Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe od producenta Anuman – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC firmy Anuman. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC firmy Anuman,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na PC firmy Anuman,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych na PC.

Jakie Gry komputerowe Anuman najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe od producenta Anuman, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC firmy Anuman, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  cdp.pl Yesterday Origins

cdp.pl Yesterday Origins Najniższa Cena Online Kampania opowiada o dalszych losach znanego z poprzedniej części bohatera imieniem John Yesterday. Fabuła toczy się dwutorowo i pozwala nam prześledzić wydarzenia mające miejsce równocześnie współcześnie, jak i w czasach Hiszpańskiej Inkwizycji. Po względem mechanizmów rozgrywki Yesterday Origins stanowi bezpośrednią kontynuację rozwiązań ze swojego poprzednika.uzyskujemy zatem klasyczną przygodówkę point-n-click, w której zajmujemy się typowo eksplorowaniem lokacji, prowadzeniem rozmów z postaciami niezależnymi, gromadzeniem przedmiotów, a także rozwiązywaniem łamigłówek. Dla mniej doświadczonych graczy przygotowano pomocny system podpowiedzi. Yesterday Origins nie wykorzystuje komponentów z poprzednich gier studia.Jest to bowiem pierwsza gra w dorobku Pendulo, która tworzona została w pełnym trójwymiarze. Przestawienie na 3D nie odbyło się jednak kosztem urody gry i całość dalej utrzymana jest w solidnie kreskówkowej stylistyce.parametry gry:- Bogata fabuła, rozgrywająca się w dwóch okresach historycznych.- Gra opracowana w technologii 3D, zapewniającej kompletnie świeże efekty wizualne, przy jednoczesnym zachowaniu niepowtarzalnego stylu artystycznego gier Pendulo.- Opracowany na nowo silnik fizyczny.- Ponad 25 postaci którymi gracz może wchodzić w rozmaite interakcje.- 10 rozmaitych lokacji- Możliwość odwiedzenia wielu krajów, w najróżniejszych okresach ich historii. (Francja, Hiszpania, USA, Anglia, Holandia i inne)wymogi sprzętowe- System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10- Procesor: AMD /Intel Quad-Core 2.2 GHz- Pamięć RAM: 2 GB- Karta graficzna: karta z 512 MB Ram, a także wspierająca Shader Model 4.0- Dysk twardy: 4 GB wolnego miejsca- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX- Napęd: DVD-ROM
 • Producent Anuman 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek logiczna 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe dla 10 latka - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe Anuman – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe od producenta Anuman, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC firmy Anuman jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  cdp.pl Yesterday Origins

cdp.pl Yesterday Origins Najniższa Cena Online Kampania opowiada o dalszych losach znanego z poprzedniej części bohatera imieniem John Yesterday. Fabuła toczy się dwutorowo i pozwala nam prześledzić wydarzenia mające miejsce równocześnie współcześnie, jak i w czasach Hiszpańskiej Inkwizycji. Po względem mechanizmów rozgrywki Yesterday Origins stanowi bezpośrednią kontynuację rozwiązań ze swego poprzednika.dostajemy zatem klasyczną przygodówkę point-n-click, w której zajmujemy się typowo eksplorowaniem lokacji, prowadzeniem rozmów z postaciami niezależnymi, gromadzeniem przedmiotów oraz rozwiązywaniem łamigłówek. Dla mniej doświadczonych graczy przygotowano pomocny system podpowiedzi. Yesterday Origins nie wykorzystuje komponentów z poprzednich gier studia.Jest to bowiem pierwsza gra w dorobku Pendulo, która wytwarzana pozostała w pełnym trójwymiarze. Przestawienie na 3D nie odbyło się jednak kosztem urody gry i całość dalej utrzymana jest w mocno kreskówkowej stylistyce.parametry gry:- Bogata fabuła, rozgrywająca się w dwóch okresach historycznych.- Gra opracowana w technice 3D, gwarantującej kompletnie nowe efekty wizualne, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego stylu artystycznego gier Pendulo.- Opracowany na nowo silnik fizyczny.- Ponad 25 postaci którymi gracz może wchodzić w zróżnicowane interakcje.- 10 przeróżnych lokacji- Możliwość odwiedzenia wielu krajów, w różnych okresach ich historii. (Francja, Hiszpania, USA, Anglia, Holandia i inne)wymogi sprzętowe- System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10- Procesor: AMD /Intel Quad-Core 2.2 GHz- Pamięć RAM: 2 GB- Karta graficzna: karta z 512 MB Ram, a także wspierająca Shader Model 4.0- Dysk twardy: 4 GB wolnego miejsca- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX- Napęd: DVD-ROM
 • Producent Anuman 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek logiczna 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Gaming Minds - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe Anuman najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe od producenta Anuman w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe od producenta Anuman w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najlepsze gry komputerowe na PC – Ranking listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC firmy Anuman nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier komputerowych na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *