Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry karciane do 50 zł – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze dobrych gier karcianych do 50 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych do 50 zł,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych do 50 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier karcianych do 50 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

6 ★  pierwsza gra. zwierzątka. akademia mądrego dziecka

pierwsza gra. zwierzątka. akademia mądrego dziecka Najniższa Cena Online Zwierzątka. Pierwsza gra. Akademia Mądrego Dziecka Gra oparta jest na bestsellerowej serii książek dla dzieci Akademia Mądrego Dziecka. Wspomaga rozwój intelektualny i poznawczy u dzieci. Mogą w aniżeli grać już dwuletnie dzieci. Gra ma na celu: Naukę nazw kolorów Naukę nazw zwierzątek Naukę kształtów poprzez mowę i dotyk Ćwiczenie zmysłu dotyku Ćwiczenie mięśni dłoni i palców (chwytanie) Rozwijanie interakcji społecznych Zanim zapoczątkujesz z dzieckiem grę, pokaż mu jej elementy i omów nazwy zwie-rząt (biedronka, rybka, żółw, motyl, kaczuszka) i barwy jakie posiadają. Porozmawiaj z dzieckiem o figurach i kształtach. Nazwij je i podotykajcie je wspólnie. Grę można zastosować na kila sposobów: Tak jak w instrukcji układanie elementów na zwierzątkach (dzieci 2-3 letnie) Zabawa w zgadywanie: Co jest w worku? (dzieci 3+) - dzieci z zamkniętymi oczami dotykają kształty i muszą zgadnąć co to za kształt (zabawa sensoryczna stymulująca zmysł dotyku, utrwalająca nazwy kształtów i figur) Zabawa w zbiory: figury (koła-kwadraty) barwy (czerwone, zielone) Pierwsza gra to kolekcja gier dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. Dwulatek dynamicznie rozwija się poznawczo, emocjonalnie i społecznie. To genialny moment na wprowadzenie pierwszych gier planszowych. Dostarczą one stymulacji w wielu aspektach rozwoju. Gracze losują z woreczka figury i dostosowują je do zwierzątek na stole. Każdy stara się znaleźć figury pasujące do swego zwierzątka, ale z łatwością się pomylić i pomóc przeciwnikowi. Kto pierwszy zdobędzie wszystkie figury, wygrywa. Dzieci poznają kształty przy pomocy wzroku i dotyku. Ćwiczą przy tym dłonie i palce, czyli mała motorykę.
  • Producent EGMONT 

7 ★  Dobble zwierzaki + prezent do zakupów za min.30 zł. marki Rebel

Dobble zwierzaki + prezent do zakupów za min.30 zł. marki Rebel Najniższa Cena Online Legendarna imprezowa gra w wersji ze zwierzętami!Ten, ten, no... Wielbłąd!Podstawowa zasada gry to znalezienie jak najszybciej zwierzątka, który łączy dwie karty. To samo zwierzątko na dwóch kartach za każdym razem jest jedynie jedno, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić (bo nie raz się zdarza, że nijak nie można go zauważyć;) )Ale na czym to polega?W pudełku wyszukacie zasady aż 5 mini-gier, w które można grać kartami Dobble Zwierzaki, w tym jeden wariant solo!Przykładowa gra: Gąsienica!1) Przygotowanie do gryRozdaj wszystkim graczom tyle samo kart (w miarę możliwości), a następnie umieść jedną odkrytą kartę na środku stołu. Każdy z graczy umieszcza przed sobą stos zakrytych kart.2) Cel gryByć pierwszą osobą, która pozbędzie się wszystkich kart.3) Jak grać?Na znak każdy z graczy musi znaleźć symbol łączący kartę ze środka stołu z kartą z wierzchu jego stosu. Gracz, który jako pierwszy nazwie wspólny symbol, kładzie swoją kartę obok karty leżącej na środku stołu. Gąsienica inicjuje rosnąć! Nowo położona karta staje się wówczas kartą, z którą gracze szukają wspólnego symbolu. W ten sposób powoli generuje się coraz dłuższa gąsienica.4) Jak wygrać?Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich swych kart. Pozostali gracze kontynuują grę, walcząc o kolejne miejsca.Dla utrudnienia zabawy symbole na kartach bywają obrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji, a każda z nich jest specyficzna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.Czym "Dobble Zwierzaki" różni się od "Dobble"?Wszystkie zwierzęta narysowane są w sposób uwypuklający ich parametry typowe, dzięki co czyni je prostszymi do nazwania. Dzięki temu nie tylko dorośli, ale i dzieci są w stanie ekspresowo odnaleźć w myślach adekwatne słowo, żeby nazwać danego zwierzaka.Dlaczego musisz posiadać tę grę?Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak "Dobble". Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest szczególnie szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.Tylko "Dobble" tłumaczy się w minutę!Żadna inna gra nie jest tak niepokaźna, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma dużo. Jedynie "Dobble" ma takie wygodne i ergonomiczne karty. Krągłe, konkretne kartoniki wyśmienicie się sprawdzają w czasie zabawy. Na każdej karcie wyszukacie 8 z 31 występujących w grze zwierzaków.znakomicie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie ulepsza humor. Rekomendowana dla osób w każdym wieku.Akcesoria w zestawie- 55 kart w kolorowej, metalowej puszce- Instrukcja
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Black Monk - Ranking TOP10 gier planszowych

9 ★  Gra Dobble Wodoodporne + PREZENT do zakupów za min.30 zł.

Gra Dobble Wodoodporne + PREZENT do zakupów za min.30 zł. Najniższa Cena Online Dobble Wodoodporne Więcej plażowych symboli, ta sama niepodatność! Zanurkuj z pluskiem po zwycięstwo wszędzie tam, gdzie porwie Cię fala przygody, dzięki zupełnie nowej, szczególnie trwałej i wodoodpornej wersji ulubionej gry rodzinnej! Dobble wodoodporne to 55 kart, na których znajdziecie po 8 symboli związanych z morzem i plażą. Na 2 dowolnych kartach zawsze znajduje się precyzyjnie 1 wspólny symbol. Niezależnie od tego, czy grasz w pubie, nad jeziorem, na basenie czy w wannie, Twoim celem jest jak najszybciej odnaleźć wspólny symbol i wygrać! Zanim zaczniecie grę Wylosujcie dwie karty i połóżcie je odsłonięte na stole czy ręczniku. Poszukajcie powtarzającego się na nich symbolu. Pierwszy gracz, który wynajdzie odpowiedni symbol i głośno go nazwie, losuje i kładzie na stole dwie kolejne karty. Możecie grać w ten sposób tak długo, jak macie ochotę! - Ta, ta, no... Syrenka! - No co Ty! Przecież to wiaderko! Uwaga! Dwie karty zawsze łaczy tylko jeden symbol! Dobra robota! teraz już wiecie, jak grać w Dobble! Dlaczego musisz mieć tę grę? Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest szczególnie szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy. Tylko "Dobble" tłumaczy się w minutę!Żadna inna gra nie jest tak niewielka, że można zabrać ją wszędzie!Tylko "Dobble" ma takie wygodne i ergonomiczne karty. Krągłe, potężne kartoniki nadzwyczajnie się sprawdzają w czasie zabawy.perfekcyjnie sprawdza się jako przerywnik między poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie udoskonala humor. Sugerowana dla osób w każdym wieku.
  • Producent Rebel 

10 ★  Gra karciana REBEL Dobble Star Wars: Mandalorian 2005200, 93107

Gra karciana REBEL Dobble Star Wars: Mandalorian 2005200, 93107 Najniższa Cena Online Zabierz bohaterów takich jak Mandalorian, Grogu, Ahsoka Tano czy Kuiil gdzie tylko zechcesz i baw się, szukając par w lubianej grze towarzyskiej! Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny obrazek, nazwij go i momentalnie pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie karty zawsze łączą się skrupulatnie jednym symbolem! Na czym to polega? Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku i na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i ekspresowo pozbądź się swej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie karty za każdym razem łączą się starannie jednym symbolem! W Dobble można grać na niemało sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako mini-gry. Żeby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają rozmaite rozmiary. Same karty są krągłe i kolorowe, a każda z nich ma niepowtarzalny zestaw grafik związanych ze światem Star Wars i serialu The Mandalorian. Dlaczego pokochasz tę grę? Przyjrzyj się obrazkom, znajdź parę, przejdź do kolejnej karty. Wydaje się proste, prawda? lecz pary nie są tak oczywiste: obrazki na kartach są różnorodnej wielkości, odwrócone, a głównie otoczone zupełnie innymi grafikami, co potrafi zmylić nawet najszczególniej spostrzegawczych graczy! Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest wyjątkowo szybka, emocjonująca, a przy stole dużo się dzieje, gdy każdy próbuje wyprzedzić innych uczestników w wyścigu do zwycięstwa. Poza tym: Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!Gra ukryta jest w potężnej, metalowej puszce, która z powodzeniem wytrzyma transport gdzie tylko zapragniemy.koliste, potężne karty są niezwykle komfortowe w trakcie zabawy, nawet dla niewielkich dziecięcych rączek.Dzięki nawiązaniu do modnej linii, tytuł nada się nie tylko dla najmłodszych. W dodatku dorośli, fani serialu, z ochotą zasiądą do gry i przypomną sobie charakterystyczne postaci i symbole.
  • Producent REBEL 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Fantasy Flight Games - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane do 50 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry karciane do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Dobble zwierzaki + prezent do zakupów za min.30 zł. marki Rebel

Dobble zwierzaki + prezent do zakupów za min.30 zł. marki Rebel Najniższa Cena Online Legendarna imprezowa gra w wersji ze zwierzętami!Ten, ten, no... Wielbłąd!Podstawowa zasada gry to znalezienie jak najszybciej zwierzątka, który łączy dwie karty. To samo zwierzątko na dwóch kartach zawsze jest tylko jedno, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić (bo nie raz się zdarza, iż nijak nie można go zauważyć;) )Ale na czym to polega?W pudełku wyszukacie zasady aż 5 mini-gier, w które można grać kartami Dobble Zwierzaki, w tym jeden wariant solo!Przykładowa gra: Gąsienica!1) Przygotowanie do gryRozdaj wszystkim graczom tyle samo kart (w miarę możliwości), a następnie umieść jedną odkrytą kartę na środku stołu. Każdy z graczy umieszcza przed sobą stos zakrytych kart.2) Cel gryByć pierwszą osobą, która pozbędzie się wszystkich kart.3) Jak grać?Na znak każdy z graczy musi znaleźć symbol łączący kartę ze środka stołu z kartą z wierzchu jego stosu. Gracz, który jako pierwszy nazwie wspólny symbol, kładzie swoją kartę obok karty leżącej na środku stołu. Gąsienica inicjuje rosnąć! Nowo położona karta staje się wówczas kartą, z którą gracze szukają wspólnego symbolu. W ten sposób powoli generuje się coraz dłuższa gąsienica.4) Jak wygrać?Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszelkich swych kart. Pozostali gracze kontynuują grę, walcząc o kolejne miejsca.Dla utrudnienia zabawy symbole na kartach bywają obrócone i miewają inne wymiary. Same karty są okrągłe i pełne barwnych ilustracji, a każda z nich jest oryginalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.Czym "Dobble Zwierzaki" różni się od "Dobble"?Wszystkie zwierzęta narysowane są w sposób uwypuklający ich parametry typowe, dzięki co czyni je prostszymi do nazwania. Dzięki czemu nie tylko dorośli, ale i dzieci są w stanie momentalnie odnaleźć w myślach odpowiednie słowo, aby nazwać danego zwierzaka.Dlaczego musisz posiadać tę grę?Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak "Dobble". Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.Tylko "Dobble" tłumaczy się w minutę!Żadna inna gra nie jest tak mała, iż można zabrać ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma dużo. Jedynie "Dobble" ma takie komfortowe i poręczne karty. Okrągłe, konkretne kartoniki wyśmienicie się sprawdzają w czasie zabawy. Na każdej karcie wyszukacie 8 z 31 występujących w grze zwierzaków.wyśmienicie sprawdza się jako przerywnik między poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i konkretnie poprawia humor. Sugerowana dla osób w każdym wieku.Akcesoria w zestawie- 55 kart w kolorowej, metalowej puszce- Instrukcja
  • Producent Rebel 

3 ★  Rebel Gra dylematy (druga edycja) - darmowa dostawa od 199 zł!!!

Rebel Gra dylematy (druga edycja) - darmowa dostawa od 199 zł!!! Najniższa Cena Online Bezkompromisowa imprezówka, w której ocenicie moralność innych graczy! Zapraszamy do nietypowej gry moralnych dylematów i skomplikowanych wyborów! Usiądźcie w okręgu w grupie od 4 do 15 osób i rozdajcie każdemu z graczy po 2 karty do głosowania ("A" i "B"). Wybierzcie talię, którą będziecie grali i tego, kto rozpocznie zabawę. Na czym to polega? W każdej turze na stole ląduje karta Dylematu - zagadnienia moralnego z dwoma realnymi rozwiązaniami. Twoim zadaniem jest przewidzieć, którą opcję wybierze większość osób przy stole. Grupa może - a choćby powinna, gorąco do tego namawiamy! - dyskutować nad realnymi rozwiązaniami, po czym każdy z graczy podejmuje decyzję. Punktujesz, jeśli udało Ci się poprawnie przewidzieć głos większości. Ostatecznym celem gry jest zebranie 5 punktów, lecz sekret dobrej zabawy polega na rozmowie. Karty posiadają stanowić pretekst do dyskusji na mniej lub bardziej odjechane tematy. Co wyszukamy w środku? Talia zielona, najlżejsze dylematy 55 kart niezbyt ciężkich dylematów, którymi zagrasz w dowolnym towarzystwie. Dotykają tematów moralności, uczciwości oraz całkowicie abstrakcyjnych sytuacji, które zamotają w niejednej głowie… Zły czarownik zamienia Cię w niedźwiedzia. Krótko potem spotykasz w lesie swojego syna i musisz mu udowodnić, że jesteś inteligentną istotą. Czy: Wkładasz czerwone majtki i pelerynę, aby udawać jego ulubionego superbohatera? podnosisz go do góry, stojąc na skale, i mruczysz „Krąg życia" z „Króla Lwa"? Talia pomarańczowa, ciężkie dylematy 55 kart dylematów podejmujących mnóstwo rozmaitych tematów. Odpowiedzi Twoich znajomych na pewno pozwolą Ci poznać ich jeszcze lepiej – dowiesz się co nieco o ich moralności, wierności i… podejściu do innowacyjnych technologii. Właśnie wynaleziono Maszynę Snów. Masz szansę zajrzeć do snów swej drugiej połówki, która ceni sobie prywatność. Czy: Podglądasz sny swojej drugiej połówki? Nie podglądasz ich? Talia czerwona, srogie dylematy 55 kart dylematów o śmierci, seksie i prawdziwym zaufaniu. Szalone tematy, abstrakcyjne problemy i niełatwe zagadnienia moralne. Pozostaną w waszej pamięci na długo... Jesteś argentyńskim górnikiem, który wraz ze swoją kozą został uwięziony pod ziemią. Po 2 dniach w końcu pojawia się ekipa ratunkowa, której działania transmitowane są na żywo. Czy: Wychodzisz i ********* kozę na ************, lecz dzięki magii telewizji, wszyscy pomyślą, iż ** ********?Wychodzisz na zewnątrz sam? Koza zabierze Waszą tajemnicę do grobu... UWAGA! Gra przeznaczona jest dla osób dorosłych! Rozgrywka grozi utratą znajomych! Zawartość pudełka: 30 kart głosów6 kart trybów rozgrywki1 karta kompasu moralnego15 dwustronnych kart punktów55 kart lekkich dylematów55 kart przeciętnych dylematów55 kart ciężkich dylematów uzupełniające informacje: liczba graczy: 4 - 15 osób Wiek: od 18 lat Autor: Nicholas Stewart, William Hall, Lucas Stewart, Ryan Smith Wydawca: Rebel Ilustracje: Martyna Szczykutowicz Wydanie: polskie
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Plan Toys - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane do 50 zł najlepsze?

Najlepsze gry karciane do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najlepsze gry karciane – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych do 50 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *