Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Dyski i karty do konsoli

Dysk zewnętrzny do Xbox One do 1000 zł – Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł,
 • TOP10 najtańszych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych dysków zewnętrznych do konsoli Xbox.

Jakie dyski twarde do Xbox One do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski twarde do Xbox One do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Silicon Power Armor A85 5TB USB 3.1 (srebrny), SP050TBPHDA85S3S ☆

Silicon Power Armor A85 5TB USB 3.1 (srebrny), SP050TBPHDA85S3S Najniższa Cena Online Czytnik kart pamięci:nie;Format:2,5";uzupełniające opcje:wodoodporny, wstrząsoodporny, odporny na zarysowania, uchwyt na kabel, ochrona hasłem;Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:SP050TBPHDA85S3S;Kolor:metaliczny;Materiał pokrywy:aluminium, guma, plastik;NCQ:nie;dane:oporny na uderzenia, nacisk do 500 kg, wodę i kurz IP68. Oprogramowanie:szyfrujące SP HDD Lock, do zarządzania danymi SP Widget.;objętość:5 TB;pojemność:5 TB;Przeznaczenie:Aparat/Kamera;rodzaj:zewnętrzny (HDD);typ podłączenia:USB 3.0/USB 3.1 i USB 2.0;Waga:364 g;Wi-Fi:nie;wytrzymałość:wodoodporny, wstrząsoodporny, oporny na zarysowania;Zasilanie:USB
 • Producent Silicon Power 
 • Interfejs pamięci 3.1 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do PS3 (PlayStation 3) do 1000 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

☆ storejet 2.5' h3p 4tb usb3.0 marki Transcend ☆

storejet 2.5' h3p 4tb usb3.0 marki Transcend Najniższa Cena Online Zewnętrzny dysk twardy Transcend SklepJet 25H3 4TB Wytrzymały i mobilny mobilny dysk twardy StoreJet 25H3 został zaprojektowany z myślą o wysokiej wytrzymałości. Wzmocniona pokrywa i antypoślizgowa tekstura umożliwiają przechowywanie i udostępnianie w dowolnym miejscu. Dwie opcje kolorystyczne, granatowy i fioletowy, zapewniają stylowe i lubiane przechowywanie! wspaniała ochrona przed wstrząsami StoreJet 25H3 jest wyposażony w trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami, który przeszedł test niepodatności na upadki MIL-STD-810G w amerykańskim wojsku, by w pełni bronić dane przechowywane na dysku. Trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami obejmuje obudowę z gumy silikonowej, wewnętrzny amortyzator zawieszenia amortyzujący wstrząsy i usztywnioną twardą obudowę. Obsługiwane USB typu A. Trwałe i niezawodne. przenośny dysk twardy StoreJet 25H3 wykorzystuje złącze USB typu A, które przeszło 10 000 testów typu plug-unplug. Wysoka odporność oznacza dodatkową ochronę Twoich plików. Zadbaj o swoje pliki z Transcend! automatyczna kopia zapasowa jednym dotknięciem StoreJet 25H3 jest wyekwipowany w przycisk automatycznego tworzenia kopii zapasowych za jednym dotknięciem, który natychmiast kreuje kopię zapasową informacji za jednym naciśnięciem. Przycisk umożliwia ponadto ponowne podłączenie dysku twardego do komputera bez konieczności odłączania i ponownego wkładania.
 • Producent TRANSCEND 
 • Pojemność (TB) 4 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Najtańsze dyski twarde do Xbox One do 1000 zł – Ranking maj 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze dyski twarde do Xbox One do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ storejet 2.5' h3p 4tb usb3.0 marki Transcend ☆

storejet 2.5' h3p 4tb usb3.0 marki Transcend Najniższa Cena Online Zewnętrzny dysk twardy Transcend SklepJet 25H3 4TB Wytrzymały i mobilny mobilny dysk twardy StoreJet 25H3 został zaprojektowany z myślą o wysokiej wytrzymałości. Umocniona pokrywa i antypoślizgowa tekstura umożliwiają przechowywanie i udostępnianie w dowolnym miejscu. Dwie opcje kolorystyczne, granatowy i fioletowy, zapewniają stylowe i modne przechowywanie! rewelacyjna ochrona przed wstrząsami StoreJet 25H3 jest zaopatrzony w trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami, który przeszedł test niepodatności na upadki MIL-STD-810G w amerykańskim wojsku, by w pełni chronić dane przechowywane na dysku. Trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami obejmuje obudowę z gumy silikonowej, wewnętrzny amortyzator zawieszenia amortyzujący wstrząsy i wzmocnioną twardą obudowę. Obsługiwane USB rodzaju A. Trwałe i bezawaryjne. przenośny dysk twardy StoreJet 25H3 wykorzystuje złącze USB rodzaju A, które przeszło 10 000 testów rodzaju plug-unplug. Wysoka trwałość oznacza dopełniającą ochronę Twoich plików. Zadbaj o swoje pliki z Transcend! automatyczna kopia zapasowa jednym dotknięciem StoreJet 25H3 jest zaopatrzony w przycisk automatycznego tworzenia kopii zapasowych za jednym dotknięciem, który natychmiast wytwarza kopię zapasową danych za jednym naciśnięciem. Przycisk pozwala na ponadto ponowne podłączenie dysku twardego do komputera bez konieczności odłączania i ponownego wkładania.
 • Producent TRANSCEND 
 • Pojemność (TB) 4 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 

☆ Lacie Dysk seagate stjj5000400 ☆

Lacie Dysk seagate stjj5000400 Najniższa Cena Online Od 2005 roku mobilne dyski twarde LaCie Rugged® znakomicie sprawdzają się tam, gdzie przetrwa tylko najtrudniejszy sprzęt - plany filmowe, sesje zdjęciowe i studia muzyczne najszczególniej wpływowych profesjonalistów na świecie. Dlaczego? Ponieważ produkty LaCie Rugged są najmocniej zaufanym w branży sposobem na przechwytywanie i transport danych w terenie.Korzyści: objętość: 5 TB Studenci: Przechowuj muzykę, video i poufne dokumenty szkolne w bezpiecznym urządzeniu mieszczącym się w plecaku. Podróżni: Chroń cenne dane przed utratą, kradzieżą albo wypadkiem w trakcie podróży. Fotografowie: nieznaczny wymiar i trwałość powodują, że ten towar jest znakomity, by używać go w terenie albo bezpiecznie dostarczać duże pliki klientom i partnerom. Kamerzyści: doskonały do transportu dzienników albo innych materiałów do studia i prędkie przesyłanie plików dzięki USB 3.0.
 • Producent LaCie 
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do PS4 (PlayStation 4) do 200 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Podsumowanie, czyli Jakie dyski twarde do Xbox One do 1000 zł najlepsze?

Najlepsze dyski twarde do Xbox One do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski twarde do Xbox One do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Polecane dyski przenośne do Xbox – Zestawienie maj 2022

Jeżeli żaden z powyższych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych dysków zewnętrznych do konsoli Xbox.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.