Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

FIFA 21 na PC – opis, recenzja i opinia

Wygraj jako zespół w EA SPORTS™ FIFA 21 na PlayStation®4, Xbox One i PC dzięki nowym sposobom wspólnej zabawy i wykaż się na ulicach i stadionach.

FIFA 21 jest oparta na silniku graficznym Frostbite™, który unosi poprzeczkę dzięki nowym funkcjom zapewniającym jeszcze obszerniejsze zwycięstwa w trybach VOLTA FOOTBALL i FIFA Ultimate Team™, nowy poziom realizmu gry, który wynagradza za kreatywność i kontrolowanie sytuacji, a do tego pozwala wykorzystać każdą chwilę w Trybie kariery i doświadczać nieprzeciętnej autentyczności gry piłkarskiej.


Wykorzystaj punkty fifa points do otwierania paczek i wzmacniania swego zespołu Ultimate Team™. Buduj Stwórz zespół swoich marzeń z tysięcy piłkarzy! Postaw na swych ulubieńców albo dobierz zawodników pasujących do twojego stylu gry. Zarządzaj Otwieraj paczki lub kupuj nowych zawodników na rynku transferowym i dokonuj roszad w składzie w poszukiwaniu jak najsilniejszego i jak najlepiej zgranego zespołu. Rywalizuj od squad battles dla jednego gracza po nową współpracę FUT.

W najpopularniejszym trybie gry w Ea Sports™ FIFA możesz grać tak, jak lubisz! Wymagana jest gra EA Sports FIFA 21 (sprzedawana osobno), a także wszystkie aktualizacje do niej.


Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Focus - Ranking TOP10 gier na PC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *