Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry dla dzieci do 200 zł – Ranking TOP10 gier dla dzieci

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier dla dzieci do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier dla dzieci do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych gier dla dzieci do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier dla dzieci.

Jakie gry dla dzieci do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry dla dzieci do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier dla dzieci do 200 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Epee What do you meme? gra dla dorosłych - edycja polska (8595582241351)

Epee What do you meme? gra dla dorosłych - edycja polska (8595582241351) Najniższa Cena Online wspaniała gra dla tych, którzy posiadają poczucie humoru i uwielbiają tworzyć własne memy! Jeden z graczy wciela się w rolę sędziego i wybiera kartę z obrazkiem, do którego opisy będzie oceniał w danej rundzie. Pozostali gracze wykładają po 1 z 7 swoich Kart Podpisów tak, żeby stworzyć najzabawniejszą kompozycję podpis-obrazek. Następnie sędzia wybiera zwycięzcę danej rundy. Grę wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów. Uwaga! Możecie urozmaicić rozgrywkę poprzez zastosowanie karty Freestyle, dzięki której każdy z graczy będzie musiał wymyślić swoje własne hasło do obrazka. Ponadto, możecie dołożyć do talii własne zdjęcia – nie wyobrażcie sobie nawet, jak zabawne jest przerabianie na memy ludzi, których zna się osobiście. Zawartość opakowania: 75 kart ze zdjęciami 360 kart z hasłami zasady gry ilość graczy: 3-20+ średni czas gry: 30-90 min. Wiek: 18+
  • Producent Epee 
Powiązania gamingowe:  Gry zręcznościowe dla dzieci do 100 zł - Ranking TOP10 gier zręcznościowych dla dzieci

8 ★  Rebel Gra Small World

Rebel Gra Small World Najniższa Cena Online Small World to gra, w której gracze prowadzą swoje nacje w świecie, który jest po prostu za nieznaczny, aby pomieścić je wszystkie...Small World, wytworzony przez Philippe Keyaerts jako następca jego szeroko nagradzanej poprzedniej gry Vinci, to świat zamieszkany poprzez rozmaite rasy krasnoludy, czarodziejów, amazonki, gigantów, orki a nawet ludzi. Każda z tych nacji posyła do walki swoje armie wszystko, by zdobyć aczkolwiek odrobinę nowego terytorium i wymazać inne plemiona z... (przejrzyj więcej)
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci do 50 zł - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najtańsze gry dla dzieci do 200 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry dla dzieci do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier dla dzieci do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Podsumowanie, czyli Jakie gry dla dzieci do 200 zł najlepsze?

Najlepsze gry dla dzieci do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry dla dzieci do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najlepsze gry dla dzieci – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier dla dzieci do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier dla dzieci.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *