Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gamepady

Gamepady Nintendo – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gamepadów Nintendo. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Nintendo,
 • TOP10 najtańszych gamepadów Nintendo,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

Jakie gamepady Nintendo najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Nintendo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamepadów Nintendo, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy ☆

Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy Najniższa Cena Online Wszechstronne Joy-Cony proponują mnóstwo zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być używane niezależnie w każdej rąk, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi,radować się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny komplet przycisków i może być stosowany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem. Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć,ekspresowo wykonać zrzut ekranu swej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym. W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co zezwala na interakcję z figurkami amiibo, a także detektor ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, oraz ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier. Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza i, czy gracz pokazuje nią papier, kamień czy nożyce. Oba Joy-Cony posiadają nowoczesne wibracje HD, które umożliwiają odczucie delikatnych, prawdziwszych niż kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, że gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli zaznać poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, za pomocą jedynie obrazów i dźwięków....
 • Producent NINTENDO 
 • Kolor różowy 
Powiązania gamingowe:  Gamepady PDP - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady Nintendo – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady Nintendo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Nintendo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Nintendo Kontroler switch pro controller ☆

Nintendo Kontroler switch pro controller Najniższa Cena Online użyteczny zarys sprawia, że gadżet pewnie leży w dłoni, upraszczając sterowanie postacią.tradycyjna budowa pada, zbliżona do rozwiązań znanych z Wii, a także Wii U, nie sprawia bólu podczas długotrwałej rozgrywki. Dowodzisz precyzyjnie, grasz z przyjemnością. Łatwe sterowanie Oprócz charakterystycznych przycisków Nintendo Switch Pro Controller posiada dwie gałki analogowe. Niezastąpione w dynamicznych tytułach wymagających ciągłego ruchu i akrobatycznych popisów sprawności. To co, gramy? Platforma - Nintendo Switch Łączność - Bezprzewodowa Interfejs - 2.4 GHz Zasięg - 10 m Przyciski - Lewy/prawy bumper Przyciski regulacji głośności +/- D-Pad Przyciski A/B/X/Y Przyciski Home i Back systemu Android Lewy/prawy trigger Gałki analogowe - 2 szt.
 • Producent NINTENDO 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 400 zł - Ranking TOP10 padów gamingowych

☆ Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy ☆

Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy Najniższa Cena Online Wszechstronne Joy-Cony oferują niemało zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być wykorzystywane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie mobilnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi,cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny pakiet przycisków i może być używany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy sensor ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem. Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć,szybko wykonać zrzut ekranu swej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym. W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co pozwala na interakcję z figurkami amiibo, a także czujka ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, , a także ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier. Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza i, czy gracz ukazuje nią papier, kamień czy nożyce. Oba Joy-Cony posiadają zaawansowane wibracje HD, które zezwalają na odczucie delikatnych, prawdziwszych aniżeli kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, iż gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli poznać poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, przy pomocy jedynie obrazów i dźwięków....
 • Producent NINTENDO 
 • Kolor różowy 

☆ Kontroler switch joy-con czerwono-niebieski marki Nintendo ☆

Kontroler switch joy-con czerwono-niebieski marki Nintendo Najniższa Cena Online Wszechstronne Joy-Cony proponują niemało zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być używane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym albo dzielić się nimi z przyjaciółmi,cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny komplet przycisków i może być użytkowany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy detektor ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem....
 • Producent NINTENDO 
 • Kolor niebieski, czerwony 
Powiązania gamingowe:  Białe gamepady - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Nintendo najlepsze?

Najlepsze gamepady Nintendo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Nintendo w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane gamepady – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Nintendo nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.