Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady do 100 zł – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gamepadów do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych gamepadów do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów do gier.

Jakie gamepady do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów do 100 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Kontroler tracer trooper bluetooth (ps3) marki Tracer [tra]

Kontroler tracer trooper bluetooth (ps3) marki Tracer [tra] Najniższa Cena Online Gamepad TRACER Trooper Bluetooth PS3Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może uwielbiasz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Przewodowy gamepad Tracer Trooper to doskonałe rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako dokładne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. Funkcja wibracji.4-kierunkowy dualpadCyfrowy i analogowy tryb pracy15 przycisków funkcyjnych Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie niezbędne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Wyposażony jest w 4-kierunkowy dualpad i 15 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia unikalną atmosferę i dynamikę gry. Zaimplementowana w urządzeniu funkcja wibracji dodatkowo podciąga realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,precyzyjnie złączysz go do rodzaju rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! za każdym razem komfortowa rozgrywka Pad wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nadzwyczajnie spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Praktyczny kształt zezwala na korzystne przypasowanie - urządzenie leży w rąk pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków i ich czułość, przypasowana do progresywnych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i prędkość reakcji w każdej sytuacji. Połączenie Bluetooth z PS3 Urządzenie współpracuje z konsolami PS3, wykorzystując do transmisji sygnału techmologię Bluetooth 2.0. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko wygodę gry bez kabli,na dodatek świetnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi.
 • Producent TRACER [TRA] 
 • Platforma Playstation 3 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor niebieski, czarny 

6 ★  SAVIO Kontroler do gier RAGE

SAVIO Kontroler do gier RAGE Najniższa Cena Online

  Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


  Najtańsze gamepady do 100 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

  Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  5 ★  Gamepad przewodowy DEFENDER GAME RACER, tryb turbo, efekt wibracji, USB/PS2/PS3

  Gamepad przewodowy DEFENDER GAME RACER, tryb turbo, efekt wibracji, USB/PS2/PS3 Najniższa Cena Online Przewodowy gamepad Game Racer Turbo RS3 USB-PS2/3, 12 przycisków, 2 drążki* Przewodowy gamepad do komputera i PlayStationGamepad kompatybilny z PC i Sony PlayStation 2,3.* Podtrzymywanie Xinput gierprogresywne gry dla PC, do wejścia API korzystają z Xinput, który nie jest obsługiwany poprzez większość starych gamepadów. Gamepad Defender kompatybilny ze wszystkimi grami na Windows 7/8/10.* 10 przycisków* Dwa analogowe joystickaDwa mini joystick zezwalają na odtwarzanie dodatkowych gier, na przykład symulatory piłkarskie.* 4-kierunkowy D-Pad* Efekt wibracjipowoduje wrażenie, iż wypadki i kolizje bardziej są realistyczne (gra musi obsługiwać funkcję wibracji kontrolera gier).* Tryb Turboumożliwia maksymalne zastosowanie broni w grze.* Wytrzymała warstwa gumowana Soft TouchSpecjalna powłoka nie ślizgająca się jest przyjemna w dotyku i broni gamepad przed ślizganiem się w rękach.* Zasilanie od portu USBSpecyfikacja:* Komunikacja: Przewodowa* Wspierane platformy: PlayStation® 1 / 2, PlayStation® 3, PC (Dinput and Xinput)* Interfejs: USB, PS Gameport* Wspiera Xinput games: Jest* rodzaj czujnika: Rezystywny* liczba osi pozycjonowania: 4* Przyciski: 10 przycisków, przyciski Turbo/Slow/Analog, 2 mini-joystika* Pad kierunkowy (D-Pad): 4-pozycyjny* Odczucie wibracji: 2 zaimplementowane wibrosilniki* Kompatybilność: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10* Zasilanie: 5? od USB/PlayStation Gameport podłączenia* Długość kabla: 2 m* ROHS/CE: TakEAN: 4714033642514Gwarancja: 24 mKod Producenta: 64251Waga: 0.425 kg
  • Producent Defender 
  • Platforma PC 
  • Łączność przewodowy 
  • Kolor czarny 

  8 ★  Gamepad GenGame New S5 Plus Bluetooth (6987264390785)

  Gamepad GenGame New S5 Plus Bluetooth (6987264390785) Najniższa Cena Online Gamepad iPega PG-9078 Gamepad ipega PG-9078 może pracować do 18 godzin na jednym ładowaniu (10 godzin ciągłej gry) i posiada uchwyt na smartfona. Również funkcję przełączania utworów i sterowania poziomem głośności. W przypadku braku połączenia, samodzielnie przełącza się w tryb oszczędzania energii. Łączność Bluetooth Kontroler zezwala na zachowanie łączności Bluetooth przy odległości do 8 m, a sama transmisja danych jest szybka i produktywna. dokładna kontrola Przyciski L2/R2 są analogowe, co zezwala na staranne sterowanie w grze. staranne drążki Kontroler wyekwipowano w staranne drążki umożliwiające pełen obrót. Natomiast ich powierzchnia zapobiega ześlizgiwaniu się palca. wygodny uchwyt Uchwyt pozwala na zamocowanie smartfona o przekątnej 4 - 5,5", a jego kąt nachylenia można przystosować do własnych upodobań. Czułe przyciski Gamepad reaguje natychmiastowo na stosowane przyciski. W pakiecie Specyfikacja
  • Producent IPEGA 
  • Łączność bezprzewodowy 
  • Kolor niebieski 
  Powiązania gamingowe:  Gamepady do 200 zł - Ranking TOP10 gamepadów

  Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


  Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 100 zł najlepsze?

  Najlepsze gamepady do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze gamepady do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


  Dobre pady gamingowe – Ranking marzec 2023

  Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 100 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych padów do gier.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *