Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady do 300 zł – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 300 zł,
  • TOP10 najtańszych gamepadów do 300 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie gamepady do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów do 300 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Kontroler bezprzewodowy xbox shock blue marki Microsoft

Kontroler bezprzewodowy xbox shock blue marki Microsoft Najniższa Cena Online Wypróbuj unowocześniony kontroler bezprzewodowy Xbox — Carbon Niebieski o żłobionych powierzchniach i ulepszonym zarysie zapewniający wyższy komfort używania podczas rozgrywki. Miej cel pod stałą kontrolą dzięki teksturowanej powierzchni spustów, bumperów i tylnej pokrywy. bez problemu przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i nie tylko, za pomocą nowego przycisku udostępniania. Korzystaj z aplikacji Akcesoria Xbox, żeby zmieniać przypisanie przycisków i tworzyć niestandardowe profile kontrolera dla swych ulubionych gier. szybko paruj kontroler, graj i przełączaj się pomiędzy urządzeniami, pomiędzy innymi konsolami Xbox Series X i Xbox One, komputerami z systemem Windows 10, a także urządzeniami z systemem Android i iOS. Gniazdo audio 3,5 mm zagwarantuje możliwość podłączenia dowolnego, zgodnego zestawu słuchawkowego....
  • Producent MICROSOFT 
  • Łączność bezprzewodowy 
  • Kolor niebieski 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Vakoss - Ranking TOP10 padów gamingowych

6 ★  Kontroler bezprzewodowy PDP Afterglow Deluxe+ Audio Wireless Controller do Nintendo Switch (0708056066062)

Kontroler bezprzewodowy PDP Afterglow Deluxe+ Audio Wireless Controller do Nintendo Switch (0708056066062) Najniższa Cena Online Połącz się bezprzewodowo za pomocą kontrolera Afterglow Wireless Deluxe z konsolą Nintendo Switch! Wybierz swój ulubiony kolor dzięki opcjom oświetlenia Prismatic LED i rozświetl swoje wrażenia z gry. Łatwość sterowania bezprzewodowego z całkowitą gamą odcieni naszego oświetlenia LED Afterglow. Gracze mogą ustawiać ulubionylub w pełni wyłączać światła. Zajrzyj do transparentnej poliwęglanowej pokrywy kontrolera, aby odsłonić jego wewnętrzny obwód. Pad ma podwójne programowalne przyciski, aby zoptymalizować grę. wbudowany akumulator gwarantuje wyjątkowo długi czas gry (ponad 20 godzin) i zasięg bezprzewodowy do 9 metrów!...
  • Producent PDP 
  • Łączność bezprzewodowy 
Powiązania gamingowe:  Pady do PS5 (PlayStation5) - Ranking TOP10 padów gamingowych

Najtańsze gamepady do 300 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 300 zł najlepsze?

Najlepsze gamepady do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre pady do gier – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 300 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gamepadów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *