Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gamepady

Fioletowe gamepady – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych fioletowych gamepadów. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych fioletowych gamepadów,
  • TOP10 najtańszych fioletowych gamepadów,
  • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

Jakie fioletowe gamepady najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane fioletowe gamepady, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking fioletowych gamepadów, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Kontroler POWERA Enhanced Hex Czarno-fioletowy

Kontroler POWERA Enhanced Hex Czarno-fioletowy Najniższa Cena Online Ten oficjalnie licencjonowany przewodowy kontroler PowerA dla konsoli Xbox Series X/S i Xbox One wyekwipowano w dodatkowe funkcje, które ulepszą Twoją rozgrywkę. Przejrzyj nowy przycisk Udostępnij – Share Button, żeby przechwytywać rzuty z ekranu albo klipy video w grze. Reguluj głośność albo wyciszaj czat przy pomocy przycisku Headset Dial. Zyskaj przewagę nad konkurencją, mapując dwa innowacyjne przyciski do gier w locie i korzystaj z funkcjonalności pada: podwójne silniki wibracji, charakterystyczny funkcjonalny układ, gniazdo słuchawkowe stereo 3,5 mm i dokładnie dostrojone drążki analogowe. Styl i wygodę zapewniają metalizowany D-Pad i fakturowany grip....
  • Producent POWERA 
  • Kolor fioletowy 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Nintendo - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze fioletowe gamepady – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze fioletowe gamepady, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich fioletowych gamepadów jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  Switch Joy-Con Pair Neon Fioletowy/Pomarańczowy Kontroler NINTENDO (0045496431310)

Switch Joy-Con Pair Neon Fioletowy/Pomarańczowy Kontroler NINTENDO (0045496431310) Najniższa Cena Online wszechstronne joy-cony proponują dużo zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa joy-cony mogą być użytkowane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu joy-con. można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym albo dzielić się nimi z przyjaciółmi,cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy joy-con ma pełny komplet przycisków i może być wykorzystywany jako cały kontroler. w każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co umożliwia niezależne od siebie ruchy prawym i lewem joy-conem.
  • Producent NINTENDO 
  • Kolor fioletowy, pomarańczowy 
Powiązania gamingowe:  Gamepady przewodowe - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie fioletowe gamepady najlepsze?

Najlepsze fioletowe gamepady w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze fioletowe gamepady w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane pady gamingowe – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych fioletowych gamepadów nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *