Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Fioletowe gamepady – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych fioletowych gamepadów. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych fioletowych gamepadów,
 • TOP10 najtańszych fioletowych gamepadów,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

Jakie fioletowe gamepady najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane fioletowe gamepady, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking fioletowych gamepadów, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Kontroler PDP Delux Camo Fioletowy (0708056065713)

Kontroler PDP Delux Camo Fioletowy (0708056065713) Najniższa Cena Online Pierwszy pad do Switch z wejściem audio. Gniazdo audio 3,5 mm w przewodowym kontrolerze audio Faceoff Deluxe obsługuje dźwięk we wszystkich grach i czat jeśli ta funkcja jest udostępniona w grze. Możesz także przypasować dźwięk w locie przy pomocy krzyżaka na kontrolerze. Podłącz kontroler i pakiet słuchawkowy, a będziesz gotowy, aby rozpocząć dowodzenie swoim zespołem!
 • Kolor fioletowy 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Tracer - Ranking TOP10 gamepadów

7 ★  Kontroler bezprzewodowy / gamepad -9607x nsw (niebieski) marki Pxn

Kontroler bezprzewodowy / gamepad -9607x nsw (niebieski) marki Pxn Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X Wyposaż się w poręczny, uniwersalny kontroler do gier PXN-9607X. Jest on kompatybilny z komputerami osobistymi i konsolą Nintendo Switch. Mnóstwo przydatnych funkcji - takich jak obsługa NFC czy tryb turbo, a także 6-osiowy żyroskop. Pobiera energię z produktywnego akumulatora, który zagwarantuje do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu. Szersza kompatybilność Gamepad jest kompatybilny z systemami Windows 7/8/10 i konsolą Nintendo Switch. Możesz więc bez przeszkód używać go grania na PC, a także konsoli - bez konieczności wymiany kontrolera. Połącz go z komputerem przy użyciu kabla USB bądź Bluetooth (tylko gry platformy Steam) lub z Nintendo Switch za pośrednictwem Bluetooth i ciesz się wygodnym, płynnym sterowaniem. dużo przydatnych funkcji Gamepad cechuje się użyciem szeregu funkcjonalnych trybów i rozwiązań. Funkcja Wake-up pozwala przywrócić działanie z trybu uśpienia przy pomocy naciśnięcia dowolnego przycisku. Dodatkowo przycisk Home jest w stanie wybudzić konsolę Nintendo Switch. Co więcej, możesz też skorzystać z funkcji Turbo. Więcej udogodnień Kontroler został zaopatrzony w 6-osiowy żyroskop, co umożliwia współpracę z technologią Motion Control. Ponadto ma 3 poziomy intensywności wibracji. Niebanalnym udogodnieniem jest na dodatek funkcja odczytu NFC. W prosty sposób zintegruj swoją figurkę ze świata Nintendo z konsolą - przykładając ją do Gamepada (Amiibo). produktywne zasilanie Kontroler pobiera energię z wydajnego akumulatora litowego o obszerności 550 mAh. Pozwala on na nawet 20 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Zasilanie przywrócisz w około 2 godziny. Dzięki temu gamepad będzie towarzyszyć Ci w trakcie długich sesji rozgrywki, bez zbędnych przerw. Specyfikacja:
 • Producent PXN 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor niebieski, fioletowy 

8 ★  Kontroler PDP 049-012-WPR Kinetic White Biało-fioletowy

Kontroler PDP 049-012-WPR Kinetic White Biało-fioletowy Najniższa Cena Online Zmiażdż konkurencję z przytupem za pomocą przewodowego kontrolera PDP na konsolę Xbox! W bezpłatnej aplikacji PDP Control Hub można ponownie zmapować przyciski, skonfigurować spusty, ustawić martwą strefę i w inny sposób zbratać urządzenie do swojego stylu gry. Bez trudu reguluj głośność gry i czatu za pomocą przycisków sterowania dźwiękiem na D-padzie, aby nie stracić choćby chwili. Komunikuj się z zespołem za pośrednictwem zastosowanego gniazda audio 3,5 mm lub wycisz mikrofon, dwukrotnie dotykając przycisku „Funkcja". Odłączany kabel o długości 2,5 metra da Ci wystarczającą swobodę,komfortowo rozsiąść się na kanapie. Łatwo udostępniaj zarejestrowane fotografie i filmy przy użyciu specjalnego przycisku udostępniania. Uzyskaj jednomiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate na dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier! Kod asygnowany dla nowych klientów GAME PASS. Nie działa z obecnymi kontami. Ważny do 30.08.2024....
 • Producent PDP 
 • Kolor biały, fioletowy 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Hama - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze fioletowe gamepady – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze fioletowe gamepady, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich fioletowych gamepadów jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Kontroler bezprzewodowy / gamepad -9607x nsw (niebieski) marki Pxn

Kontroler bezprzewodowy / gamepad -9607x nsw (niebieski) marki Pxn Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X Wyposaż się w funkcjonalny, uniwersalny kontroler do gier PXN-9607X. Jest on kompatybilny z komputerami osobistymi i konsolą Nintendo Switch. Niemało przydatnych funkcji - takich jak obsługa NFC czy tryb turbo, a także 6-osiowy żyroskop. Pobiera energię z skutecznego akumulatora, który zapewnia do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu. Szersza kompatybilność Gamepad jest kompatybilny z systemami Windows 7/8/10 i konsolą Nintendo Switch. Możesz więc bez przeszkód używać go grania na PC i konsoli - bez konieczności wymiany kontrolera. Połącz go z komputerem przy użyciu kabla USB bądź Bluetooth (tylko gry platformy Steam) albo z Nintendo Switch za pośrednictwem Bluetooth i ciesz się komfortowym, płynnym sterowaniem. niemało przydatnych funkcji Gamepad znamionuje się użyciem szeregu funkcjonalnych trybów i rozwiązań. Funkcja Wake-up pozwala przywrócić działanie z trybu uśpienia przy pomocy naciśnięcia dowolnego przycisku. W dodatku przycisk Home jest w stanie wybudzić konsolę Nintendo Switch. Co więcej, możesz na dodatek skorzystać z funkcji Turbo. Więcej udogodnień Kontroler został wyposażony w 6-osiowy żyroskop, co umożliwia współpracę z technologią Motion Control. Dodatkowo posiada 3 stopnie intensywności wibracji. Niebanalnym udogodnieniem jest w dodatku funkcja odczytu NFC. W prosty sposób zintegruj swoją figurkę ze świata Nintendo z konsolą - przykładając ją do Gamepada (Amiibo). skuteczne zasilanie Kontroler pobiera energię z produktywnego akumulatora litowego o pojemności 550 mAh. Pozwala on na nawet 20 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Zasilanie przywrócisz w około 2 godziny. Dzięki temu gamepad będzie towarzyszyć Ci podczas długich sesji rozgrywki, bez zbędnych przerw. Specyfikacja:
 • Producent PXN 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor niebieski, fioletowy 

3 ★  Kontroler PDP 049-012-WPR Kinetic White Biało-fioletowy

Kontroler PDP 049-012-WPR Kinetic White Biało-fioletowy Najniższa Cena Online Zmiażdż konkurencję z przytupem za pomocą przewodowego kontrolera PDP na konsolę Xbox! W bezpłatnej aplikacji PDP Control Hub można ponownie zmapować przyciski, skonfigurować spusty, ustawić martwą strefę i w inny sposób zintegrować urządzenie do swego stylu gry. Bez trudu reguluj głośność gry i czatu przy pomocy przycisków sterowania dźwiękiem na D-padzie, by nie stracić choćby chwili. Komunikuj się z zespołem za pośrednictwem zaimplementowanego gniazda audio 3,5 mm albo wycisz mikrofon, dwukrotnie dotykając przycisku „Funkcja". Odłączany kabel o długości 2,5 metra da Ci wystarczającą swobodę,komfortowo rozsiąść się na kanapie. Z łatwością udostępniaj zarejestrowane fotografie i filmy przy użyciu specjalnego przycisku udostępniania. Uzyskaj jednomiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate na dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier! Kod asygnowany dla nowych klientów GAME PASS. Nie działa z obecnymi kontami. Ważny do 30.08.2024....
 • Producent PDP 
 • Kolor biały, fioletowy 
Powiązania gamingowe:  Czarne gamepady - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie fioletowe gamepady najlepsze?

Najlepsze fioletowe gamepady w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze fioletowe gamepady w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane pady gamingowe – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadne z powyższych fioletowych gamepadów nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *