Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady do 150 zł – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów do 150 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 150 zł,
  • TOP10 najtańszych gamepadów do 150 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie gamepady do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów do 150 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

7 ★  Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer

Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer Najniższa Cena Online Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Bezprzewodowy gamepad Tracer Shogun PRO Wireless PS4 | Wired PC/PS3 to nieprzeciętne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako skrupulatne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. Gamepad TRACER Shogun PRO Wireless to: -Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth z platformą PS4 (przewodowe podłączenie z platformą PC/ PS3) -Cyfrowy i analogowy tryb pracy (D-INPUT/X-INPUT) -4-kierunkowy dualpad, 16 przycisków funkcyjnych -6 osiowy czujnik ruchu z akcelerometrem i żyroskopem -wbudowany głośnik i stereofoniczne gniazdo słuchawkowe. -2-punktowy panel dotykowy. -zastosowana litowa bateria 600 mAh - czas pracy: 4-6h, czas ładowania 2h. -Tryb oszczędzania energii - po 5 min. Bezczynności gamepad wchodzi w tryb uśpienia. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie niezbędne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Wyekwipowany jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki temu zapewnia oryginalną atmosferę i dynamikę gry. Zaimplementowana w urządzeniu funkcja wibracji ponadto unosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,dokładnie zbratasz go do typu rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! za każdym razem wygodna rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w obfitym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Bezprzewodowe podłączenie BT z konsolą PS4 zapewni Ci możlwiość wygodnej gry z odległości choćby 8 metrów. W przypadku platformy PC albo PS3 komfortowe połączenie z domowym sprzętem zezwala na załączony do zestawu kabel USB. Pad wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki temu rewelacyjnie spełnia swoją rolę podczas wielogodzinnych rozgrywek. Funkcjonalny zarys umożliwia korzystne dopasowanie - urządzenie leży w rąk pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków i ich czułość, przypasowana do progresywnych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje równocześnie z PC i PS3 (za pomoca przewodu USB), jak też bezprzewodowo (komunikacja Bluetooth) z konsolą PS4. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,na dodatek znakomicie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy także odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
  • Producent Tracer 
  • Platforma PC 
  • Łączność bezprzewodowy 
  • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Powera - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady do 150 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 150 zł najlepsze?

Najlepsze gamepady do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Dobre pady do gier – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 150 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamepadów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *