Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry dla dzieci do 50 zł – Ranking TOP10 gier dla dzieci

Pomagamy w wyborze dobrych gier dla dzieci do 50 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier dla dzieci do 50 zł,
  • TOP10 najtańszych gier dla dzieci do 50 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier dla dzieci.

Jakie gry dla dzieci do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry dla dzieci do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier dla dzieci do 50 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Jawa Gra Literomania

Jawa Gra Literomania Najniższa Cena Online Język polski bez problemów. Zabawa i edukacja. Gra planszowa i układanka dla dzieci w wieku 5-8 lat. Gracze poruszają się po planszy w kierunku mety i po drodze rozwiązują zadania - z liter tworzą wyrazy. Przygotowane karty i litery wspierają proces nauki alfabetu. Dzieci poznają litery, układają wyrazy i uczą się pisać. Do obrazka dopasowują odpowiednie litery, tak aby powstała nazwa przedmiotu. Dwustronne ścieralne plansze służą do kaligrafii - dzieci ćwiczą pisanie... (zobacz więcej)
  • Producent Jawa 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Portal Games - Ranking TOP10 gier dla dzieci

10 ★  Gra monster truck fight 2097 marki Alexander

Gra monster truck fight 2097 marki Alexander Najniższa Cena Online Wyścig, który pokocha każdy chłopiec MONSTER TRUCK FIGHT Emocjonująca gra, w której uczestnicy pokonują morderczy tor przeszkód w monstrualnych samochodach. Pierwszy na mecie będzie ten, kto nie da się zepchnąć przeciwnikowi. {pomocn|przydatn)y w tym będzie zestaw narzędzi i wzmocnione opony. Gracze pokochają planszówkę za kartonowe pionki w kształcie Monster Trucków oraz przestrzenną dodatkową małą planszę, na której trzeba drewnianym walcem pokonać rów z wodą, wyskok oraz bramę ognia. Zawartość opakowania: plansza duża, plansza mała, tekturowe pionki - 4 szt., plastikowe podstawki - 4 szt., tabliczki LOS - 14 szt., żetony - 20 szt., drewniany walec, kostka do gry, instrukcja WIEK: 7+ LICZBA gracz y: 2-4 LICZBA ELEMENTÓW: 47 WYMIARY OPAKOWANIA: 24/25/6
  • Producent alexander 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Dante - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najtańsze gry dla dzieci do 50 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry dla dzieci do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier dla dzieci do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

8 ★  Trefl Gra logiczna memos maxi psi patrol 02264

Trefl Gra logiczna memos maxi psi patrol 02264 Najniższa Cena Online Memos Maxi to nadzwyczajna pierwsza gra pamięciowa dla Twojego dziecka. Celem gry jest zebranie jak największej liczby par kartoników. Kartoniki należy ułożyć na stole obrazkami do dołu i wymieszać. Kolejność wchodzenia do gry wyznacza się wyliczanką albo losowaniem. Gracze kolejno odwracają po dwa kartoniki (najpierw jeden, później drugi) w taki sposób, by wszyscy mogli je zobaczyć i zapamiętać ich położenie. Jeżeli odkryte kartoniki stanowią parę, gracz zabiera je i odkłada na swój stos. W nagrodę może dokonać kolejnego odkrywania kartoników i czynić tak aż do momentu, gdy odwróci dwa różnorodne. Te dwa rozmaite kartoniki wracają na swoje miejsce, a do gry przystępuje kolejny gracz. Gra kończy się, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione....
  • Producent TREFL 
  • Bohater Psi Patrol 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Alexander - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Podsumowanie, czyli Jakie gry dla dzieci do 50 zł najlepsze?

Najlepsze gry dla dzieci do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry dla dzieci do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najlepsze gry dla dzieci – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier dla dzieci do 50 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier dla dzieci.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *