Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry karciane Adamigo – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier karcianych Adamigo. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych Adamigo,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych Adamigo,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane Adamigo najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane Adamigo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier karcianych Adamigo, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Adamigo Wielcy polacy. historyczna gra edukacyjna

Adamigo Wielcy polacy. historyczna gra edukacyjna Najniższa Cena Online Wielcy Polacy to gra, która ma za zadanie przybliżyć sylwetki postaci z historii Polski, które przyczyniły się do jej rozwoju i rozsławiania w świecie. Na kartach przedstawione są fakty i ciekawostki z życia 55 nieszablonowych Polaków urodzonych do 1918 roku. Byli to ludzie niezrównani, nierzadko genialni, pracowici, pełni poświęcenia i pasji. Mamy nadzieję, iż nasza gra będzie fantastyczną okazją do emocjonujących rozgrywek, lecz także do poznania znanej i mniej znanej historii Polski.zestaw gromadzi: - 55 kart z ilustracjami - 55 kart z informacjami - 2 karty odpowiedzi - kostka do gry - instrukcję.
  • Producent Adamigo 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Waimea - Ranking TOP10 gier towarzyskich

9 ★  Bystre oczko karty do gry (5902410006557)

Bystre oczko karty do gry (5902410006557) Najniższa Cena Online rewelacyjna gra rodzinna Bystre Oczko. Gry zawierają części edukacyjne, udoskonalają spostrzegawczość, pamięć i refleks.Zasady gry:Na stole należy rozłożyć cztery plansze stroną z czerwonym ćwierćkołem, w taki sposób, żeby powstała obszerna plansza, na środku której będzie widniało czerwone koło.Do gry może usiąść od 2 do 8 graczy.Osoba prowadząca losuje po jednym tafelku i umieszcza w środku koła obrazkiem do góry.Gracze szukają na planszy takiego samego obrazka, i to dziecko, które wyszuka obrazek, wznosi rękę do góry i mówi głośno "MAM".Osoba prowadząca prosi o wyróznionie obrazka na planszy.Jeżeli obrazki są identyczne, przekazuje plakietkę dziecku, które pierwsze odnalazło obrazek.Gracz który zgromadzi najwięcej tafelków dostaje tytuł BYSTREGO OCZKA. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:48 Kart2 notesikiinstrukcje WIEK GRACZY:3+ liczba GRACZY:2-6 rozmiary OPAKOWANIA:15 x 24 x 4 cm WAGA OPAKOWANIA:300g UWAGI:artykuł nieodpowiedni dla dzieci do lat 3.
  • Producent Adamigo 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Madej - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane Adamigo – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry karciane Adamigo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych Adamigo jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  quiz angielska przygoda. gra edukacyjna

quiz angielska przygoda. gra edukacyjna Najniższa Cena Online Ta niezwykła wycieczka po Londynie zezwala na podczas perfekcyjnej zabawy, utrwalenie angielskiego słownictwa. Gra mieści aż 80 dwustronnych kart z angielskimi słówkami, na których znajdują się nazwy przedmiotów, zwierząt, kształtów, kolorów i liczb. w środku znajduje się instrukcja, zwierająca opis dwóch gier. Karty można także wykorzystywać podczas samodzielnej nauki angielskich słówek.
  • Producent Adamigo 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie do 150 zł - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane Adamigo najlepsze?

Najlepsze gry karciane Adamigo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane Adamigo w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najlepsze gry karciane – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych Adamigo nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *