Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry karciane dla dzieci – Ranking TOP10 gier karcianych dla dzieci

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier karcianych dla dzieci. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych dla dzieci,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych dla dzieci,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych dla dzieci.

Jakie gry karciane dla dzieci najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane dla dzieci, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier karcianych dla dzieci, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

7 ★  Uno Gra clipstrip (0746775333607)

Uno Gra clipstrip (0746775333607) Najniższa Cena Online UNO™ to klasyczna gra karciana, której zasady prosto zrozumieć, ale trudniej oderwać się od gry. A dzisiaj przystępna jest ze specjalnymi kartami „Zadanie specjalne”! Gracze próbują jak najszybciej pozbyć się wszystkich swych kart, dopasowując je do karty, która aktualnie znajduje się na górze stosu. Specjalne karty funkcyjne gwarantują ekscytującą zabawę i pomagają pokonać innych graczy! Używaj karty „Zamiana kart”, by wymienić się z innym graczem. Możesztworzyć własne reguły, korzystając z 3 zmazywalnych kart „Zadanie specjalne”! pakiet gromadzi 19 kart w każdym z barw (czerwony, zielony, niebieski i żółty), 8 kart „Weź dwie”, „Zmiana kierunku” i „Postój” w każdym z oraz 4 karty „Wybierz kolor”, 4 karty „Wybierz kolor + weź cztery”, 1 kartę „Zamiana kart” i 3 dzikie karty „Zadanie specjalne”. Jeśli nie możesz zespoić karty, bierzesz kartę z głównego stosu! Nie zapomnij krzyknąć „UNO!”, gdy masz już w ręku tylko jedną kartę! Gracz, który pozbędzie się wszelkich swoich kart, uzyskuje punkty za wszystkie karty, które zostały w rękach jego przeciwników. Zwycięża gracz, który jako pierwszy zdobędzie 500 punktów. W skład zestawu UNO!™ Clipstrip wchodzi 112 kart i instrukcja. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Barwy i części dekoratywne mogą się różnić. · tradycyjna gra karciana polegająca na dopasowywaniu odcieni i liczb. · Specjalne karty funkcyjne i karty „Wybierz kolor” zapewniają ekscytującą zabawę i zmieniają reguły gry! · Używaj karty „Zamiana kart”, żeby wymienić się z dowolnym innym graczem. · Twórz własne reguły gry i zapisuj je na kartach „Zadanie specjalne”. · ​Gracze kolejno starają się zespoić jedną z kart trzymanych w ręku do koloru lub liczby na karcie, która znajduje się na górze stosu. · Nie zapomnij krzyknąć „UNO!”, gdy masz już w ręku tylko jedną kartę!
  • Producent Uno 
  • Rodzaj karciana 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Egmont - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najtańsze gry karciane dla dzieci – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry karciane dla dzieci, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych dla dzieci jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane dla dzieci najlepsze?

Najlepsze gry karciane dla dzieci w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane dla dzieci w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Rekomendowane gry karciane dla dzieci – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych dla dzieci nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier karcianych dla dzieci.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *