Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry dla dzieci do 120 zł – Ranking TOP10 gier dla dzieci

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier dla dzieci do 120 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gier dla dzieci do 120 zł,
 • TOP10 najtańszych gier dla dzieci do 120 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier dla dzieci.

Jakie gry dla dzieci do 120 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry dla dzieci do 120 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier dla dzieci do 120 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Wings of mind Karty mindfulness - uważność na co dzień - natalia kaleta

Wings of mind Karty mindfulness - uważność na co dzień - natalia kaleta Najniższa Cena Online Mindfulness - Uważność na co dzień Mindfulness, uważność, sati, trening umysłu... to tylko część określeń dla praktyki, która przez ostatnie lata zdobywa coraz więcej miłośników. Jeden z jej głównych propagatorów (prof. Jon Kabat Zinn) określa "Mindfulness" jako „szczególny wariant uwagi: świadomej, nieosądzającej i skierowanej na chwilę bieżącą". Brzmi nad wyraz zwyczajnie, a jednak to właśnie tej zwykłej "uwagi" brakuje nam najistotniej w życiu rutynowym. Choćby w swoim najbliższym otoczeniu, coraz częściej spotykamy się ze: spadkiem koncentracji, powiększoną podatnością na stres, trudnymi emocjami, natłokiem myśli, czy osłabieniem relacji i więzi z bliskimi. Mindfulness leczy ciało i duszę Przeprowadzono już dużo badań klinicznych, które udowodniły, że regularny trening uważności może pomóc ograniczyć wymienione wyżej problemy. Dzieje się to właśnie poprzez praktyki, które uczą redukcji stresu, ulepszają koncentrację, a choćby rozwijają kreatywność. Uważność na co dzień, to projekt, który ma pomóc Ci stać się bardziej świadomym i obecnym. Tym samym, nie tylko zaczniesz radzić sobie ze stresującymi sytuacjami czy niełatwymi emocjami, lecz przestaniesz podążać wyłącznie przetartymi szlakami i zaczniesz czerpać z życia jeszcze więcej. Część z praktyk nadzwyczajnie sprawdza się także w pracy z dziećmi, dlatego namawiamy do korzystania z wybranych ćwiczeń z całą rodziną. W tej niezwykłej talii znajdziesz komplet 30 kart. Każda z nich przedstawia inne ćwiczenie. Możesz je wykonywać o każdej porze dnia. Uważność na co dzień, to projekt, który ma pomóc Ci stać się bardziej świadomym i obecnym.
 • Producent WINGS OF MIND 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci do 40 zł - Ranking TOP10 gier dla dzieci

10 ★  Gra pictionary air polska wersja

Gra pictionary air polska wersja Najniższa Cena Online prezentujemy Pictionary Air – przezabawną nową wersję konwencjonalnej rodzinnej gry w rysowanie! W tej nowej wersji znanej gry rysujesz w powietrzu, a Twój rysunek pojawia się na ekranie. By zacząć zabawę, pobierz aplikację Pictionary Air na smartfona lub tablet. Skieruj aparat w aplikacji na rysownika, a pojawi się on wraz z stworzonym obrazkiem na ekranie urządzenia. By radość z zabawy była jeszcze pokaźniejsza, możesz przesłać rysunki ze smartfona lub tabletu na telewizor, korzystając z urządzenia Apple TV, Chromecast albo innego urządzenia do przesyłania danych. Wymagane kompatybilne urządzenie do przesyłania danych. Dane o kompatybilnych urządzeniach wyszukasz na stronie pomocy Pictionary Air (www.pictionary.com/support). Rozgrywka: Weź kartę z hasłami i pisak Pictionary Air i szykuj się do gry! Twoja drużyna będzie próbowała odgadnąć hasła w miarę, jak będziesz je rysować. Aplikacja Pictionary Air (przystępna na urządzenia z systemem iOS i Android) rejestruje to, co rysujesz, więc trzymaj pisak skierowany świecącym końcem w stronę aparatu smartfona/tabletu. Aplikacja zlicza wyniki, by gra toczyła się jeszcze łatwiej i przyjemniej. INTERAKTYWNA ZABAWA W RYSOWANIE: Wchodź w „interakcję” ze swymi rysunkami – jak w kalamburach – by pomóc członkom drużyny odgadnąć hasło. Jeśli na przykład rysujesz balon, dorysuj mu sznurek, który możesz trzymać w ręku! Jeśli rysujesz kapelusz, wybierz taką pozycję, żeby pojawił się na Twojej głowie! WIĘCEJ CZASU NA RYSOWANIE? Aplikacja Pictionary Air pozwala dopasować odliczanie w rundzie i liczbę rund, aby dać początkującym albo młodszym graczom więcej czasu na rysowanie. Tryb selfie umożliwia rysowanie bez ograniczeń czasowych – możesz go używać do ćwiczeń i zabawy w pojedynkę! ZACHOWAJ WSPOMNIENIA: Niezależnie od tego, czy rysujesz, zgadujesz czy oglądasz rozgrywkę, rezultaty są przezabawne! Nagrywaj swoją kolejkę w aplikacji i odtwarzaj ją do woli, by przypomnieć sobie tę perfekcyjną zabawę albo pokazać ją znajomym! ZAWARTOŚĆ: W komplecie jest jeden pisak Pictionary Air, 112 dwustronnych kart z hasłami, pudełko na karty i instrukcja. W komplecie znajduje się jedna bateria alkaliczna rodzaju AA. Ta rodzinna gra to rewelacyjny wybór na każde przyjęcie albo wieczór gier. Dla dorosłych i dzieci w wieku od 8 lat. Barwy i komponenty ozdobne mogą się różnić.
  Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Ravensburger - Ranking TOP10 gier dla dzieci

  Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


  Najtańsze gry dla dzieci do 120 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

  Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry dla dzieci do 120 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier dla dzieci do 120 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  5 ★  Rebel Gra Liski Ojojane (druga edycja)

  Rebel Gra Liski Ojojane (druga edycja) Najniższa Cena Online Kooperacyjna gra planszowa, w której wcielamy się w rolę Puchaterów obrońców Lisiego Królestwa. Naszym zadaniem będzie walka z problemami i komplikacjami, które będą pojawiały się w kolejnych rundach, zagrażając okolicznym Liskom. Aby wygrać, musimy pokonać Koszmar, który pojawia się w ostatniej rundzie. Będziemy musieli spróbować ponownie, jeżeli strach zapanuje nad lisią wioską. Na czym to polega? Aby pokonać pojawiające się problemy, komplikacje i koszmary, uczestnicy... (sprawdź więcej)
  • Producent Rebel 
  Powiązania gamingowe:  Gry zręcznościowe dla dzieci do 30 zł - Ranking TOP10 gier zręcznościowych dla dzieci

  Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


  Podsumowanie, czyli Jakie gry dla dzieci do 120 zł najlepsze?

  Najlepsze gry dla dzieci do 120 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze gry dla dzieci do 120 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


  Rekomendowane gry dla dzieci – Zestawienie listopad 2022

  Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier dla dzieci do 120 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier dla dzieci.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *