Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady do 300 zł – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych gamepadów do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

 

Jakie gamepady do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów do 300 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  QAT-00002 Xbox Carbon Black Kontroler Bezprzewodowy MICROSOFT

QAT-00002 Xbox Carbon Black Kontroler Bezprzewodowy MICROSOFT Najniższa Cena Online wypróbuj unowocześniony kontroler bezprzewodowy xbox — carbon black o żłobionych powierzchniach i lepszym profilu gwarantujący wyższy komfort używania podczas rozgrywki. Miej cel pod stałą kontrolą dzięki teksturowanej powierzchni spustów, bumperów i tylnej pokrywy. bez problemu przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i nie tylko, za pomocą nowego przycisku udostępniania. Korzystaj z aplikacji akcesoria xbox, żeby zmieniać przypisanie przycisków i tworzyć niestandardowe profile kontrolera dla swych ulubionych gier. momentalnie paruj kontroler, graj i przełączaj się między urządzeniami, pomiędzy innymi konsolami xbox series x i xbox one, komputerami z systemem windows 10, a także urządzeniami z systemem android i ios. Gniazdo audio 3,5 mm zapewnia możliwość podłączenia dowolnego, zgodnego zestawu słuchawkowego.*
 • Producent MICROSOFT 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Białe gamepady - Ranking TOP10 padów dla graczy

4 ★  MICROSOFT Xbox Series X Kontroler + kabel USB

MICROSOFT Xbox Series X Kontroler + kabel USB Najniższa Cena Online

  Najtańsze gamepady do 300 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

  Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  7 ★  Hori Kontroler fighting commander octa czarny (0810050911252)

  Hori Kontroler fighting commander octa czarny (0810050911252) Najniższa Cena Online Zapewnij sobie KO dzięki nowemu HORI Fighting Commander OCTA na PlayStation 5! Fighting Commander OCTA to najkorzystniejszy kontroler do gier walki 2D i wielu innych gier. Ten pad zagwarantuje najwyższą wydajność dzięki wydajnemu D-Padowi, przystępnemu w użyciu układowi sześciu przycisków, lepszej ergonomii i najwyższej jakości konstrukcji. Funkcje obejmują dodatkowo przyciski mikroprzełączników, gniazdo słuchawkowe i wbudowane elementy sterujące dźwiękiem, regulowaną czułość D-Pad i opcje dostosowywania za pomocą aplikacji. Połączenie przewodowe zagwarantuje szybki i skrupulatny czas reakcji, dzięki temu nigdy nie przegapisz wyśmienitego momentu na uderzenie. Kompatybilny jeszcze z PlayStation 4 i PC. Oficjalnie licencjonowany przez Sony....
  • Producent HORI 
  • Kolor czarny 
  Powiązania gamingowe:  Gamepady Mad Dog - Ranking TOP10 padów dla graczy

  Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 300 zł najlepsze?

  Najlepsze gamepady do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze gamepady do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Dobre pady do gier – TOP5 styczeń 2023

  Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 300 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gamepadów.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *