Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady do 300 zł – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 300 zł,
  • TOP10 najtańszych gamepadów do 300 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie gamepady do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów do 300 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Kontroler stratus+ marki Steelseries

Kontroler stratus+ marki Steelseries Najniższa Cena Online Graj w dowolnym miejscu na urządzeniu z systemem Android albo Chromebook. Dołączony smukły uchwyt do telefonu dostosowuje się do urządzeń mobilnych z systemem Android do gier na smartfony. Ponad 90 godzin mobilnej rozgrywki z funkcją prędkiego ładowania. Wysokowydajny sprzęt zaprojektowany z drążkami ALPS i wyzwalaczami z wynikiem Halla. Bezproblemowo połącz kontroler z dowolnym urządzeniem z Androidem albo Chromebookiem z energooszczędną technologią Bluetooth LE lub z dowolnym komputerem z systemem Windows przez połączenie USB-C do A. Zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną kontrolę, analogowe drążki ALPS posiadają klikalne przyciski L3/R3, aby uzyskać więcej opcji wprowadzania danych w szerokiej gamie gier. Świeże czujniki magnetyczne z rezultatem Halla zapewniają lepsze wyczucie wyzwalania, zapewniając dożywotnią precyzję i stałą płynność....
  • Producent STEELSERIES 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 300 zł - Ranking TOP10 gamepadów

Najtańsze gamepady do 300 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Pad dualshock 4 czarny marki Sony

Pad dualshock 4 czarny marki Sony Najniższa Cena Online Czas pracy do:0;Długość kabla:0;Kolor:czarny;Funkcje:wbudowany głośnik;Gwarancja:12 miesięcy;dane dodatkowe:zastosowany głośnik i wejście słuchawkowe, przycisk „Share" pozwala na dzielenie się nagraniami ze swoich gier, pojemnościowy Touchpad potrafi jednocześnie rozpoznać dwa punkty dotyku, Light Bar (niebieski panel), czuły detektor six-axis;Interfejs:USB;Kolor:czarny;Kolor:czarny;ilość przycisków:11;Mini joystick:tak;Model (wariantowanie):Sony DualShock 4 v2;Pad pozycyjny:tak;Platforma:PlayStation 4;Programowanie przycisków:nie;typ kontrolera:gamepad;rodzaj połączenia:bezprzewodowy;Waga:210 g;Dodatek:brak;Wibracje:tak;Wibracje:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącza:microUSB, jack 3,5 mm...
  • Producent Sony 
  • Platforma Playstation 4 
  • Łączność bezprzewodowy 
  • Kolor stalowy, czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Mad Dog - Ranking TOP10 padów dla graczy

Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 300 zł najlepsze?

Najlepsze gamepady do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre pady do gier – TOP5 wrzesień 2023

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 300 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gamepadów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *