjonalna gra strategiczna czasu rzeczywistego oparta na budowaniu bazy, osadzona we współczesnej, alternatywnej historii wojennej. Trzy oryginalne frakcje walczą o rzadki obcy minerał o nazwie Tempest. Każda z nich ma własne, niepowtarzalne podejście do ekonomii i sposobu prowadzenia walk i oferuje szeroką gamę strategii dla graczy o każdym stylu. Tempest Rising to ponadto mapy z neutralnymi strukturami do zdobycia i neutralnymi populacjami do pokonania, głęboką i satysfakcjonującą rozgrywką, kładącą nacisk na strategię i nagradzającą umiejętności,, a także wbudowane opcje personalizacji, które pozwalają graczom podejść do gry na swój sposób zarówno w trybie dla jednego, jak i wielu graczy. Wciel się w rolę dowódcy wysoce mobilnego i nowoczesnego korpusu pokojowego Globalnych Sił Obronnych lub twardej i zdesperowanej Dynastii Nawałnicy w 2 kampaniach składających się z 15 misji, zezwalających graczowi przystosować swoją armię do każdej z nich. Obie armie starają się zrozumieć i kontrolować nieodgadnione, ale przynoszące korzyści pnącza Tempest, rosnące bez opamiętania na rozdartej wojną planecie Ziemi. W mroku czekają inne niebezpieczeństwa, gdy ujawnione zostanie pochodzenie Tempest... atrybuty GRY: - tradycyjny RTS z budowaniem bazy i szybką, płynną, a także wymagającą walką. - 3 wyjątkowo się różniące, grywalne frakcje, z których każda znamionuje się odmienną ekonomią i stylem gry. - Każda z frakcji to oryginalny zestaw jednostek.- 2 piękne kampanie dla pojedynczego gracza z przerywnikami filmowymi między misjami.- Potyczki, niestandardowe rozgrywki oraz rankingowe gry wieloosobowe z punktacją Elo.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe dla 4 latka - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe Koch Media – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe od producenta Koch Media, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC firmy Koch Media jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Koch media Wreckreation gra pc

Koch media Wreckreation gra pc Najniższa Cena Online PC Wreckreation DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) Wreckreation to miejsce na twój własny, osobisty MixWorld, 400-kilometrowe królestwo wyścigów, które możesz wytwarzać, kształtować i niszczyć. Przygotowany przez Three Fields Entertainment, twórców gier z linii Burnout i Need for Speed, Wreckreation został zaprojektowany jako najlepszy otwarty świat który wielbicieli jednocześnie jazdy, jak i wyścigów. To kompletny świat według twojego własnego projektu albo produkowany wspólnie ze znajomymi w sieci. We Wreckreation możesz nieustannie starać się prześcignąć, przewyższyć w akrobacjach, a choćby stworzyć największą kraksę jaka udała się tobie albo reszcie świata na torach i trasach zaprojektowanych przez ciebie albo twoich znajomych. Ale twoje pewnie i tak będą lepsze. atrybuty GRY: - Wymieszaj rankingi - Ustanawiaj rekordy na siedem różnorodnych sposobów, gdziekolwiek i kiedykolwiek jeździsz na każdej ulicy w swym MixWorld: Drift, Air, Near Miss, Stunt, Crash i najistotniej konwencjonalny, Time. - Wymieszaj świat - ogromny, otwarty świat, który możesz odkryć i zaprojektować. Umieszczaj skocznie, pętle, half-pipe'y, ruchome przeszkody i więcej w dowolnych miejscach w swym MixWorld. Nic cię nie ogranicza! - Wymieszaj samochód - Maluj karoserię, wykończenia, koła, dodawaj płomienie, odgłosy silnika, kolory szkła, opony, wybierz samoczynną albo manualną zmianę biegów. Wszystko co przyjdzie ci do głowy, możesz dopasować. Każda z tych rzeczy będziedostępna od samego początku. - Wymieszaj muzykę - stacje radiowe to niedoceniani bohaterowie gier wyścigowych. Słuchaj 16 różnych kanałów i otrzymuj aktualizacje ze swego MixWorld albo przesyłaj strumieniowo własne listy bezpośrednio ze Spotify. - Wymieszaj wszystkie tryby - Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w prostym wyścigu, czy zawodach kaskaderskich, w których przeskoczenie najdalej i najbardziej piękne koziołkowanie przy lądowaniu przyniesie punkty twojej drużynie, kontrolujesz rozgrywkę w swym świecie. - Wymieszaj wszystko - W MixWorld możesz być bogiem! Kontroluj pogodę, porę dnia i ruch uliczny! odnajduj puste miejsca i wybuduj struktury, które wpłyną na twój świat poza ich fundamentami. Moc jest w twoich rękach.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek wyścigi 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 

3 ★  Tempest rising gra pc plaion marki Koch media

Tempest rising gra pc plaion marki Koch media Najniższa Cena Online PC Tempest Rising DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) klasyczna RTS-owa akcja spotyka postępowy styl i efektywność. Tempest Rising to inspirowana dziełami z lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych tradycyjna gra strategiczna czasu rzeczywistego oparta na budowaniu bazy, osadzona we współczesnej, alternatywnej historii wojennej. Trzy oryginalne frakcje walczą o rzadki obcy minerał o nazwie Tempest. Każda z nich ma własne, unikalne podejście do ekonomii i sposobu prowadzenia walk i proponuje szeroką gamę strategii dla graczy o każdym stylu. Tempest Rising to też mapy z neutralnymi strukturami do zdobycia i neutralnymi populacjami do pokonania, głęboką i satysfakcjonującą rozgrywką, kładącą nacisk na strategię i nagradzającą umiejętności, oraz zaimplementowane opcje personalizacji, które pozwalają graczom podejść do gry na swój sposób jednocześnie w trybie dla jednego, jak i wielu graczy. Wciel się w rolę dowódcy wysoce przenośnego i zaawansowanego korpusu pokojowego Globalnych Sił Obronnych lub twardej i zdesperowanej Dynastii Nawałnicy w 2 kampaniach składających się z 15 misji, pozwalających graczowi dostosować swoją armię do każdej z nich. Obie armie starają się zrozumieć i kontrolować nieodgadnione, lecz przynoszące korzyści pnącza Tempest, rosnące bez opamiętania na rozdartej wojną planecie Ziemi. W mroku czekają inne niebezpieczeństwa, gdy ujawnione zostanie pochodzenie Tempest... właściwości GRY: - klasyczny RTS z budowaniem bazy i szybką, płynną, a także wymagającą walką. - 3 szczególnie się różniące, grywalne frakcje, z których każda znamionuje się odmienną ekonomią i stylem gry. - Każda z frakcji to niepowtarzalny pakiet jednostek.- 2 efektowne kampanie dla pojedynczego gracza z przerywnikami filmowymi między misjami.- Potyczki, niestandardowe rozgrywki oraz rankingowe gry wieloosobowe z punktacją Elo.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Survios - Ranking TOP10 gier na PC

4 ★  Alone in the dark gra pc plaion marki Koch media

Alone in the dark gra pc plaion marki Koch media Najniższa Cena Online PC Alone in the Dark DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) Horror psychologiczny spotyka się z południowym gotykiem w tym nowym wydaniu tradycyjnego survival horroru Alone in the Dark. Ten list miłosny do bezprecedensowego oryginału pozwala ci przeżyć przerażającą historię oczami jednego z dwojga bohaterów. Wciel się w Edwarda Carnby'ego albo Emily Hartwood i eksploruj otoczenie, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkrywaj niepokojącą prawdę o dworze Derceto... Wujek Emily Hartwood zaginął głęboko na południu w latach 20. XX wieku. Wraz z prywatnym detektywem Edwardem Carnbym, Emily wyrusza w podróż do dworu Derceto, domu dla umysłowo chorych, gdzie ukrywa się coś nieokreślonego. Spotkasz tam dziwnych mieszkańców, koszmarne krainy, niebezpieczne potwory i ostatecznie odkryjesz spisek rodzącego się zła. Gdzieś pomiędzy rzeczywistością, tajemnicą i szaleństwem czeka na ciebie przygoda, która zakwestionuje twoje dotychczasowe przekonania. Komu możesz zaufać, w co uwierzysz i co zrobisz dalej? właściwości GRY: - Odkryj dwór Derceto w tym nowym wydaniu Alone in the Dark będącym listem miłosnym do kultowej gry grozy z lat 90. - Wróć do korzeni horroru psychologicznego i przeżyj klimatyczną podróż godną gry, która zapoczątkowała ten gatunek. - Zanurz się w świecie pełnym dźwięków, które sprawią, że włos ci się zjeży na skórze. Posłuchaj niepokojącej, lecz i hipnotyzującej ścieżki dźwiękowej z gatunku doom jazzu. - Poczuj dreszcz podniecenia, jakiego dostarcza próba przetrwania w świecie, w którym rzeczywistość początkuje się rozpadać, zło czai się w każdym cieniu, a amunicja bardzo prędko się kończy. - Przeżyj ten koszmar z perspektywy Emily Hartwood albo Edwarda Carnby'ego i odkryj mroczne sekrety gotyckiej rezydencji. - Zanurz się w głębokiej psychologicznej opowieści, która wykracza poza sferę tego, co wyobrażalne, autorstwa Mikaela Hedberga, kultowego pisarza horrorów SOMA i Amnesia.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek przygodowa 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe Koch Media najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe od producenta Koch Media w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe od producenta Koch Media w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Polecane gry komputerowe – Zestawienie listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC firmy Koch Media nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier komputerowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *