Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Biurka dla graczy

Biurka gamingowe Unique – Ranking TOP10 biurek dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych biurek gamingowych Unique. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych biurek gamingowych Unique,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych biurek gamingowych Unique,
  • TOP5 innych rekomendowanych biurek gamingowych.

Jakie biurko gamingowe Unique najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Biurka gamingowe Unique, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek gamingowych Unique, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Biurko Gamingowe Dynamiq V6

Biurko Gamingowe Dynamiq V6 Najniższa Cena Online szybka dostawa 1-2 dni techniczne: Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg. Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg. Waga biurka to 19,75 kg Zdjęcie rozmiarów biurka gamingowego: Gwarancja: firma Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko. Montaż biurka gamingowego jest nad wyraz prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi: Instrukcja konstrukcji biurka V6 _breakpoint Biurko Gamingowe Dynamiq V6 LED Biurko V6 wyekwipowane jest w podświetlenie LED - rasowe biurko dla gracza. Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swoimi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody używania, postępowego designu i rozwiązań technologicznych dostosowanych do specyfiki stosowanego sprzętu. Biurko Dynamiq V6 należy do serii stołów gamingowych Dynamiq. postępowy design, czarny kolor, agresywne ostre kąty biurka i specjalna konstrukcja biurka sprawia, iż rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością. Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na bardzo "dynamiczne" momenty rozgrywki. Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą. Biurko V6 jest na tyle wysokie, że fotele gamingowe bezproblemowo mieszczą się pod nim i można je swobodnie przemieszczać pod biurkiem. Blat: wymiary 120 x 60 umożliwiają umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Sam blat jest konkretny i stabilny. Laminat górny jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu. Blat ma po bokach specjalne elementy z podświetlanymi diodami LED. W blacie znajdują się dwa otwory na okablowanie - można dzięki nim uporządkować okablowanie. Na blacie znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki temu twój telefon za każdym razem będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną Blat posiada na froncie specjalne wcięcie by w razie potrzeby zbliżyć się prędko do monitora oraz udoskonaloną kontrolę nad akcesoriami. budowa: konstrukcja jest jednostajna - design wyjątkowo progresywny i dynamiczny. Rama tworzy z boku literę "L". wytworzona jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od konwencjonalnej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dzięki niej całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Dzięki specjalnej konstrukcji pod biurkiem jest dużo miejsca na nogi lub podnóżek. Podświetlenie LED: Stół wyposażony jest w podświetlenie LED sterowane z pilota. Można sterować kolorystyką, intensywnością świecenia oraz szybkością. Pilot jet bezprzewodowy. Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849 Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  • Producent Unique 

6 ★  Biurko Gamingowe Dynamiq V2 (5908242400532)

Biurko Gamingowe Dynamiq V2 (5908242400532) Najniższa Cena Online techniczne: Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg. Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg. Waga biurka to 20 kg Zdjęcie rozmiarów biurka gamingowego: Gwarancja: firma Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko. Montaż biurka gamingowego jest niezwykle prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi: Instrukcja konstrukcji biurka V2 _breakpoint Biurko Gamingowe Dynamiq V2 Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swymi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody wykorzystywania, progresywnego designu i rozwiązań technologicznych przypasowanych do specyfiki stosowanego sprzętu. Biurko Dynamiq V2 należy do linii stołów gamingowych Dynamiq. progresywny design, czarny kolor, agresywne ostre kąty biurka i specjalna budowa biurka powoduje, iż rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością. Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na bardzo "dynamiczne" momenty rozgrywki. Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą. Biurko V2 jest na tyle wysokie, że fotele gamingowe bezproblemowo mieszczą się pod nim i można je luźno przemieszczać pod biurkiem. Blat: rozmiary 120 x 60 umożliwiają umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Sam blat jest mocny i jednostajny. Laminat powierzchniowy jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu. Blat ma specjalne wcięcie, dzięki któremu gracz ma ulepszony dostęp i może zbliżyć się do monitora albo innych komponentów sprzętu. W blacie znajdują się dwa otwory na okablowanie - można dzięki nim uporządkować okablowanie. Na blacie po lewej stronie znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki temu twój telefon zawsze będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną konstrukcja: konstrukcja jest zrównoważona - design niezwykle postępowy i dynamiczny. Rama generuje z boku literę "K". wykonana jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od klasycznej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dzięki niej całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849 Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  • Producent Unique 

7 ★  Biurko Gamingowe Dynamiq V8 (5908242400624)

Biurko Gamingowe Dynamiq V8 (5908242400624) Najniższa Cena Online szybka wysyłka 1-2 dni technologiczne: Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg. Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg. Waga biurka to 24,75 kg Zdjęcie rozmiarów biurka gamingowego: Gwarancja: producent Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko. Montaż biurka gamingowego jest szczególnie prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi: Instrukcja konstrukcji biurka V8 _breakpoint Biurko Gamingowe Dynamiq V8 LED Biurko V8 wyposażone jest w podświetlenie LED na blacie - rasowe biurko dla gracza. Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swoimi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody wykorzystywania, innowacyjnego designu i rozwiązań technicznych dopasowanych do specyfiki stosowanego sprzętu. Biurko Dynamiq V8 należy do serii stołów gamingowych Dynamiq. postępowy design, czarny kolor, zadziorne ostre kąty biurka i specjalna budowa biurka powoduje, że rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością. Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na nad wyraz "dynamiczne" momenty rozgrywki. Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą. Biurko V8 jest na tyle wysokie, że fotele gamingowe bez problemu mieszczą się pod nim i można je swobodnie przemieszczać pod biurkiem. Blat: wymiary 120 x 60 zezwalają na umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Część podświetlona ma 35 cm. Sam blat jest solidny i stabilny. Laminat powierzchniowy jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu w części niepodświetlonej. Pod blatem znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki temu twój telefon za każdym razem będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną Blat ma na froncie specjalne wcięcie aby w razie potrzeby zbliżyć się szybko do monitora, a także ulepszoną kontrolę nad akcesoriami. budowa: budowa jest zrównoważona - design nad wyraz innowacyjny i dynamiczny. produkowana jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od klasycznej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dodatkowa belka na dole tylnych nóg. Dzięki temu całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Dzięki specjalnej konstrukcji pod biurkiem jest dużo miejsca na nogi albo podnóżek. Podświetlenie LED: Stół wyposażony jest w podświetlenie LED sterowane z pilota. Można sterować kolorystyką, intensywnością świecenia oraz prędkością. Pilot jet bezprzewodowy. Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849 Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  • Producent Unique 
Powiązania gamingowe:  Biurka gamingowe Sesley - Ranking TOP10 biurek dla graczy

Polecane zestawienia biurek komputerowych, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze biurko gamingowe Unique – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Biurka gamingowe Unique, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek gamingowych Unique jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Biurko Gamingowe Dynamiq V2 (5908242400532)

Biurko Gamingowe Dynamiq V2 (5908242400532) Najniższa Cena Online techniczne: Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg. Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg. Waga biurka to 20 kg Zdjęcie rozmiarów biurka gamingowego: Gwarancja: marka Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko. Montaż biurka gamingowego jest wyjątkowo prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi: Instrukcja konstrukcji biurka V2 _breakpoint Biurko Gamingowe Dynamiq V2 Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swoimi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody używania, innowacyjnego designu i rozwiązań technologicznych dostosowanych do specyfiki wykorzystywanego sprzętu. Biurko Dynamiq V2 należy do serii stołów gamingowych Dynamiq. postępowy design, czarny kolor, agresywne ostre kąty biurka i specjalna kompozycja biurka sprawia, iż rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością. Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na szczególnie "dynamiczne" momenty rozgrywki. Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą. Biurko V2 jest na tyle wysokie, iż fotele gamingowe bez problemu mieszczą się pod nim i można je swobodnie przemieszczać pod biurkiem. Blat: rozmiary 120 x 60 pozwalają na umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Sam blat jest potężny i zrównoważony. Laminat powierzchniowy jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu. Blat posiada specjalne wcięcie, dzięki któremu gracz ma lepszy dostęp i może zbliżyć się do monitora albo innych komponentów sprzętu. W blacie znajdują się dwa otwory na okablowanie - można dzięki nim uporządkować okablowanie. Na blacie po lewej stronie znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki czemu twój telefon zawsze będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną budowa: budowa jest stabilna - design nad wyraz progresywny i dynamiczny. Rama generuje z boku literę "K". wytworzona jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od tradycyjnej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dzięki niej całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849 Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  • Producent Unique 

4 ★  Biurko Gamingowe Dynamiq V6

Biurko Gamingowe Dynamiq V6 Najniższa Cena Online szybka dostawa 1-2 dni technologiczne: Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg. Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg. Waga biurka to 19,75 kg Zdjęcie wymiarów biurka gamingowego: Gwarancja: firma Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko. Montaż biurka gamingowego jest szczególnie prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi: Instrukcja konstrukcji biurka V6 _breakpoint Biurko Gamingowe Dynamiq V6 LED Biurko V6 zaopatrzone jest w podświetlenie LED - rasowe biurko dla gracza. Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swymi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody wykorzystywania, postępowego designu i rozwiązań technicznych przypasowanych do specyfiki stosowanego sprzętu. Biurko Dynamiq V6 należy do linii stołów gamingowych Dynamiq. innowacyjny design, czarny kolor, zadziorne ostre kąty biurka i specjalna konstrukcja biurka sprawia, iż rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością. Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na szczególnie "dynamiczne" momenty rozgrywki. Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą. Biurko V6 jest na tyle wysokie, że fotele gamingowe bez problemu mieszczą się pod nim i można je luźno przemieszczać pod biurkiem. Blat: wymiary 120 x 60 umożliwiają umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Sam blat jest konkretny i jednostajny. Laminat górny jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu. Blat ma po bokach specjalne elementy z podświetlanymi diodami LED. W blacie znajdują się dwa otwory na okablowanie - można dzięki nim uporządkować okablowanie. Na blacie znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki temu twój telefon za każdym razem będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną Blat ma na froncie specjalne wcięcie by w razie potrzeby zbliżyć się ekspresowo do monitora oraz udoskonaloną kontrolę nad akcesoriami. konstrukcja: kompozycja jest zrównoważona - design wyjątkowo postępowy i dynamiczny. Rama tworzy z boku literę "L". wytworzona jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od klasycznej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dzięki niej całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Dzięki specjalnej konstrukcji pod biurkiem jest dużo miejsca na nogi lub podnóżek. Podświetlenie LED: Stół wyposażony jest w podświetlenie LED sterowane z pilota. Można sterować kolorystyką, intensywnością świecenia, a także szybkością. Pilot jet bezprzewodowy. Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849 Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  • Producent Unique 
Powiązania gamingowe:  Biurka gamingowe Huzaro - Ranking TOP10 biurek dla graczy

7 ★  Biurko Gamingowe Dynamiq V8 (5908242400624)

Biurko Gamingowe Dynamiq V8 (5908242400624) Najniższa Cena Online szybka dostawa 1-2 dni technologiczne: Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg. Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg. Waga biurka to 24,75 kg Zdjęcie wymiarów biurka gamingowego: Gwarancja: firma Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko. Montaż biurka gamingowego jest nad wyraz prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi: Instrukcja montażu biurka V8 _breakpoint Biurko Gamingowe Dynamiq V8 LED Biurko V8 wyekwipowane jest w podświetlenie LED na blacie - rasowe biurko dla gracza. Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swymi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody użytkowania, nowoczesnego designu i rozwiązań technicznych dostosowanych do specyfiki wykorzystywanego sprzętu. Biurko Dynamiq V8 należy do serii stołów gamingowych Dynamiq. progresywny design, czarny kolor, agresywne ostre kąty biurka i specjalna budowa biurka powoduje, że rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością. Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na wyjątkowo "dynamiczne" momenty rozgrywki. Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą. Biurko V8 jest na tyle wysokie, iż fotele gamingowe bez problemu mieszczą się pod nim i można je luźno przemieszczać pod biurkiem. Blat: rozmiary 120 x 60 pozwalają na umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Część podświetlona ma 35 cm. Sam blat jest konkretny i stabilny. Laminat wierzchni jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu w części niepodświetlonej. Pod blatem znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki czemu twój telefon zawsze będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną Blat posiada na froncie specjalne wcięcie aby w razie zapotrzebowania zbliżyć się ekspresowo do monitora oraz ulepszoną kontrolę nad akcesoriami. kompozycja: kompozycja jest zrównoważona - design bardzo innowacyjny i dynamiczny. stworzona jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od konwencjonalnej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dodatkowa belka u dołu tylnych nóg. Dzięki czemu całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Dzięki specjalnej konstrukcji pod biurkiem jest dużo miejsca na nogi albo podnóżek. Podświetlenie LED: Stół wyposażony jest w podświetlenie LED sterowane z pilota. Można sterować kolorystyką, intensywnością świecenia i prędkością. Pilot jet bezprzewodowy. Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849 Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  • Producent Unique 

Polecane zestawienia biurek komputerowych, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie biurko gamingowe Unique najlepsze?

Najlepsze Biurka gamingowe Unique w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Biurka gamingowe Unique w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia biurek komputerowych, przeznaczonych dla graczy:


Polecane biurka gamingowe – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych biurek gamingowych Unique nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych biurek gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *