Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady Hori – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów Hori. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Hori,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych gamepadów Hori,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów do gier.

Jakie gamepady Hori najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Hori, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamepadów Hori, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Kontroler mini gamepad czarny do ps4 marki Hori

Kontroler mini gamepad czarny do ps4 marki Hori Najniższa Cena Online HoriPad Mini Wired Controller Black Ps4 Zaprojektowany z myślą o młodych graczach, żeby pasował do mniejszych rąk, a jednocześnie zapewniał ten sam komfort i radość z gry, co inne pady PS4. Dwa analogi, spusty i zmieniony touch pad – to wszystko zapewni, że będziesz cieszył się rozgrywką przez długie godziny. Specjalnie zaprojektowana wtyczka kabla gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo stosowania. Oficjalnie licencjonowany komfortowy grip 40% mniejszy niż DUALSHOCK 4 Kompatybilny z większością gier na PS4 Nie ma funkcji: Świecący Pasek, jack na komplet słuchawkowy, podwójny silniczek, czujnik ruchu.
 • Producent HORI 
 • Platforma Playstation 4 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Szare gamepady - Ranking TOP10 gamepadów

8 ★  Hori Kontroler fighting commander octa czarny (0810050911252)

Hori Kontroler fighting commander octa czarny (0810050911252) Najniższa Cena Online Zapewnij sobie KO dzięki nowemu HORI Fighting Commander OCTA na PlayStation 5! Fighting Commander OCTA to najlepszy kontroler do gier walki 2D i wielu innych gier. Ten pad zapewnia najwyższą produktywność dzięki sprawnemu D-Padowi, prostemu w użyciu układowi sześciu przycisków, udoskonalonej ergonomii i najwyższej jakości konstrukcji. Funkcje obejmują także przyciski mikroprzełączników, gniazdo słuchawkowe i zastosowane elementy sterujące dźwiękiem, dostosowywaną czułość D-Pad i opcje dostosowywania za pomocą aplikacji. Połączenie przewodowe gwarantuje szybki i precyzyjny czas reakcji, dzięki czemu nigdy nie przegapisz nadzwyczajnego momentu na uderzenie. Kompatybilny też z PlayStation 4 i PC. Oficjalnie licencjonowany przez Sony....
 • Producent HORI 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Pady do PS4 (PlayStation4) - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady Hori – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady Hori, często oferowane na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Hori jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Kontroler mini gamepad czarny do ps4 marki Hori

Kontroler mini gamepad czarny do ps4 marki Hori Najniższa Cena Online HoriPad Mini Wired Controller Black Ps4 Zaprojektowany z myślą o młodych graczach, żeby pasował do mniejszych dłoni, a równocześnie zapewniał ten sam komfort i radość z gry, co inne pady PS4. Dwa analogi, spusty i zmodyfikowany touch pad – to wszystko zapewni, że będziesz cieszył się rozgrywką przez długie godziny. Specjalnie zaprojektowana wtyczka kabla gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo stosowania. Oficjalnie licencjonowany wygodny grip 40% mniejszy niż DUALSHOCK 4 Kompatybilny z większością gier na PS4 Nie posiada funkcji: Świecący Pasek, jack na komplet słuchawkowy, podwójny silniczek, czujka ruchu.
 • Producent HORI 
 • Platforma Playstation 4 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Vakoss - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Hori najlepsze?

Najlepsze gamepady Hori w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Hori w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najlepsze pady gamingowe – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Hori nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych padów do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *