Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry dla dzieci po polsku – Ranking TOP10 gier dla dzieci

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier dla dzieci po polsku. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gier dla dzieci po polsku,
 • TOP10 najtańszych gier dla dzieci po polsku,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier dla dzieci.

Jakie gry dla dzieci po polsku najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry dla dzieci po polsku, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier dla dzieci po polsku, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

5 ★  Epee What do you meme? gra dla dorosłych - edycja polska (8595582241351)

Epee What do you meme? gra dla dorosłych - edycja polska (8595582241351) Najniższa Cena Online świetna gra dla tych, którzy posiadają poczucie humoru i uwielbiają kreować własne memy! Jeden z graczy wciela się w rolę sędziego i wybiera kartę z obrazkiem, do którego opisy będzie oceniał w danej rundzie. Pozostali gracze wykładają po 1 z 7 swoich Kart Podpisów tak, aby stworzyć najzabawniejszą kompilację podpis-obrazek. Następnie sędzia wybiera zwycięzcę danej rundy. Grę wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów. Uwaga! Możecie urozmaicić rozgrywkę poprzez użycie karty Freestyle, dzięki której każdy z graczy będzie musiał wymyślić swoje własne hasło do obrazka. Ponadto, możecie dołożyć do talii własne fotografie – nie wyobrażcie sobie choćby, jak zabawne jest przerabianie na memy ludzi, których zna się osobiście. Zawartość opakowania: 75 kart ze zdjęciami 360 kart z hasłami zasady gry ilość graczy: 3-20+ przeciętny czas gry: 30-90 min. Wiek: 18+
 • Producent Epee 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Goliath - Ranking TOP10 gier dla dzieci

6 ★  Gra pictionary air polska wersja

Gra pictionary air polska wersja Najniższa Cena Online demonstrujemy Pictionary Air – przezabawną nową wersję tradycyjnej rodzinnej gry w rysowanie! W tej nowej wersji znanej gry rysujesz w powietrzu, a Twój rysunek pojawia się na ekranie. By zacząć zabawę, pobierz aplikację Pictionary Air na smartfona lub tablet. Skieruj aparat w aplikacji na rysownika, a pojawi się on wraz z wykonanym obrazkiem na ekranie urządzenia. Żeby radość z zabawy była jeszcze większa, możesz przesłać rysunki ze smartfona lub tabletu na telewizor, korzystając z urządzenia Apple TV, Chromecast lub innego urządzenia do przesyłania informacji. Wymagane kompatybilne urządzenie do przesyłania danych. Informacje o kompatybilnych urządzeniach odnajdziesz na stronie pomocy Pictionary Air (www.pictionary.com/support). Rozgrywka: Weź kartę z hasłami, a także pisak Pictionary Air i szykuj się do gry! Twoja drużyna będzie próbowała odgadnąć hasła w miarę, jak będziesz je rysować. Aplikacja Pictionary Air (dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android) rejestruje to, co rysujesz, więc trzymaj pisak skierowany świecącym końcem w stronę aparatu smartfona/tabletu. Aplikacja zlicza wyniki, żeby gra toczyła się jeszcze łatwiej i przyjemniej. INTERAKTYWNA ZABAWA W RYSOWANIE: Wchodź w „interakcję” ze swoimi rysunkami – jak w kalamburach – żeby pomóc członkom drużyny odgadnąć hasło. Jeśli na przykład rysujesz balon, dorysuj mu sznurek, który możesz trzymać w ręku! Jeśli rysujesz kapelusz, wybierz taką pozycję, aby pojawił się na Twojej głowie! WIĘCEJ CZASU NA RYSOWANIE? Aplikacja Pictionary Air pozwala przypasować odliczanie w rundzie i liczbę rund, aby dać początkującym albo młodszym graczom więcej czasu na rysowanie. Tryb selfie pozwala na rysowanie bez ograniczeń czasowych – możesz go używać do ćwiczeń i zabawy w pojedynkę! ZACHOWAJ WSPOMNIENIA: Niezależnie od tego, czy rysujesz, zgadujesz czy oglądasz rozgrywkę, rezultaty są przezabawne! Nagrywaj swoją kolejkę w aplikacji i odtwarzaj ją do woli, by przypomnieć sobie tę rewelacyjną zabawę albo pokazać ją znajomym! ZAWARTOŚĆ: W zestawie jest jeden pisak Pictionary Air, 112 dwustronnych kart z hasłami, pudełko na karty i instrukcja. W pakiecie znajduje się jedna bateria alkaliczna typu AA. Ta rodzinna gra to doskonały dobór na każde przyjęcie albo wieczór gier. Dla dorosłych i dzieci w wieku od 8 lat. Kolory i komponenty dekoracyjne mogą się różnić.

  8 ★  Rebel Gra Lewis i Clark The Expedition (Edycja Polska) (3770002176221)

  Rebel Gra Lewis i Clark The Expedition (Edycja Polska) (3770002176221) Najniższa Cena Online 30 kwietnia 1803 roku Stany Zjednoczone Ameryki zakupiły od Napoleona Bonaparte Luizjanę za kwotę 15 milionów dolarów. Thomas Jefferson wysłał wówczas dwóch dzielnych podróżników: Meriwethera Lewisa i Williama Clarka, żeby zbadali ten ogromny nieznany teren. Ekspedycja Lewisa i Clarka (trwająca od 1804 do 1806 roku) była pierwszą wyprawą w zachodnie tereny obecnego państwa. A gdyby takich wypraw było więcej? A Ty byłbyś uczestnikiem jednej z nich?Lewis & Clark: The Expedition... (przejrzyj więcej)
  • Producent Rebel 
  Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci strzelanki - Ranking TOP10 gier komputerowych dla dzieci

  Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


  Najtańsze gry dla dzieci po polsku – Ranking listopad 2022 wg ceny

  Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry dla dzieci po polsku, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier dla dzieci po polsku jest aktualizowany na bieżąco.

  5 ★  Abino gra palcem po mapie - polska (5907438272106)

  Abino gra palcem po mapie - polska (5907438272106) Najniższa Cena Online Palcem po mapie - Polska To geograficzna gra edukacyjna, dzięki której gracze poznają niebanalne miejsca naszego kraju. Zapoznają się z mapą Polski, położeniem miast, rzek, gór i Parków Narodowych.Gra polega na losowym wybraniu karty z opisem konkretnego miejsca i jak najszybszym wyszukaniu go na mapie. Ten z uczestników, który jako pierwszy wynajdzie na mapie wylosowane miejsce zdobywa kartę.Wygrywa ten z graczy, który zbierze największą ilość kart.
  • Producent Abino 
  Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci - Ranking TOP10 gier dla dzieci

  Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


  Podsumowanie, czyli Jakie gry dla dzieci po polsku najlepsze?

  Najlepsze gry dla dzieci po polsku w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze gry dla dzieci po polsku w Rankingach – nasze TOP3


  Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


  Rekomendowane gry dla dzieci – Zestawienie listopad 2022

  Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier dla dzieci po polsku nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier dla dzieci.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *