Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gamepady

Gamepady do 300 zł – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych gamepadów do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie gamepady do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów do 300 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ SONY DualSense kontroler bialy ☆

SONY DualSense kontroler bialy Najniższa Cena Online

  ☆ Nintendo Kontroler switch pro controller ☆

  Nintendo Kontroler switch pro controller Najniższa Cena Online praktyczny kształt sprawia, iż gadżet pewnie leży w dłoni, upraszczając sterowanie postacią.klasyczna kompozycja pada, zbliżona do rozwiązań znanych z Wii, a także Wii U, nie sprawia bólu w trakcie długofalowej rozgrywki. Dowodzisz starannie, grasz z przyjemnością. Łatwe sterowanie Oprócz standardowych przycisków Nintendo Switch Pro Controller ma dwie gałki analogowe. Niezastąpione w dynamicznych tytułach wymagających ciągłego ruchu i akrobatycznych popisów sprawności. To co, gramy? Platforma - Nintendo Switch Łączność - Bezprzewodowa Interfejs - 2.4 GHz Zasięg - 10 m Przyciski - Lewy/prawy bumper Przyciski regulacji głośności +/- D-Pad Przyciski A/B/X/Y Przyciski Home i Back systemu Android Lewy/prawy trigger Gałki analogowe - 2 szt.
  • Producent NINTENDO 
  • Kolor czarny 
  Powiązania gamingowe:  Gamepady BigBen - Ranking TOP10 padów gamingowych

  Najtańsze gamepady do 300 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

  Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  Powiązania gamingowe:  Gamepady Genesis - Ranking TOP10 padów dla graczy

  ☆ Microsoft Qas-00002 xbox robot white kontroler bezprzewodowy ☆

  Microsoft Qas-00002 xbox robot white kontroler bezprzewodowy Najniższa Cena Online Wypróbuj unowocześniony kontroler bezprzewodowy Xbox — Carbon Black o żłobionych powierzchniach i udoskonalonym profilu zapewniający wyższy komfort użytkowania w trakcie rozgrywki. Miej cel pod stałą kontrolą dzięki teksturowanej powierzchni spustów, bumperów i tylnej pokrywy. bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i nie tylko, za pomocą nowego przycisku udostępniania. Korzystaj z aplikacji Akcesoria Xbox, aby zmieniać przypisanie przycisków i wytwarzać niestandardowe profile kontrolera dla swych ulubionych gier. ekspresowo paruj kontroler, graj i przełączaj się pomiędzy urządzeniami, między innymi konsolami Xbox Series X i Xbox One, komputerami z systemem Windows 10 i urządzeniami z systemem Android i iOS. Gniazdo audio 3,5 mm zapewnia możliwość podłączenia dowolnego, zgodnego zestawu słuchawkowego.*...
  • Producent MICROSOFT 
  • Łączność bezprzewodowy 
  • Kolor biały 

  ☆ SONY DualSense kontroler bialy ☆

  SONY DualSense kontroler bialy Najniższa Cena Online

   Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 300 zł najlepsze?

   Najlepsze gamepady do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańsze gamepady do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


   Dobre pady do gier – TOP5 sierpień 2022

   Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 300 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gamepadów.


   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.