Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry edukacyjne dla dzieci do 100 zł – Ranking TOP10 gier edukacyjnych dla dzieci

Pomagamy w wyborze dobrych gier edukacyjnych dla dzieci do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier edukacyjnych dla dzieci do 100 zł,
  • TOP10 najtańszych gier edukacyjnych dla dzieci do 100 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier edukacyjnych dla dzieci.

Jakie gry edukacyjne dla dzieci do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry edukacyjne dla dzieci do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier edukacyjnych dla dzieci do 100 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Logo (5900511017120)

Logo (5900511017120) Najniższa Cena Online uwielbiacie quizowe rozgrywki? sprawdźcie się w grze planszowej logo! czeka na was ponad 1000 pytań na temat lubianych marek, logotypów, opakowań i haseł reklamowych.witajcie w świecie marek!w logo można grać indywidualnie albo w zespołach, co czyni ją idealną grą imprezową. najwięcej frajdy dostarczy rozgrywka w dwuosobowych drużynach – w końcu w quizach co dwie głowy, to nie jedna! zasady są proste! zadanie polega na odpowiadaniu na losowe pytania z zakresu logotypów i historii marek. zdobywane punkty znajdują odbicie na planszy z pionkami. Waszym celem jest dotarcie do strefy zwycięstwa i odpowiedzenie na finałowe pytanie.spójrzcie, pomyślcie, przypomnijcie sobielogo oferuje dużą dozę rywalizacji i zabawy, ale jestwspaniałym ćwiczeniem pamięci. przekonacie się, jak mnóstwo z otaczających nas obrazów pamiętacie. Zobaczycie także, jak nieoczywiste treści kryją się w pozornie prostych znakach. Niektóre dane bez dwóch zdań was zaskoczą! a wszystko to podczas emocjonującego wyścigu po zwycięstwo.przejrzyj swoją wiedzę!firmy, logotypy, produkty. codziennie widzicie je w sklepach, codziennie dokonujecie między nimi wyboru. W grze logo sprawdzicie swoją wiedzę i dowiecie się zaskakujących ciekawostek o ulubionych produktach. Proste zasady i niemało zabawy z markami, które znacie i kochacie - to właśnie gra logo. gra quizowa dla całej rodziny. Odpowiedz na pytanie, przesuń pionek do przodu, bądź pierwszy na mecie - to wszystkie zasady!zawartość pudełka:plansza logo330 kart pytań6 pionkówpudełko na kartycechy gry:ilość graczy: 2-6wiek gracza: 12+czas gry: 60 minutuwaga! nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
  • Rodzaj edukacyjna 
Powiązania gamingowe:  Gry zręcznościowe dla dzieci do 50 zł - Ranking TOP10 gier zręcznościowych dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najtańsze gry edukacyjne dla dzieci do 100 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry edukacyjne dla dzieci do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier edukacyjnych dla dzieci do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Logo (5900511017120)

Logo (5900511017120) Najniższa Cena Online uwielbiacie quizowe rozgrywki? zobaczcie się w grze planszowej logo! czeka na was ponad 1000 pytań na temat modnych marek, logotypów, opakowań i haseł reklamowych.witajcie w świecie marek!w logo można grać indywidualnie lub w zespołach, co czyni ją perfekcyjną grą imprezową. najwięcej frajdy dostarczy rozgrywka w dwuosobowych drużynach – w końcu w quizach co dwie głowy, to nie jedna! zasady są proste! zadanie polega na odpowiadaniu na losowe pytania z zakresu logotypów i historii marek. zdobywane punkty znajdują odbicie na planszy z pionkami. Waszym celem jest dotarcie do strefy zwycięstwa i odpowiedzenie na finałowe pytanie.spójrzcie, pomyślcie, przypomnijcie sobielogo proponuje dużą dozę rywalizacji i zabawy, ale jestidealnym ćwiczeniem pamięci. przekonacie się, jak niemało z otaczających nas obrazów pamiętacie. Zobaczycie także, jak nieoczywiste treści kryją się w pozornie prostych znakach. Niektóre dane z całą pewnością was zaskoczą! a wszystko to w trakcie emocjonującego wyścigu po zwycięstwo.sprawdź swoją wiedzę!producenta, logotypy, produkty. codziennie widzicie je w sklepach, codziennie dokonujecie między nimi wyboru. W grze logo sprawdzicie swoją wiedzę i dowiecie się zaskakujących ciekawostek o ulubionych produktach. Proste zasady i niemało zabawy z markami, które znacie i kochacie - to właśnie gra logo. gra quizowa dla całej rodziny. Odpowiedz na pytanie, przesuń pionek do przodu, bądź pierwszy na mecie - to wszystkie zasady!zawartość pudełka:plansza logo330 kart pytań6 pionkówpudełko na kartycechy gry:ilość graczy: 2-6wiek gracza: 12+czas gry: 60 minutuwaga! nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
  • Rodzaj edukacyjna 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Strażak Sam - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Podsumowanie, czyli Jakie gry edukacyjne dla dzieci do 100 zł najlepsze?

Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry edukacyjne dla dzieci do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier edukacyjnych dla dzieci do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier edukacyjnych dla dzieci.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *